Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
księżniczka by JDMhunter 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lis 2012, 5:35
Posty: 199
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Auto:: Perelede=)
silnik: H22A/H22A7/B20A7
nikolai66 napisał(a):
drajwer napisał(a):
szuzdii napisał(a):
za 4 kapcie kupie jakas do roboty..

Taniej wyjdzie dozbierać i nie robić. Jak masz 4 koła na auto i problemem jest dla ciebie dozbieranie 2 tysi to lepiej nie kupuj preli. Szkoda takiego auta dla kogoś kogo nie stać na jego zakup i utrzymanie. Wielu takich napalencow było nq tym forum. Kupowali, zapuszczali do stanu nieuzywalnosci i sprzedawali smiecia za grosze. Sory za szczerość i za OT.

X2.
x milon...

Kolego nie obrażaj się, tylko przyjmij na prawdę dobre rady :)

Czasem może być tak, że kupisz za 10.000pln i przez swoje ambicje chęci posiadania perfekcyjnego stanu przez najbliższy rok możesz wydać kolejne 10.000 i tak zawsze jest cos do zrobienia - uwierz - wiem co pisze ;)

Nie podchodź do zakupu Preli z hajsem "na styk".


Pozdro i powodzonka ;)


17 paź 2013, 18:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lut 2013, 20:53
Posty: 139
Lokalizacja: Łódź
Auto:: EX
silnik: Całkiem nowe B20A3 :o
heh ja moją kupiłem za dwa, włożyłem jakieś sześć, a silnik nadal czeka na swoją kolej
więc można? można
pytanie co kto lubi, trzeba mieć czas, nerwy ze stali, inne auta do codziennej jazdy, oraz świadomość, że każdego kolejnego dnia może się okazać że musisz wydać pięć razy więcej niż planowałeś


17 paź 2013, 18:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 paź 2013, 21:54
Posty: 10
Lokalizacja: Wilga, pow Garwoliński, Mazowsze
Auto:: autonogami xD
silnik: biku*rwaturbo xD
przegladam wasze auta, wszystkie mody, rozsterki, upadki po stluczkach i wzloty :) ucze sie poznawac auto, ale 1 krok juz mam za soba.. doceniam Wasze wszystkie rady i bron boziu sie nie obrazam ;) wiem ze autko ktore chce posiadac ( w dodatku pierwsze :) ) jest 20 paro letnie, i bedzie wymagalo jak pialiscie duzo samozaparcia ale urzeklo mnie i ni chuj nie chce innego :) jak bedzie trzeba to sie wstrzymam i poczekam ale kiedy nadarzy sie okazja i bede mial mozliwosc dorwania , nawet do roboty wezme go :)

dzieki jeszcze raz :piwo:


17 paź 2013, 20:08
Zobacz profil

Dołączył(a): 06 gru 2012, 21:32
Posty: 39
Auto:: p3 poli
silnik: b20a5
szuzdii napisał(a):
przegladam wasze auta, wszystkie mody, rozsterki, upadki po stluczkach i wzloty :) ucze sie poznawac auto, ale 1 krok juz mam za soba.. doceniam Wasze wszystkie rady i bron boziu sie nie obrazam ;) wiem ze autko ktore chce posiadac ( w dodatku pierwsze :) ) jest 20 paro letnie, i bedzie wymagalo jak pialiscie duzo samozaparcia ale urzeklo mnie i ni chuj nie chce innego :) jak bedzie trzeba to sie wstrzymam i poczekam ale kiedy nadarzy sie okazja i bede mial mozliwosc dorwania , nawet do roboty wezme go :)

dzieki jeszcze raz :piwo:


Nie znam nikogo kto by się uczył na błędach innych, sam to wiem po sobie. Moją pierwszą pralkę A3 kupiłem za 750 pln z ukręconym wałem :) potem od stówy do stówy i wsadziłem 5 kafla.
pozdr


17 paź 2013, 20:43
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
A ja za pierwszą (BA2) dałem 10 lat temu 10 tysi. A zarabiałem połowę tego co teraz. W obecnej czerwonej nie robiłem ani swapa na H22 ani nie kładłem nowego lakieru a radio, które siedzi nie ma nawet wyjścia na USB, Mimo to 2 - 4 lata temu potrafiłem w nie wsadzić po 5 tysi rocznie w same modyfikacje i mniej lub bardziej zbędne pierdoły.
Nie wiem po co o tym piszę. Pewnie z nudów. ;) Tym bardziej sory za OT. :oops:

_________________
Części do prelude III gen


18 paź 2013, 21:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL