Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Kukusia Małego 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:31
Posty: 74
Lokalizacja: Żywiec
Auto:: Prelude
silnik: H22A5
Ważne żeby podobał się właścicielowi i on był z tego :yahoo: :yahoo: :yahoo: a ja myśle że jak będzie fajne koło i będzie nisko to może to być całkiem przyjemne dla oka :)


09 kwi 2014, 16:51
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
Sobotnie popołudnie i w bob3r garage mały poczatek swapa na 16v.

Stary silnik :)

Obrazek

dawca

Obrazek

już w górze serducho

Obrazek


no i w komorze zagoscił :)

Obrazek


14 kwi 2014, 0:29
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
Pany, jest progressss :) Prela po osadzeniu silnika pojechala na reszte swapa do kolegi który zrobi z niej pełnowartosciowe 16v.
Moze w przyszłym tygodniu serducho już zagada :)
Nastepny etap to bedzie blacha i kolor :)


17 lip 2014, 14:08
Zobacz profil
Administrator, Ożyrok, Szmata zlotowa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2011, 15:37
Posty: 739
Lokalizacja: Ohlau, Ślůnsk
Auto:: CRV II
silnik: K20A4
maly2001 napisał(a):
Nastepny etap to bedzie blacha i kolor :)

Chyba nie różowy? ;)


17 lip 2014, 21:35
Zobacz profil WWW
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
co do koloru to zobaczymy.... mam parę opcji ale zobacze co z tego wyjdzie. A jak nie wyjdzie to walne na różowo jak hello kitty :yahoo:


Z ostatnich postepów prac przez Michala z forum civ4g : wiazka załozona, bak wytargany, juz coraz blizej odpalenia Prelusi :)


18 lip 2014, 15:49
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
Kukusia zagadala. Po malych problemach z wiazka odalo sie koledze Michalowi odpalic. Teraz rozrzad skadanie wszystkiego do kupy i moze w tym miesiacu doczekam sie pierwszej jazdy moim 16v Ex-em :-)


01 wrz 2014, 21:17
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
prelka jezdzi, juz zrobiła 160 km po swapie :) wychodza problemy male i duze ale skutecznie je eliminuje.... gdyby nie Bob3r i Michal z forum civic4g to pewnie by moją Kukusia sie ktoś golił :).
Na obecną chwilę została do podmienienia lambda, wymiana uszczelniaczy, regulacja zaworów i wymiana oleju po przepłukaniu i zalaniu chwilowym olejem po tym syfie który był w srodku wlany przez poprzedniego uzytkownika tego silnika. Walka z rdza ale na szczescie tylko powierzchowną w ciagu kilku najblizszych tygodni planowana...

Nie paliła na ciepłym i pomimo przelutowania przekaznika nie pomogło.... to był mój bład a własciwie mojej lutownicy... dopiero Bob3r mi przelutował porzadnym mega sprzetem i pomogło...
Wysiadły szyby... winowajca okazał sie ich przekaznik....
Obroty na ciepłym za wysokie i blad 6.... po naprawie przewodu od czujnika temperatury przez Bob3ra jest miodzio :)
Szatanskie zło czyli butla z gazem wyleciała (ja pierdziele ale mam duzy bagaznik teraz :) )
Audio znów hula i moge słuchać Oi-a znów w Prelusi :)

Tak się jaram jak wsiadam odpalam i jade po ponad 2 latach rozstania ze sobie nie wyobrazacie. Niczego innego bym nie chciał, zadne inne auto nie daje mi takiej frajdy, chuj ze ma tylko 136 hp i bierze olej, chuj ze nie ma napedu na tył ale nie zamieniłbym jej na zadne inne....

I gdyby nie Bob3r ze swoim poteznym zapleczem, pomocą nawet jak się zle czuł i furą czesci od niego i głownemu winowajcy ze Kukusia odpaliła czyli Michalowi z forum civa, Gaiwer ze pomagał przez telefon, Drajwer ze poratował przekaznikiem Prelka by dalej stała i gniła. Dzieki chłopaki :)

tak sie podjarałem ze moge znów grzebac i znów jezdzic ze o fotkach zapomniałem... nadrobie to w przyszłosci :)


30 wrz 2014, 16:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sie 2013, 17:47
Posty: 109
Lokalizacja: wwa
Auto:: 'lude
silnik: h22
maly2001 napisał(a):
zadne inne auto nie daje mi takiej frajdy, chuj ze ma tylko 136 hp i bierze olej, chuj ze nie ma napedu na tył ale nie zamieniłbym jej na zadne inne....

Widocznie twoje auto ma dusze, ktora dostrzegaz, moze to banalne ale tak jest. Moje tez ja ma, dlatego nie zamienilem jeszcze na nissana i bede robil wszystko, by zostala ze mna, nawet jakbym bardziej upalal nismo. Amen.


30 wrz 2014, 19:37
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
W Kukusi powoli wszystko ogarniete. No i teraz plan zeby przez zime wygonić rudą. A przed zimą moze bedzie lekkie psykanie tak na 0,6 bara na turbie z volva albo na czyms co sie po kosztach znajdzie :) no i teraz sie zacznie, ze nie wytrzyma,ze panewki, ze wypluje korby.... moze i tak ale i tak przetestujemy wytrzymałośc A5-tki :)


07 paź 2014, 19:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sie 2013, 17:47
Posty: 109
Lokalizacja: wwa
Auto:: 'lude
silnik: h22
Nie chcę Cię straszyć, ale mi w a5 wał pękł bez dmuchania ;D


07 paź 2014, 20:00
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
andrew358 napisał(a):
Nie chcę Cię straszyć, ale mi w a5 wał pękł bez dmuchania ;D


to musiałes miec niezły ten silnik.... to ja wole uturbic i powiedziec ze turbawki nie wytrzymał jak sie rozleci :)
A tak powaznie to zobaczymy jak przetestujemy...spokojnie silniki hondy d czy b serie wytrzymują na serii 0,7bara wiec obalimy albo potwierdzimy mit o delikatnosci b serii w preli :)


07 paź 2014, 20:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sie 2013, 17:47
Posty: 109
Lokalizacja: wwa
Auto:: 'lude
silnik: h22
Mi sie rozlecial krotko po kupnie, jaka byla jego historia - nie wiedzialem, ale zal mi go nei bylo bo h22 bylo kwestia czasu. Kwestia uturbienia b20 zalezna jest od kondycji silnika. Jesli masz bdb stan to bezpiecznie na 0,4 bara mozna dmuchac i zobaczymy co z tego wyjdzie. :)


07 paź 2014, 21:20
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
no mnie to strasznie ciekawi jak to wyjdzie...bo skoro lecą panewki na potęgę i nasze silniki nie są uznawane za jakieś mocarne to przy dmuchaniu może być ciekawie ;)

_________________
http://www.wrapcollabo.com


09 paź 2014, 19:16
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
juz jest ciekawie, silnik padł i to na postoju przy dokreceniu ledwo do czerwonego , dym z odmy i bagnetu stuki i jeb.... rozwaliło blok i to bez turbo, a co dokładnie sie stało zobaczymy jak sie go wyciagnie :)
Poszukiwania nowej jednostki trwają.....


10 paź 2014, 6:16
Zobacz profil

Dołączył(a): 05 gru 2012, 18:00
Posty: 505
Lokalizacja: Wołczyn
Auto:: ba,cb,ab
silnik: 12/16v.
maly2001 napisał(a):
Poszukiwania nowej jednostki trwają.....

Dalej B20 ?

_________________
I n s t o c k W e t r u s t.


10 paź 2014, 8:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL