Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Preluda Volus 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2013, 21:59
Posty: 63
Lokalizacja: Nakło/DE
Auto:: 3G ba9 E38
silnik: 2.0 16v 2.8
Tak więc troszke czasu minęło troszke szukałem auta tutaj w DE później zaprzestałem no ale w piątek odwiedziłem Katowice i zanabyłem :) 3gen po lifcie od kolegi z forum Lukas_H_.

Taże dzisiaj o 5 rano po przejechaniu 1000km zawitała w mojej mieścinie w DE :)

Plany hmmm zobacze jak będzie z kasiorką bo to od tego zawsze zależy tym bardziej że mam też e38 które też czasami potrafi wyczyścić konto :twisted: :D
Zobacze jak założe te 17 koła jężeli będzie za wysoko to kupię jakieś spręzyny na - chociaż jakieś już tam są.
Auto chcę raczej zostawic bez głępszych modów także za wiele nie zmienie bo poco :)

Będzie troszke kosmetyki w środku (pęknieta skóra na fotelach) zobacze jak dam rade zreanimować to oki napewno będe używał skóry w płynie bo szycie nic na dłużej nieda a jak po tym dalej bedzie pękać to raczej kupie zwykły środek.

Nie działa ALB a le nie wiem czy będe to robił zobacze kolega dał mi czujniki ale wiadomo że może to byc co innego.

W planie wymiana oleju i rozrządu.Olej pójdzie na pierwszy plan zaleje go Liqui Moly 5w40 Top Tec-myśle że będzie oki.
Na lato polerka lakieru bo po zimie zobaczymy czy coś wyjdzie co prawda nie będe często jeździł preludą ale będzie stała pod chmurką.

Zmienie też hamulce przód tarcze+klocki- możecie jakieś polecić?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
www.e38e39.pl


Ostatnio edytowano 12 sty 2014, 15:01 przez VOLUS, łącznie edytowano 2 razy



30 lis 2013, 23:31
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 sty 2013, 20:34
Posty: 137
Lokalizacja: Eg
Auto:: Audi A6
silnik: 2.4
Dawaj więcej fotek:)


30 lis 2013, 23:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2013, 21:59
Posty: 63
Lokalizacja: Nakło/DE
Auto:: 3G ba9 E38
silnik: 2.0 16v 2.8
Na szybkiego zrobiłem tylko tą- na kolegi profilu Lukas_H_ jest więcej :)

_________________
www.e38e39.pl


30 lis 2013, 23:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2013, 13:45
Posty: 61
Lokalizacja: Pabianice
Auto:: Prelude3G
silnik: B20A7
VOLUS napisał(a):
Tak więc troszke czasu minęło troszke szukałem auta tutaj w DE później zaprzestałem no ale w piątek odwiedziłem Katowice i zanabyłem :) 3gen po lifcie od kolegi z forum Lukas_H_.

Taże dzisiaj o 5 rano po przejechaniu 1000km zawitała w mojej mieścinie w DE :)

Plany hmmm zobacze jak będzie z kasiorką bo to od tego zawsze zależy tym bardziej że mam też e38 które też czasami potrafi wyczyścić konto :twisted: :D
Zobacze jak założe te 17 koła jężeli będzie za wysoko to kupię jakieś spręzyny na - chociaż jakieś już tam są.
Auto chcę raczej zostawic bez głępszych modów także za wiele nie zmienie bo poco :)

Będzie troszke kosmetyki w środku (pęknieta skóra na fotelach) zobacze jak dam rade zreanimować to oki napewno będe używał skóry w płynie bo szycie nic na dłużej nieda a jak po tym dalej bedzie pękać to raczej kupie zwykły środek.

Nie działa ALB a le nie wiem czy będe to robił zobacze kolega dał mi czujniki ale wiadomo że może to byc co innego.

W planie wymiana oleju i rozrządu.Olej pójdzie na pierwszy plan zaleje go Liqui Moly 5w40 Top Tec-myśle że będzie oki.
Na lato polerka lakieru bo po zimie zobaczymy czy coś wyjdzie co prawda nie będe często jeździł preludą ale będzie stała pod chmurką.

Zmienie też hamulce przód tarcze+klocki- możecie jakieś polecić?

powodzenia i wytrwałości

_________________
https://picasaweb.google.com/1128581731 ... directlink


01 gru 2013, 20:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2013, 21:59
Posty: 63
Lokalizacja: Nakło/DE
Auto:: 3G ba9 E38
silnik: 2.0 16v 2.8
Pusto tu u mnie ale niestety nie ma czasu na grzebanie przy preli :torba:
Dzisiaj chociaż pomalowałem te nieszczęsne wycieraczki samym czarnym podkładem ale wyszło git,jest już centralny z pilota :yahoo:

Z minusów które znalazłem to rdza przy szyberdachu jak się otworzy to na samym rancie,jak kupowałem nie otwierałem szybra i teraz zoonk,od razu po zimie miała iść na polerkę i konserwacje tak teraz jeszcze to dojdzie,trochę mam nerwa bo to trochę nie wygodne miejsce.

W najbliższym czasie zawias plus hamulce no i jak będą już rozpórki forumowe to też :)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
www.e38e39.pl


12 sty 2014, 1:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL