Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
prelude b20a3 classic edition 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
Harry napisał(a):
drajwer napisał(a):
Nie wiem tylko po kiego grzyba dodatkowy głośnik wciskales?

ja przy swoim wydechu nie używam nawet cb radia bo go nie słychać :P w ten sposób mam też spokój od gadatliwych pasażerów bo ich nie słyszę :)

licealistką sie podoba pewnie taka fura głośna,chciała poznac kierowce i pogadac...,ale chuj Harry dba o to ,żeby nie słyszały go... gratuluje...

_________________
pozdrawiam Plewis


24 gru 2014, 14:15
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
plewis napisał(a):
licealistką

no im pewnie tak ale licealistkOM może sie nie podobać ;)

plewis napisał(a):
sie podoba pewnie taka fura głośna,chciała poznac kierowce i pogadac...,ale chuj Harry dba o to ,żeby nie słyszały go... gratuluje...

skąd Ty to bierzesz? :D

_________________
http://www.wrapcollabo.com


24 gru 2014, 16:07
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
Plewis jesteś pisarzem dla dzieci z zawodu?? :P


24 gru 2014, 18:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2014, 17:56
Posty: 61
Lokalizacja: zelów
Auto:: prelude
silnik: b20a3
Głośnik jest po to aby było dobrze słychać a nie coś co się wydobywa z pod deski rozdzielczej .
A radia używam non stop w mojej małej miejscowości (8 tys mieszkańców) są takie naloty policji z Komendy Powiatowej że 4 radiowozy potrafią łapać naraz,więc wole słyszeć wszystko :p
Co do wydechu ja mam cichy bo mam już 18 lat i 177 miesięcy więc mnie nie rajcują takie klimaty.


25 gru 2014, 12:28
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
No to mnie rozjebales. Używać radia w mieście i to tak małym? Radia używa się w trasie lub w dużym mieście żeby unikać korków. Jak jeżdżę u siebie po mieście (60 tys mieszkańców) to je wyłączam. No chyba, że mam chęć pomagać przyjezdnym znaleźć jakąś ulice. Czasem i u nas ustawia się policja ale ja po mieście jeżdżę przepisowo. Jak ktoś jeździ po małym mieście nasluchujac cb to albo non stop zapierdala (co jest debilizmem w terenie zabudowanym) albo jeździ najebany albo wozi jakiś lewy towar. ;) Sory za ot ale jak czegoś nie rozumiem to lubię to mieć wyjaśnione. A,że nie rozumiem dziurawienia wnętrza preli dla tak głupiego powodu to chyba sam rozumiesz...

_________________
Części do prelude III gen


25 gru 2014, 12:57
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
A ja wrecz przeciwnie sie nie dziwie... bedzie chciał wywalic radio to kupi te plastiki podziurawione za grosze a przynajmniej radio sie nie wala po całym aucie lub nie przeszkadza gdzies pod lewa noga pasazera. Ja sam nie miałem gdzie zamontowac to musiałem z boku i tak przykrecic uchwyt i bez dziurawienia sie nie obeszło a ciagle ktos z pasazerów narzekał je go radio koli w noge :)

Co do uzywania cb w miescie to w krakowie sie nie da za bardzo bo jest na nim taki zgiełk i natłok rozmów ,przeklenstw, bekań itp itd ze właczam dopiero jak wyjade za miasto...
A w małym miescie to rozumiem chłopaka... pewnie pare hondziawek w miescie i inne sciganty w vw sa lakomym kaskiem dla miejscowej władzy chetnej sie wykazac zabraniem dowodu za np wystajace opony, głosny wydech lub zółte zarówki :)

Ja nie zapomne policajntów z czerska jak z Moocha bylismy juz w czersku jadac na zlot... Mooha z ksenonami w tym jeden nie dziaalł bo sie kabel od przetwornicy przetarł jechał za mna a ja ksenony soczewki i wyjezdzajac z podporzadkowanej ustapiłem radiowozowi po czym wyjechałem za nim a moocha za mna a oni myk w zatoczke i mnie halt... Moha pojechał dalej a oni do mnie ze to chyba nie seryjne swiatła... ja na to ze ksenony z soczewkami z USA i do tego sa spryski :). A poziomowanie jest? ja na to ze jest tylko trzeba auto dzwignac bo sie głowy nie wsadzi zeby zobaczyc czujnik.... chłopy popatrzyły i juz do wydechu sie nawet nie przypiepszali tylko machneli reka i puscili :) Ale mieli chetke na dowodzik...


25 gru 2014, 13:54
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
maly2001 napisał(a):
A ja wrecz przeciwnie sie nie dziwie... bedzie chciał wywalic radio to kupi te plastiki podziurawione za grosze a przynajmniej radio sie nie wala po całym aucie lub nie przeszkadza gdzies pod lewa noga pasazera. Ja sam nie miałem gdzie zamontowac to musiałem z boku i tak przykrecic uchwyt i bez dziurawienia sie nie obeszło a ciagle ktos z pasazerów narzekał je go radio koli w noge

Mały, czytaj ze zrozumieniem. Mam takie samo CB w miejscu po zapalniczce i słychać czysto i wyraźnie bez głośnika. Jeśli już ktoś upiera się na głośnik to można go zamontować w miejscu niewidocznym niczego nie dziurawiąc, np za schowkiem.

No i nie wmawiaj mi, że posiadanie CB to recepta na niestracenie dowodu rejestracyjnego. Patrole przy drogach zatrzymują auta przekraczające prędkość i jadące bez świateł. A jak patrol się kręci to i CB nie pomoże. Szkoda tylko, że takie ryczące wynalazki nie tracą dowodów podczas przeglądu ale Polska to jeszcze trzeci świat jeśli chodzi o te sprawy. ;) Zrobiłem już kilkaset tysięcy kilometrów po całej Polsce z włączonym CB i jeszcze nigdy nie pomogło mi ono w sytuacji zatrzymania przez jadący patrol, szczególnie w małych aglomeracjach. Trasa - prędkość, miasto - korki. No i najważniejsze to informacje o jadących karetkach. Słysząc w radiu, że taki pojazd jedzie można sobie spokojnie znaleźć zatoczkę albo równe pobocze. :)

_________________
Części do prelude III gen


25 gru 2014, 15:01
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
drajwer napisał(a):
maly2001 napisał(a):
A ja wrecz przeciwnie sie nie dziwie... bedzie chciał wywalic radio to kupi te plastiki podziurawione za grosze a przynajmniej radio sie nie wala po całym aucie lub nie przeszkadza gdzies pod lewa noga pasazera. Ja sam nie miałem gdzie zamontowac to musiałem z boku i tak przykrecic uchwyt i bez dziurawienia sie nie obeszło a ciagle ktos z pasazerów narzekał je go radio koli w noge

Mały, czytaj ze zrozumieniem. Mam takie samo CB w miejscu po zapalniczce i słychać czysto i wyraźnie bez głośnika. Jeśli już ktoś upiera się na głośnik to można go zamontować w miejscu niewidocznym niczego nie dziurawiąc, np za schowkiem.

No i nie wmawiaj mi, że posiadanie CB to recepta na niestracenie dowodu rejestracyjnego. Patrole przy drogach zatrzymują auta przekraczające prędkość i jadące bez świateł. A jak patrol się kręci to i CB nie pomoże. Szkoda tylko, że takie ryczące wynalazki nie tracą dowodów podczas przeglądu ale Polska to jeszcze trzeci świat jeśli chodzi o te sprawy. ;) Zrobiłem już kilkaset tysięcy kilometrów po całej Polsce z włączonym CB i jeszcze nigdy nie pomogło mi ono w sytuacji zatrzymania przez jadący patrol, szczególnie w małych aglomeracjach. Trasa - prędkość, miasto - korki. No i najważniejsze to informacje o jadących karetkach. Słysząc w radiu, że taki pojazd jedzie można sobie spokojnie znaleźć zatoczkę albo równe pobocze. :)


cb to nie recepta ale jak ktos korzysta to czasem ratuje dupe... ale jak chciał miec głosnik pod recznym to niech ma.... sam wiesz ze ten plastik sam bys oddał za darmo a i tak ładnie wkomponował ten głosnik i wg mnie wcale on nie szpeci :)


25 gru 2014, 15:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2014, 17:56
Posty: 61
Lokalizacja: zelów
Auto:: prelude
silnik: b20a3
Jeżdżę przepisowo bo wożę dzieci do szkoły ale u nas w gminie już dawno okrzykneli gminą policyjną gdze się nie ruszysz to kontrola a ciężko poruszać się 50 wszędzíe i zawsze . Łapią za wszystko i wszedzie


25 gru 2014, 16:18
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
O takiej nagonce nie słyszałem. Na szczęście nie wszędzie jest tak przechlapane.

Masz rację mały, taki plastik nie ma żadnej wartości handlowej. :)

_________________
Części do prelude III gen


25 gru 2014, 18:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 19:52
Posty: 215
Lokalizacja: PRA - DGR
Auto:: CG2
silnik: J30A1
ja nie mam, nie miałem i mieć nie będę cb bo zamiast słuchać ludzi inteligentnych inaczej co mi nerwy szarpią wolę słuchać muzyki przy której się zrelaksuje :mrgreen: nawet jak w służbowych autach jest ten szatański wynalazek to go nie używam :D a najbardziej rozwalają mnie baty na 3 metry na trupie wartym mniej niż cb radio :rotfl:

_________________
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek


25 gru 2014, 20:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2014, 17:56
Posty: 61
Lokalizacja: zelów
Auto:: prelude
silnik: b20a3
Z racji tego że autem pokonuje krótkie odcinki 2-3 km postanowiłem zamontować u siebie taki patent podgrzewacz cieczy w reduktorze . Narazie wszystko jest w fazie testów ale na małym obiegu czyli przy zamkniętym termostacie płyn nagrzewa się o wiele szybciej ,choć teraz są temperatury powyżej 0 więc trzeba poczekać na zmianę pogody :P
Obrazek


11 sty 2015, 12:06
Zobacz profil

Dołączył(a): 05 gru 2012, 18:00
Posty: 505
Lokalizacja: Wołczyn
Auto:: ba,cb,ab
silnik: 12/16v.
Słabo wyglądają te uszczelnienia.
Zestaw z grzałką w blok zaczyna się od 300 zł, więc...

_________________
I n s t o c k W e t r u s t.


11 sty 2015, 12:35
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Jak robisz takie przebiegi to rozsadniej jest jeździć za samej benzynie.

_________________
Części do prelude III gen


11 sty 2015, 12:50
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Organizator Zlotu 2012
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 21:23
Posty: 525
Lokalizacja: Czersk
Auto:: Prelude BA4
silnik: B20A9 , J35A1
W dzisiejszych czasach w dobie gps-ów i yanosika CB według mnie nie ma sensu, chyba ze do gadania sobie z jakas ekipa.

_________________
Obrazek
PRACOWNIA TAPICERKI SAMOCHODOWEJ -CZĘŚĆI DO P3G Dla forumowiczów zniżka !!! tel:503789900


11 sty 2015, 21:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL