Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
wasil90 prelude 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 14:37
Posty: 143
Lokalizacja: Legnica
Auto:: H O N D A
silnik: B20A5
To black diamond'y kupione na brakes.pl.


25 sty 2015, 14:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 14:37
Posty: 143
Lokalizacja: Legnica
Auto:: H O N D A
silnik: B20A5
Coś tam się dzieje, więc wrzucam kilka fotek z początku prac.
Koła chyba nie będą już wystawać coś mi się zdaje :)
A na ostatniej fotce mój drugi dziadek - codzienny dupowozik, który dzielnie wozi mnie do pracy i do garażu :D W gazie, tani, sprawny i mniej zardzewiały niż Honda (jeszcze) :P


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


19 kwi 2015, 15:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 kwi 2014, 15:29
Posty: 183
Lokalizacja: Głogów
Auto:: Prelude
silnik: B20A9
No no, ciekaw jestem, jak to będzie wyglądać finalnie :) Ale nie myślałeś by zmodzić coś w deseń datsuna z linku:

http://www.jdmeuro.com/tag/datsun-240z/


19 kwi 2015, 15:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 14:37
Posty: 143
Lokalizacja: Legnica
Auto:: H O N D A
silnik: B20A5
Jasne, że myślałem :P Koncepcji było wiele. Ale ostatecznie padło na takie rozwiązanie z kilku powodów. Po pierwsze potrzebuję bardzo duże poszerzenie, bo dobrych 6-7 cm na stronę. Po drugie jest tego już dość sporo, a ja lubię coś innego :P Trzecia sprawa to że te poszerzenia standardowe jakoś tak średnio wyglądają dla mnie i dodatkowo kształt błotników w prelude dodatkowo by utrudniał sprawę przy tym poszerzeniu. W datsunie jest to prostsze i wygląda to raczej dużo lepiej, niż by wyglądało na prelude, gdzie linia błotnika przechodzi też na zderzak. Ale fakt, tego typu poszerzenie też długo zaprzątało mi głowę :) Ale z tego, co wyszło jestem bardzo zadowolony :)


19 kwi 2015, 16:01
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
Na razie wyglada to koszmarnie ale wiem o co chodzi finalnie :) Przod bedzie prosto dokonczyc ale schody beda z tylem...gdzie wewnetrzne nadkole jest dodatkowo. Kibicuje i powodzenia w pracach


19 kwi 2015, 19:14
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
czy ja dobrze widze że to poszerzenie spowoduje że całe koło się schowa pod nim ?

_________________
http://www.wrapcollabo.com


19 kwi 2015, 20:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 14:37
Posty: 143
Lokalizacja: Legnica
Auto:: H O N D A
silnik: B20A5
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoje pytanie. Generalnie chodzi o to, żeby koła przede wszystkim nie wystawały. Patrząc od góry schowa się bez wątpienia. W tylnej części błotnika poszerzenie też jest wysunięte lekko na zewnątrz, żeby mi nie sypało syfem po nowym lakierze :P Tylko że od górnego punktu poszerzenia będzie się ono powoli zwężało ku tyłowi, tzn schodziło do błotnika tak, że część koła będzie widać. Nie oczekuję, że Ci się to spodoba, bo Ty jesteś zwolennikiem spasów, a u mnie tego nigdy nie będzie :D


19 kwi 2015, 20:33
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
nie mi sie ma podobać bo to nie moje auto ;) tylko obawiam się że będzie to wyglądać trochę komicznie takie jakby "daszki" nad kołem.

_________________
http://www.wrapcollabo.com


19 kwi 2015, 20:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 14:37
Posty: 143
Lokalizacja: Legnica
Auto:: H O N D A
silnik: B20A5
Nic się nie bój, będzie dobrze ;) Chociaż odczucia mogą być różne, bo i różne są style poszerzania. Tak samo jak różne są też reakcje na Twoje modyfikacje, więc wiesz o co chodzi :) Ale faktem jest, że ta będzie nietypowa. No i w tym aucie chodzi mi przede wszystkim o to, żeby to zapier... no, wiadomo co :D
Jednak muszę przyznać, że sylwetka prelude jest dość trudna do zrobienia ładnego poszerzenia. Z drugiej strony tak duże poszerzenie w każdym aucie już może być trudne. Chodzi mi o tutaj o zmianę wyglądu auta.


19 kwi 2015, 20:46
Zobacz profil
Zbanowany

Dołączył(a): 24 mar 2015, 12:44
Posty: 56
Lokalizacja: zagbieze
Auto:: prelude 3
silnik: b20a5
Dla mnie jest mega temat!! Jedynke vw juz poszerzylem ale preli niemialem odwagi w zwiazku z konsekwencjami. Ale widze ze jest to temat do zrobienia na ladnie :)


19 kwi 2015, 21:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
maly2001 napisał(a):
Na razie wyglada to koszmarnie ale wiem o co chodzi finalnie :) Przod bedzie prosto dokonczyc ale schody beda z tylem...gdzie wewnetrzne nadkole jest dodatkowo. Kibicuje i powodzenia w pracach

tak tak znamy Twój gust... ;) :yahoo: :D patrz i sie ucz jak sie błotniki poszerza ,do tego służy spawarka a nie wkrętarka ... :D :P

_________________
pozdrawiam Plewis


19 kwi 2015, 22:50
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
Jak widac to krzysiu nie za duzo wiesz o poszerzeniach... to wlasnie za pomoca wkretarki i nitonakretek czy po prostu nitow poszerza sie auta. Wiekszosc poszerzen jest typu bolt on. A malo tego, wszystkie bardziej znane cale body kity poszerzajace montuje sie na kleju i nitach. A o twoich gustach tez juz wszyscy wiedza...
Jak zwykle musiales wtracic swoje 3 grosze szukajac zaczepki...


20 kwi 2015, 7:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
wtedy czujesz ,ze żyjesz... ;) za to mnie lubicie :D

_________________
pozdrawiam Plewis


20 kwi 2015, 8:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 14:37
Posty: 143
Lokalizacja: Legnica
Auto:: H O N D A
silnik: B20A5
Tak w skrócie. Prawa stronie praaaawie skończona, jeszcze bagażnik, dach i prawa strona, czyli roboty w ciul i jeszcze trochę. Obecnie większość czasu spędzam, rzeźbiąc z włókna szklanego klapę tylną, którą w tym tygodniu powinienem skończyć i siedząc w kanale, zrzucając starą konserwację, czyszcząc rdzę i neutralizując małe ogniska, których nie trzeba łatać, środkiem antykorozyjnym. Ulepiłem też już lotki na przedni zderzak. Wrzucam też jedno ze zdjęć połatanych dziur, żeby nikt mi nie zarzucił, że zostają. Gdybym miał wrzucić wszystkie zdjęcia załatanych dziur, to spędziłbym tu całą noc :P Zbiornik paliwa z konieczności też został zdemontowany i prawdopodobnie już na swoje miejsce nie wróci :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


24 sie 2015, 5:06
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
będzie wyglądać jakby miał 300KM. Jestem ciekaw efektu


24 sie 2015, 8:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL