Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Złota Szczała Szamana 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
szpura napisał(a):
Jedynie co mnie gryzie w tym samochodzie to przyciemniane szyby ;) ale ja się nie znam :-)


i kierunkowskazy z blendą z tyłu.
A poza tym, wygląda zacnie :)


12 sty 2016, 8:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 17:46
Posty: 282
Auto:: Prelude III B20A9
kalina napisał(a):
to jest dokładnie to o czym pisałem ostatnio w temacie Macieq

Auto jest obniżone z zajebistą felgą, ale nie jest pokraczne przez zmianę kątów. Dla mnie bajka
fajnie, że trzymacie auto tyle lat w jednej rodzinie. Widać, że kupę kasy włożone w auto patrząc na blacharkę.
Jakie zawieszenie siedzi w preli?? Kółko musiało trochę kosztować :-) ale robi robotę


Auto super, kolor ciekawy, ale właśnie miałem pisać, że mimo gleby i stosunkowo szerokiego koła dalej spasu brak :P Wiem, że ja mam inne podejście niż większosć forumowiczów i dla większośći to jest sztos, a dla mnie i podejrzewam że Moohy np. też tu stęsu nie ma w ogóle :P Czuje, że jak zobaczycie moje auto na nowy sezon jak się wszystko uda to dostane bana hahaha

_________________
Obrazek


14 sty 2016, 18:00
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
macieq napisał(a):
mimo gleby i stosunkowo szerokiego koła dalej spasu brak

wydaje mi sie ze to auto ma byc mimo wszystko w jakikolwiek sposób praktyczne/użytkowe , zwał jak zwał :) stąd brak hardkorowych posunięć w kwestii spasów (i sie nie dziwie, zestarzałem się :D )

_________________
http://www.wrapcollabo.com


14 sty 2016, 20:06
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
mooha napisał(a):
macieq napisał(a):
mimo gleby i stosunkowo szerokiego koła dalej spasu brak

wydaje mi sie ze to auto ma byc mimo wszystko w jakikolwiek sposób praktyczne/użytkowe , zwał jak zwał :) stąd brak hardkorowych posunięć w kwestii spasów (i sie nie dziwie, zestarzałem się :D )

no jak widziałem w ogłoszeniu zamianę na astre h to tez tez se pomyslałem ze kolega się wypompował :)


15 sty 2016, 14:46
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 mar 2015, 16:09
Posty: 103
Lokalizacja: Tarnów
Auto:: Honda Prelude 3
silnik: ???
Prela tez jezdzi po naszych super pieknych polskich drogach a nie tylko je zdobi :)


15 sty 2016, 16:17
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
maly2001 napisał(a):
no jak widziałem w ogłoszeniu zamianę na astre h to tez tez se pomyslałem ze kolega się wypompował :)


ale to jest super auto.....w 3 furtkach , opc albo gtc jest całkiem spoko :) Poza tym potrzebuje auta na dojazd do pracy. Gdyby Prela miała gaz (czego jej nie zrobie bo nie ma gdzie dać butli :D ) to bym jej nie sprzedawał :P


Szaman napisał(a):
Prela tez jezdzi po naszych super pieknych polskich drogach a nie tylko je zdobi :)

moje też :D :D :D na zloty dojeżdża :D W Borsku była, troche mniej gumy na oponach było po powrocie ale dojechała ;)

_________________
http://www.wrapcollabo.com


16 sty 2016, 1:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 17:46
Posty: 282
Auto:: Prelude III B20A9
Jasne, ja rozumiem że ktoś dużo jeździ i nie może sobie pozwolić na chore kąty i opony palące lakier na błotnikach. Ale temu też nie porównywałbym po prostu tego samochodu do mojego czy innego, który jeździ właściwie tylko na zloty ewentualnie wieczorną kiwkę po mieście, bo samochód ma po prostu zupełnie inne zastosowanie :) Tak jak mówię, auto ogólnie ciekawe ładnie zrobione i zdecydowanie się wyróżnia wśród miliona czerwonych czy białych Prelud :)

_________________
Obrazek


16 sty 2016, 18:55
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 mar 2015, 16:09
Posty: 103
Lokalizacja: Tarnów
Auto:: Honda Prelude 3
silnik: ???
Dziekuje :yahoo: :pije:


17 sty 2016, 0:15
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
macieq napisał(a):
Jasne, ja rozumiem że ktoś dużo jeździ i nie może sobie pozwolić na chore kąty i opony palące lakier na błotnikach. Ale temu też nie porównywałbym po prostu tego samochodu do mojego czy innego, który jeździ właściwie tylko na zloty ewentualnie wieczorną kiwkę po mieście, bo samochód ma po prostu zupełnie inne zastosowanie :) Tak jak mówię, auto ogólnie ciekawe ładnie zrobione i zdecydowanie się wyróżnia wśród miliona czerwonych czy białych Prelud :)

Zloty? Miliony prelud? To ja chyba w innym świecie żyję. Wydawało mi się, że jeżdżę na wszystkie złoty prelud 3 gen i tej preludy nie widziałem. Nigdy też nie widziałem miliona prelud. Co najwyżej kilkadziesiąt. Chodzi o to, że prelude 3 gen wyróżnia się w tłumie innych aut i naklejki jej żadne nie potrzebne. Takie udziwnienia określają raczej wiek właściciela. W tłumie prelud może się wyróżniać jedynie raz w roku na zlocie. Choć na zlotach bywa ich nie więcej niż kilkanaście. ;) Na szczęście ta prela jest zrobiona z gustem i jedyne co mi w niej nie leży to tylne lampy. Kolorek super. Sam bym chętnie przemalowal swoją na taki.

_________________
Części do prelude III gen


17 sty 2016, 16:54
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 paź 2015, 16:54
Posty: 176
Lokalizacja: Wrocław
Auto:: prelude
silnik: B20A9
kolor świetnie leży, gratuluję odwagi ... widziałem bmw 7 w takim kolorze i wyglądała jak kupa g...a ... tu jest inaczej, jak będę zmieniał kolor z "miliona białych" będę się zastanawiał nad złotym albo brązem :ok:


17 sty 2016, 17:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 19:52
Posty: 215
Lokalizacja: PRA - DGR
Auto:: CG2
silnik: J30A1
zacząć by trzeba było od porządnego poskładania po malowaniu ;) brakuje kilku listw przy szybie, zderzak "wyje" ;)
kolor rzecz gustu mi nie podchodzi ,ale jest inny niż wszystkie :D
felgi za germańskie ,ale tragedii nie ma ,sam miałem kiedyś 9 czy 10" w preli z tyłu :lol:
ogólnie fajnie ,że właściciel coś tam działa przy aucie :ok:

_________________
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek


17 sty 2016, 18:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 17:46
Posty: 282
Auto:: Prelude III B20A9
drajwer napisał(a):
macieq napisał(a):
Jasne, ja rozumiem że ktoś dużo jeździ i nie może sobie pozwolić na chore kąty i opony palące lakier na błotnikach. Ale temu też nie porównywałbym po prostu tego samochodu do mojego czy innego, który jeździ właściwie tylko na zloty ewentualnie wieczorną kiwkę po mieście, bo samochód ma po prostu zupełnie inne zastosowanie :) Tak jak mówię, auto ogólnie ciekawe ładnie zrobione i zdecydowanie się wyróżnia wśród miliona czerwonych czy białych Prelud :)

Zloty? Miliony prelud? To ja chyba w innym świecie żyję. Wydawało mi się, że jeżdżę na wszystkie złoty prelud 3 gen i tej preludy nie widziałem. Nigdy też nie widziałem miliona prelud. Co najwyżej kilkadziesiąt. Chodzi o to, że prelude 3 gen wyróżnia się w tłumie innych aut i naklejki jej żadne nie potrzebne. Takie udziwnienia określają raczej wiek właściciela. W tłumie prelud może się wyróżniać jedynie raz w roku na zlocie. Choć na zlotach bywa ich nie więcej niż kilkanaście. ;) Na szczęście ta prela jest zrobiona z gustem i jedyne co mi w niej nie leży to tylne lampy. Kolorek super. Sam bym chętnie przemalowal swoją na taki.


Źle zrozumiałeś, ja mówiłem że moja jest praktycznie tylko na zloty a nie do jeżdżenia na daily po mieście. Druga sprawa to nie mówię o zlotach samych Prelud tylko ogólnie (Raceism, SouthElite, Allstars itp.), a miliony to była przenośnia. A co do naklejek to nie wiem do czego uderzasz, bo ani ta ani moja nie mają naklejek :P

_________________
Obrazek


17 sty 2016, 19:00
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 mar 2015, 16:09
Posty: 103
Lokalizacja: Tarnów
Auto:: Honda Prelude 3
silnik: ???
Kolor fiat seicento jak by co :torba:


17 sty 2016, 19:01
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 mar 2015, 16:09
Posty: 103
Lokalizacja: Tarnów
Auto:: Honda Prelude 3
silnik: ???
Za germanskie Panie cisek?? Lepiej tak bylo? ;>


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


17 sty 2016, 19:23
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
o Panieeee...idź Pan z tymi felgami. Teraźniejsze są ok i jak ktoś kiedyś będzie Ci chciał powiedzieć że masz niemieckie felgi w japońskim aucie to mu rzeknij: i hooy Ci do tego drogi kolego :D :D :D :D :D

teraz wyczytałem że mają 10,5 cala z tyłu i 10 z przodu :> Jakie tam masz ET w tych felgach?

_________________
http://www.wrapcollabo.com


17 sty 2016, 19:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL