Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
next feszczi 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 18 lis 2013, 21:53
Posty: 31
Lokalizacja: stargard
Auto:: bmw 3
silnik: 2.0
Z racji tego ze u mnie narazie cisza nic sie nie dzieje auto jak stalo stoi wrzuce chociaz lepsze zdjecia. Zderzak przedni spasowany zupelnie byle jak ale zawsze to inaczej;)
[img]<a%20href=http://zapodaj.net/084a304f3e50c.jpg.html>IMG_0297.JPG</a>[/img]
[img]<a%20href=http://zapodaj.net/36aae59f1557b.jpg.html>IMG_0302.JPG</a>[/img]
[img]<a%20href=http://zapodaj.net/bf3b422566032.jpg.html>IMG_0310.JPG</a>[/img]


13 wrz 2015, 20:33
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 lis 2013, 21:53
Posty: 31
Lokalizacja: stargard
Auto:: bmw 3
silnik: 2.0
Obrazek
Obrazek
Obrazek


13 wrz 2015, 20:42
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 lis 2013, 21:53
Posty: 31
Lokalizacja: stargard
Auto:: bmw 3
silnik: 2.0
Od ostatniego postu minelo troche czasu ale i nic sie nie dzialo w temacie ale w aucie troche sie zmienilo:)

po zakupie:
Obrazek
teraz:
Obrazek


22 paź 2015, 20:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
Gratuluję swapa, chociaż wiem jakim kosztem się on odbył..., wygląda, że wszystko się udało i auto jeździ?

_________________
Obrazek


22 paź 2015, 21:36
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 lis 2013, 21:53
Posty: 31
Lokalizacja: stargard
Auto:: bmw 3
silnik: 2.0
dzieki:D auto juz jezdzi ale jeszcze nie koniec pracy przy nim:) do konca miesiaca powinno byc wszystko na cacy:D :yahoo:


22 paź 2015, 21:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 30 sty 2015, 14:01
Posty: 179
Lokalizacja: Piła
Auto:: Honda Prelude |||
silnik: B20a9 (BA4)
Naprawdę zacne auto :) żebyś je docenił i nie wpadl na głupi plan (sprzedaż) :)


22 paź 2015, 23:03
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 lis 2013, 21:53
Posty: 31
Lokalizacja: stargard
Auto:: bmw 3
silnik: 2.0
tak o:)
Obrazek


23 paź 2015, 18:30
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 paź 2015, 21:44
Posty: 89
Auto:: IIIgen BA4
silnik: H22A7
Bardzo fajnie to wszystko wyglada :ok:


23 paź 2015, 18:52
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
śmierdzi plagiatem po mnie tyle, że ja nie skończyłem :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek


24 paź 2015, 0:13
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 lis 2013, 21:53
Posty: 31
Lokalizacja: stargard
Auto:: bmw 3
silnik: 2.0
Jaki plagiat ;) na początku pod maska miała być kość słoniowa albo jakiś bez ale w palecie było tyle odcieni ze za cholerę nie mogłem nic wybrać;p stanęło na białym takie nawiązanie do felg myśle ze wyszło naprawdę dobrze:) :)


24 paź 2015, 14:48
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Organizator Zlotu 2012
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 21:23
Posty: 525
Lokalizacja: Czersk
Auto:: Prelude BA4
silnik: B20A9 , J35A1
Wyszlo elegancko Prela kozak :D

_________________
Obrazek
PRACOWNIA TAPICERKI SAMOCHODOWEJ -CZĘŚĆI DO P3G Dla forumowiczów zniżka !!! tel:503789900


25 paź 2015, 8:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 lis 2013, 21:53
Posty: 31
Lokalizacja: stargard
Auto:: bmw 3
silnik: 2.0
W ubiegłą środę odebrałem swoja prele od chłopaków z Piły autko przeszlo przeglad i czekalo mnie 200km jazdy testowej :) autko podczas jazdy powrotnej sprawowało się świetnie. Gleba jest piekielna trzeba uwazac :D krajowkami mozna smialo smigac. Myslalem ze bedzie mega nie wygodna ale daje rade z racji tego ze jest dosyc mieka. W miescie jest troche gorzej wszelkich studzienek i nierownosci trzeba unikac z racji gleby jakby ktos sie uparl na codzien mozna smigac.

Prele kupilem w lipcu po dlugich bolach szukania czesci dylematow co dalej z nia zrobic. Czy zostawiac gaznikowca i zlozyc to co jest i cieszayc sie z jazdy (nie wiadomo jak dlugo). Czy kombinowac dalej moze inny silnik pomyslow 150 wiadomo:) wizyt w warsztatach nie policze kazdy cudowal wymyslal cenil sie i jak przychodzilo co do czego to krecili nosem bo nie wiedzieli jak sie zabrac za to. W miedzy czasie w szczecinie trafila sie prela "ojca" do kupienia ( ta o ktora zucila kosc niezgody). Prela miala przejechane 110k km przebieg smieszny i prawie nie realny ale w 100% PRAWDZIWY sprzeglo w aucie mialo przejechane 3k km :D rozrzad byl wymienany cos kolo 100k teraz juz dokladnie nie pamietam. Dogadalem sie z chlopakami z Pily i prace ryszyly pelna para. Na poczatek z auta wylecial stary gaznikowiec. Komora dostala nowy kolor pierwotnie miala to byc kosc sloniowa ale zdecydowalem sie na bialy bazowyaki sam kolor trafil na spod maski mialem dylemat czy nie przesadzilem ale wyszlo naprawde dobrze . Nastepnie wlecial nowy silnik z preli ojca b20a5 i ze 109km zrobilo sie 137km :yahoo: . Zmianie silnika towazyszyla wymiana rozrzadu, pompy wody i uszczelek z uszczelniaczami. Wlecial nowy zbiornik paliwa waz powrotny paliwa. Podloga pod zbiornikiem zostala zabezpieczona tak samo jak pozostala czesc podlogi. Zawieszenie w aucie jest w bardzodobrym stanie i nie wymagalo ingerencji zadnej. Do pelni szczescia zostaly do pomalowania listwy juz na samym poczatku byl problem z dobraniem kolory pomimitego ze mialem kod lakieru. Kupilem farbe z nadzieja ze nie bedzie tragedii ale wszystko nie moze byc dobrze zawsze musi pojsc cos nie tak :mur: lakier na listwach okazal sie jasniejszy niz pozostala czesc auta i raczej nie nadaja sie do zalozenia. Druga sprawa to jakosc polakierowania tych listew przy odbiorze auta nie obejrzalem ich dokladnie i to byl moj blad. Mowiac krotko listwy zostaly Zjeb.. . :) i to jest chyba jedna rzecz ktora mi sie nie podoba ( jakby ktos mial watpliwosc o czym mowie to chetnie wysle zdjecie tych listew mowie tu o osobie ktora je lakierowala). uklad wydechowy oklazal sie bardzo glosny na poczatku myslalem ze tak ma byc ale okazalo sie ze jest dziurawy i w weekend bylem to szybko ogarnac . Z rzeczy do dokonczenia zostalo podlaczyc radio spasowac zderzak z przodu i listwy :x

Moja prela dla jednych ceniacych orginalny stan bedzie "ulepem" dla drugich bedzie spoko projektem niewazne jest moja i taka wlasnie ma byc maksymalnie dopieszczona i w super stanie bez kompromisow.

Na koniec podziekowania dla osob ktore pomogly mi skompletowac potrzebne czesci oraz dla osob ktore podzielily sie swoja widza:)

W pierwszym wyjezdzie na stargard spodkalem sie ze smieszna sytuacja jakis gosciu zaproponowal mi 20zl jezeli bedzie mogl obejrzec auto:D

Obrazek


04 lis 2015, 21:04
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
koła wystają .... pożegnaj się z dowodem.

_________________
http://www.wrapcollabo.com


05 lis 2015, 0:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
mimo, że nie przepadam za takimi projektami, to auto bardzo mi się podoba :) biały spod maski pasuje do felg, siadł idealnie :) co do listew w jaśniejszym odcieniu, tak sobie myślę, że mogłoby być oryginalnie, ale to raczej musiałbym ocenić na żywo :)

_________________
Obrazek


05 lis 2015, 0:49
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
Domel napisał(a):
co do listew w jaśniejszym odcieniu, tak sobie myślę, że mogłoby być oryginalnie


też tak kminiłem, ale ...... jeśli ma być odcień inny to moim zdaniem na całym aucie (listwy i zderzaki) , a nie tylko na listwach bocznych.

_________________
http://www.wrapcollabo.com


05 lis 2015, 1:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL