Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Prelude B20A9 by MrRnK 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 27 mar 2015, 22:48
Posty: 34
Lokalizacja: Wronki
Auto:: Prelude 3Gen Polift
silnik: b20a9
Prace idą dalej, w weekend zabrałem się za ściągnięcie starej konserwacji i wyczyszczenie nadkoli :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


09 maja 2016, 8:53
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 mar 2015, 22:48
Posty: 34
Lokalizacja: Wronki
Auto:: Prelude 3Gen Polift
silnik: b20a9
W ten weekend zabrałem się za budę. Wszystkie wnęki szyb poczyszczone do gołej blachy, miejsca delikatnej korozji oczyszczone i posmarowane Rust Fillerem. Cała buda zmatowana i pomalowana podkładem epoksydowymm Protect365
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


23 paź 2016, 19:39
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Gratuluję. Powoli, własnymi środkami ale byle do przodu.
Jaki kolorek kładziesz?

_________________
Części do prelude III gen


23 paź 2016, 20:14
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 mar 2015, 22:48
Posty: 34
Lokalizacja: Wronki
Auto:: Prelude 3Gen Polift
silnik: b20a9
drajwer napisał(a):
Gratuluję. Powoli, własnymi środkami ale byle do przodu.
Jaki kolorek kładziesz?


Coś w ten deseń Obrazek


Ostatnio edytowano 24 paź 2016, 9:40 przez MrRnK, łącznie edytowano 2 razy



23 paź 2016, 20:37
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
polecam kolor z mazdy, ten "bordowy". miażdży suty jak auto jest czyste ;)

_________________
http://www.wrapcollabo.com


23 paź 2016, 21:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sie 2013, 17:47
Posty: 109
Lokalizacja: wwa
Auto:: 'lude
silnik: h22
prelude home made :) dobra robota!


24 paź 2016, 7:35
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
mooha napisał(a):
polecam kolor z mazdy, ten "bordowy". miażdży suty jak auto jest czyste ;)

Na preli leży do bani viewtopic.php?f=20&t=2384&start=90 to jest dokładnie ten kolor i jakoś szału nie robi, do mazdy pasi a do preli nie.
Moim zdaniem taka zieleń jak miał ktoś od ciebie jest świetna, ewentualnie biała perła z fiata 500


24 paź 2016, 23:30
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
Harry napisał(a):
mooha napisał(a):
polecam kolor z mazdy, ten "bordowy". miażdży suty jak auto jest czyste ;)

Na preli leży do bani viewtopic.php?f=20&t=2384&start=90 to jest dokładnie ten kolor i jakoś szału nie robi, do mazdy pasi a do preli nie.
Moim zdaniem taka zieleń jak miał ktoś od ciebie jest świetna, ewentualnie biała perła z fiata 500


super pomysł, kolejne białe auto ;) a i czarna felga, najlepiej 15 cali tak żeby jej nie było widać :D ale mi się hejter ostatnio włączył :D

Ale zupełnie serio, moim skromnym zdaniem mając do pomalowania auto są dwie opcje. Albo chcesz mieć oryginał i malujesz jeszcze raz na ten sam kolor (nie wiem po co bo przecież i tak to już nie będzie oryginał, no ale można tak zrobić) albo robisz coś żeby nie być jednym z wielu i nie mieć białej albo czerwonej preludy. Ładowanie walizek pieniędzy w auto po to żeby nie wyróżniać się w tłumie szarej rzeczywistości to totalne nieporozumienie. Od ponad roku oklejam auta, bardzo często klient przychodzi i chce "jakiś szary" albo , o zgrozo , czarny mat, "bo tak jest super, widziałem wiele razy". I ok, jak się uprze to zrobimy mu tak jak chce, ale póki co tylko jedno auto okleiliśmy na czarny mat (który utrzymać w stanie przyzwoitości jest szalenie trudno, jeśli to daily a zwłaszcza samochód firmowy o który wiemy jak sie dba ;) ) tylko i wyłącznie dlatego że taka była koncepcja oklejenia reklamowego. Reszta jak widzi wzorniki , widzi kilkadziesiąt różnych kolorów ( w przypadku lakieru możliwości są jeszcze większe ;) ) to cipieje z mnogości wyboru. I cieszy mnie to że są tacy ludzie, bo przynajmniej później nie jest nudno na ulicach ;) a wystarczy iść do lakierniczego lub poszperać kilka wieczorów w internecie i znaleźć sobie super kolor

MrRnk , serio , jest 2:48 a mi się zebrało na przemówienia :D zrób coś innego, błagam :D weź ten kolor z mazdy, nasyp tam brokatu , xyralica i 3 litry perły , wymieszaj to chochlą do zupy i ciesz się z zajebistości swojego samochodu :D
nie słuchaj Harrego bo on coś tam bredzi, pewnie za dużo pije i stąd te posty :krzeslo: :gwizdze: :rotfl:

_________________
http://www.wrapcollabo.com


25 paź 2016, 2:51
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 mar 2015, 22:48
Posty: 34
Lokalizacja: Wronki
Auto:: Prelude 3Gen Polift
silnik: b20a9
mooha napisał(a):
Harry napisał(a):
mooha napisał(a):
polecam kolor z mazdy, ten "bordowy". miażdży suty jak auto jest czyste ;)

Na preli leży do bani viewtopic.php?f=20&t=2384&start=90 to jest dokładnie ten kolor i jakoś szału nie robi, do mazdy pasi a do preli nie.
Moim zdaniem taka zieleń jak miał ktoś od ciebie jest świetna, ewentualnie biała perła z fiata 500


super pomysł, kolejne białe auto ;) a i czarna felga, najlepiej 15 cali tak żeby jej nie było widać :D ale mi się hejter ostatnio włączył :D

Ale zupełnie serio, moim skromnym zdaniem mając do pomalowania auto są dwie opcje. Albo chcesz mieć oryginał i malujesz jeszcze raz na ten sam kolor (nie wiem po co bo przecież i tak to już nie będzie oryginał, no ale można tak zrobić) albo robisz coś żeby nie być jednym z wielu i nie mieć białej albo czerwonej preludy. Ładowanie walizek pieniędzy w auto po to żeby nie wyróżniać się w tłumie szarej rzeczywistości to totalne nieporozumienie. Od ponad roku oklejam auta, bardzo często klient przychodzi i chce "jakiś szary" albo , o zgrozo , czarny mat, "bo tak jest super, widziałem wiele razy". I ok, jak się uprze to zrobimy mu tak jak chce, ale póki co tylko jedno auto okleiliśmy na czarny mat (który utrzymać w stanie przyzwoitości jest szalenie trudno, jeśli to daily a zwłaszcza samochód firmowy o który wiemy jak sie dba ;) ) tylko i wyłącznie dlatego że taka była koncepcja oklejenia reklamowego. Reszta jak widzi wzorniki , widzi kilkadziesiąt różnych kolorów ( w przypadku lakieru możliwości są jeszcze większe ;) ) to cipieje z mnogości wyboru. I cieszy mnie to że są tacy ludzie, bo przynajmniej później nie jest nudno na ulicach ;) a wystarczy iść do lakierniczego lub poszperać kilka wieczorów w internecie i znaleźć sobie super kolor

MrRnk , serio , jest 2:48 a mi się zebrało na przemówienia :D zrób coś innego, błagam :D weź ten kolor z mazdy, nasyp tam brokatu , xyralica i 3 litry perły , wymieszaj to chochlą do zupy i ciesz się z zajebistości swojego samochodu :D
nie słuchaj Harrego bo on coś tam bredzi, pewnie za dużo pije i stąd te posty :krzeslo: :gwizdze: :rotfl:


Nie mam pytań :rotfl: :rotfl: :rotfl: Mooha właśnie tak zrobię, ale chochlę do zupy odpuszczę okej ? :lol: :lol: Na pewno będzie jedyna w swoim rodzaju.


25 paź 2016, 9:09
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
MrRnK napisał(a):
Mooha właśnie tak zrobię, ale chochlę do zupy odpuszczę okej ? :lol: :lol:

jestem w stanie to zaakceptować :D

_________________
http://www.wrapcollabo.com


25 paź 2016, 11:18
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
Mucha, agresor Ci się włączył bo jeździsz BMW :P Marka zobowiązuje :P

Widziałem Prelę Fretetete i bardzo ładnie to wyglądało. Tylko jego czarne felgi niszczyły efekt. :)


02 lis 2016, 9:40
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 mar 2015, 22:48
Posty: 34
Lokalizacja: Wronki
Auto:: Prelude 3Gen Polift
silnik: b20a9
Prace idą dalej, przyszedł szpachel i podkład poliestrowy PROTECT380. Wygląda prawie jak "Sandy"
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 lis 2016, 14:14 przez MrRnK, łącznie edytowano 2 razy



12 lis 2016, 20:43
Zobacz profil

Dołączył(a): 05 gru 2012, 18:00
Posty: 505
Lokalizacja: Wołczyn
Auto:: ba,cb,ab
silnik: 12/16v.
Foty nie śmigają :<

_________________
I n s t o c k W e t r u s t.


12 lis 2016, 23:29
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 mar 2015, 22:48
Posty: 34
Lokalizacja: Wronki
Auto:: Prelude 3Gen Polift
silnik: b20a9
Działają teraz ?


13 lis 2016, 14:14
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
MrRnK napisał(a):
Działają teraz ?

tak

zostaw jak jest :D piękny kolor :D :D :D

_________________
http://www.wrapcollabo.com


13 lis 2016, 15:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL