Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Prelude B20A9 by MrRnK 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 27 mar 2015, 22:48
Posty: 34
Lokalizacja: Wronki
Auto:: Prelude 3Gen Polift
silnik: b20a9
Witam Panowie, kupiłem P3G z tego ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/honda-prelude-z-ni ... a216994982 Ogólnie preludka w stanie dobrym. Ma pare braków np brak ostatniego tłumika z tyłu (kat jest), na pęknięta szyba(dosłownie 10cm) bo jakiś debil otworzył na siłę te złamane drzwi. Słupek stoi i nic mu nie jest wszytko przyjęły drzwi :) Sztuka nie malowana oprócz przedniego prawego błotnika. Autko w gazie, wszystkie papiery są butla ważna jeszcze 2 lata :) przegląd na gaz był robiony w 2014 przy stanie 210000 km teraz jest 226000. Olej wymieniany w Październiku przy stanie 216000, więc prela cały czas się kulała :) Stan blacharski jest super w ogóle nie jest pognita.

Układ Dolotowy: Stock
Układ Wydechowy: pół Stock (bo końca nie ma)
Skrzynia: Stock polift
Zawieszenie: Stock
Układ Hamulcowy: Stock
Koła: 14' i igła zimówki
Wnętrze: Super Welur
Car Audio: Radia brak głośniki pionnier
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


21 sie 2015, 21:52
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
No i super! Gratulacje! Jednak okazje się zdążają a obawy co do słupka okazały się błędne. Mi i paru innym pozostaje żałować. ;)

_________________
Części do prelude III gen


22 sie 2015, 8:14
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 kwi 2013, 19:23
Posty: 150
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Auto:: CRX Ballade, S2000, Acc CB7
silnik: 1.6i-16 ZC1, DOHC VTEC F20C, F22B
Super! Gratulacje, bo jak zwykle pół forum bije konia nad samochodem, a żaden nie potrafi pojechać.


22 sie 2015, 9:10
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Marcin, nie każdy miał tak blisko jak Ty. ;)

_________________
Części do prelude III gen


22 sie 2015, 10:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
gratuluję kupna, świetny egzemplarz, ale niestety lakier najtrudniejszy do dobrania jak większość szarych kolorów, niedawno odnawiałem kilka elementów i niestety różnią się odcieniem..., także powodzenia w odświeżaniu karoserii, bo trafić drzwi w kolorze będzie trudne...
widzę, że spojler na klapie z przedlifta, więc zapewne był dokładany, ale ogólnie bardzo mi się podoba to auto:)

marcin_crx napisał(a):
Super! Gratulacje, bo jak zwykle pół forum bije konia nad samochodem, a żaden nie potrafi pojechać.


najszybciej zareagował ten kto miał najbliżej :)

_________________
Obrazek


22 sie 2015, 10:21
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
jak słupek nie jest walnięty to gratuluje okazji ale to się okaże przy założeniu prostych drzwi, czasami nic nie widać a i tak nie będzie pasować


22 sie 2015, 10:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2015, 15:41
Posty: 17
Lokalizacja: Szczecin
Auto:: BA4
silnik: B20A9
Auto wygląda zdrowoooo :) gratulacje

_________________
Nowe części do wszystkich Hond zapraszam pw lub 663-375-207 !!! Bdb ceny !!!


22 sie 2015, 10:40
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 04 kwi 2013, 19:23
Posty: 150
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Auto:: CRX Ballade, S2000, Acc CB7
silnik: 1.6i-16 ZC1, DOHC VTEC F20C, F22B
drajwer napisał(a):
Marcin, nie każdy miał tak blisko jak Ty. ;)


Wybacz Darek, ale będę wredny :D

Zawsze Ty bijesz najwięcej piany przy ogłoszeniach :) bez urazy oczywiście, bo mi to nie przeszkadza.

Tak na poważnie, uwierz mi, że jak ustrzelę okazję w Niemczech to nie będzie czekać - musi być szybka decyzja o wyjeździe. Podobnie było z tym samochodem. Niska cena w połączeniu z fajnym stanem dała efekt, że auto szybko poszło. Niestety takie okazje nie stoją tygodniami.

Powiem, że przez myśl przeszła mi chęć zakupu tego auta, ale po pierwsze nie ma mi kto naprawiać samochodów, bo w Gorzowie nie ma nikogo kto zna się choć trochę, poza tym LPG dla mnie dyskryminuje zakup klasycznej Hondy.


22 sie 2015, 12:48
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
marcin_crx napisał(a):
drajwer napisał(a):
Marcin, nie każdy miał tak blisko jak Ty. ;)


Wybacz Darek, ale będę wredny :D

Zawsze Ty bijesz najwięcej piany przy ogłoszeniach :) bez urazy oczywiście, bo mi to nie przeszkadza.

Tak na poważnie, uwierz mi, że jak ustrzelę okazję w Niemczech to nie będzie czekać - musi być szybka decyzja o wyjeździe. Podobnie było z tym samochodem. Niska cena w połączeniu z fajnym stanem dała efekt, że auto szybko poszło. Niestety takie okazje nie stoją tygodniami.

Powiem, że przez myśl przeszła mi chęć zakupu tego auta, ale po pierwsze nie ma mi kto naprawiać samochodów, bo w Gorzowie nie ma nikogo kto zna się choć trochę, poza tym LPG dla mnie dyskryminuje zakup klasycznej Hondy.


Marcin, bez urazy ale ja też będę wredny. Z nas dwóch to Ty jesteś handlarzem a nie ja. ;)
I gdybym kupił dla siebie a raczej dla Kici to sam bym wsadzał gaz bo inaczej auto by stało a nie jeździło. ;)
Ale nie ma co rozdrapywać ran bo samochodzik ma nowego właściciela a nam, a przynajmniej mi, pozostaje pluć sobie w brodę że nie trafiło do mnie. Ale wierz mi, gdybym miał tak blisko jak Ty to bym podjechał z czystej ciekawości. Na około 20 prelek, które kupiłem tylko 4 były spoza województwa mazowieckiego i to na nich miałem najmniejszy zarobek a nawet stratę. Ale jak już się coś trafi w moich okolicach to jadę to obejrzeć. Tak jak miesiąc temu ustrzeliliśmy z Gywerem dwie prele w Radomiu. Miałem blisko to pojechałem. Prele stoją u Gywera. Jedna z racji zaawansowanej korozji poszła jako dawca gratów dla Darasa z PTP a drugą będzie reanimował Gywer dla siebie.

Sory za spam.

Koledze jeszcze raz gratuluję świetnej okazji! :)

_________________
Części do prelude III gen


22 sie 2015, 14:11
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 kwi 2013, 19:23
Posty: 150
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Auto:: CRX Ballade, S2000, Acc CB7
silnik: 1.6i-16 ZC1, DOHC VTEC F20C, F22B
Handlarzem bym siebie nie nazwał - raczej koneserem fajnych starych samochodów :D


22 sie 2015, 14:48
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 mar 2015, 22:48
Posty: 34
Lokalizacja: Wronki
Auto:: Prelude 3Gen Polift
silnik: b20a9
Witam, dawno nic się nie działo Pralka stała w garażu i czekała na kasę. W tym czasie miałem propozycje sprzedaży za 4/4,5 tysiąca, długo myślałem nad tą ofertą ale nie po to szukałem takiej sztuki tyle czasu żeby ja sprzedać. W weekend pogoda natchnęła do pracy więc porozbierałem Prelude do malowania.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tyle z rozbiórki jeszcze nie skończyłem ale jest już nieźle :)

Gość co zawoził mi autko miał alusy 4x100 16" mówił że mu zalegają i odda po cenie złomu więc brałem w ciemno :)
Obrazek

z nudów zabrałem się za lampy ,a oto efekt
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ps. Potrzebuje listwe i uszczelki szyby do tych czarnych drzwi


03 kwi 2016, 20:42
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 sie 2013, 11:25
Posty: 24
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: Prelude 3G '90 // Civic Aerodeck '98
silnik: B20A9 // B18C4
Można prosić o fotki Twoich foteli? Z tyłu też :) Potrzebuję do porównania ze swoimi ;)


04 kwi 2016, 13:42
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 kwi 2013, 19:23
Posty: 150
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Auto:: CRX Ballade, S2000, Acc CB7
silnik: 1.6i-16 ZC1, DOHC VTEC F20C, F22B
Powiem Szczerze - szkoda było jej rozbierać - auto blacharsko zachowane w stanie SZOK!!


04 kwi 2016, 14:03
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 mar 2015, 22:48
Posty: 34
Lokalizacja: Wronki
Auto:: Prelude 3Gen Polift
silnik: b20a9
Myślę nad zmianą koloru więc ją rozebrałem. Celuje w Candy Red z palety Forda (pół transparentny na srebrnej bazie z dużym ziarnem) a stan blacharski tez mnie zaskoczył :) Łukasz mam je w garażu zrobię zdjęcie i wyśle pod wieczór na pw ok ?


04 kwi 2016, 15:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 sie 2013, 11:25
Posty: 24
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: Prelude 3G '90 // Civic Aerodeck '98
silnik: B20A9 // B18C4
Jasne, żaden problem.


05 kwi 2016, 0:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL