Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Pralinka by JerekPL 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
jak chodzi o ładowanie to altek do roboty albo wymiany....


17 sie 2013, 23:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, 15:55
Posty: 54
Lokalizacja: Książki
Auto:: Prelude BA4/ Accord cg8/ Fiesta mk3
silnik: B20a7/9, f18b2, 1.3
Po dłuzszej nieobecności ale przeglądaniu forum i zbieraniu informacji :gwizdze: czas aby przypomnieć o sobie :D a wiec A7 wygląda teraz tak:
Obrazek
A praleczka tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A wszystko to zaczęło sie od uszkodzenia gaźników jakoś w październiku i postanowiłem nie naprawiac tego gdyż
wydawało mi sie nie opłacalne skoro mam dawce na podwórku, no i zaczeło sie rozbieranie i kompletowanie co niektórych cześci głównie dzieki forum. :piwo:
A teraz troche planów, na początku czerwca autko idzie do znajomego blacharza gdzie wszystko zostanie zrobione wraz z pomalowaniem
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Co do silnika to paneweczki głowne i na korby wraz z pierścieniami wpadna jakoś pod koniec czerwca a głowica pójdzie do ogólnej naprawy, i tak mysle na jesien złożyć silnik wraz z zawieszeniem na poli i springi -6cm, do tego heble 282 jakaś ładna felga 16' lub 17' ale do tego jeszcze daleko.
To tak po krótce o planach, teraz potrzebuje $$$ i duzo wolnego czasu czego u mnie brakuje, ale postaram sie go znalezc na wszystko.


11 maja 2014, 12:38
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
Powodzenia w remoncie - niedawno był gość który wszystko rozbebrał i zabrakło kasy i chęci żeby to skończyć... Mam nadzięję, że się uda i moje progi dobrze posłużą :)

Po zdjęciach widze, że rdza u Ciebie to absolutny standard - nie ma tego za wiele także luzik :) Jaki kolorek będzie?


11 maja 2014, 12:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, 15:55
Posty: 54
Lokalizacja: Książki
Auto:: Prelude BA4/ Accord cg8/ Fiesta mk3
silnik: B20a7/9, f18b2, 1.3
Abaddon napisał(a):
Powodzenia w remoncie - niedawno był gość który wszystko rozbebrał i zabrakło kasy i chęci żeby to skończyć... Mam nadzięję, że się uda i moje progi dobrze posłużą :)

Po zdjęciach widze, że rdza u Ciebie to absolutny standard - nie ma tego za wiele także luzik :) Jaki kolorek będzie?
Kojarze ten projek na tablicy chyba za 2500 lub 4000 stoi, nie jestem teraz pewny ale forum staram sie odwiedzac regularnie i orientuje sie troche co tu sie dzieje :ok:
Co do rdzy to faktycznie tragedii nie ma ale dziura w bagażniku jest :P no i te nadkola wraz z progami ale nadkola zrobi a progi to wiadomo założe te od ciebie :D a kolor jest jeszcze blizej nie okreslony bo nie moge sie zdecydowac ale zanim do tego dojdzie to jeszcze jeszcze wiec nie zaprzatam sobie tym głowy, teraz to silnik i zawieszenie :D


12 maja 2014, 11:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL