Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Toyota Corolla GTi AE92 4A-GE 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 18:18
Posty: 19
Auto:: Corsa A
silnik: X18Xe1
preludolec napisał(a):
Super HB do jazdy po mieście, mały, zwinny z kultowym, bardzo rozwojowym silnikiem. Mam okazję aktualnie dłubać w 4AGE i coraz bardziej mi się ten silnik podoba. Kolor zawsze można zmienić.



oo fajnie wiedzieć, wszelkie informacje jakie posiadasz na temat tych silników mile widziane, planuje grube mody przez zime, na dzień dobry potrzebowałbym wał i korby z 4AGE, albo blok 4AG rev 2, miałbyś coś takiego? masz jakieś info o wałakch, o przec hodzeniu na map sensor, o tym przez jakie mody najlepiej reaguje ten silnik poprzez wzrost mocy?

_________________
Obrazek


30 paź 2013, 21:17
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
Faktycznie malowanie niskobudżetowe choć widziałem znacznie gorsze :) Nie cieszyłbym się, że auto jest takie zdrowe blacharsko, bo jeśli zostało pomalowane na odp****l to tak samo zapewne ktoś podszedł do blacharki :P Ale zawsze są wyjątki.

Silnik legenda - nie do zdarcia i świetny do tuningu. Gratuluje zakupu i czekam na mody!


30 paź 2013, 21:26
Zobacz profil

Dołączył(a): 02 gru 2012, 12:23
Posty: 188
Auto:: BA2 ED7
silnik: B20A1 D16A9
Marcinu napisał(a):
preludolec napisał(a):
Super HB do jazdy po mieście, mały, zwinny z kultowym, bardzo rozwojowym silnikiem. Mam okazję aktualnie dłubać w 4AGE i coraz bardziej mi się ten silnik podoba. Kolor zawsze można zmienić.



oo fajnie wiedzieć, wszelkie informacje jakie posiadasz na temat tych silników mile widziane, planuje grube mody przez zime, na dzień dobry potrzebowałbym wał i korby z 4AGE, albo blok 4AG rev 2, miałbyś coś takiego? masz jakieś info o wałakch, o przec hodzeniu na map sensor, o tym przez jakie mody najlepiej reaguje ten silnik poprzez wzrost mocy?


Poczekaj jakieś półtora tygodnia, jak skończę, to może właściciel będzie chciał pokazać efekt końcowy i sobie podpatrzysz co i jak ;)


30 paź 2013, 21:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 18:18
Posty: 19
Auto:: Corsa A
silnik: X18Xe1
Abaddon napisał(a):
Faktycznie malowanie niskobudżetowe choć widziałem znacznie gorsze :) Nie cieszyłbym się, że auto jest takie zdrowe blacharsko, bo jeśli zostało pomalowane na odp****l to tak samo zapewne ktoś podszedł do blacharki :P Ale zawsze są wyjątki.



bardziej chodziło mi o tą ważniejsza blache, o to że progi i przede wszystkim kielichy i podłoga nie mają dziur, bo rdza w tych miejscach, to plaga jakaś jest :|

_________________
Obrazek


31 paź 2013, 7:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL