Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
PRELUDE Vgen V-TEC 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:31
Posty: 74
Lokalizacja: Żywiec
Auto:: Prelude
silnik: H22A5
na bank będzie robiony swap na manuala, a chodziło mi o to czy jeździłeś Pralką na V-tec w automacie że twierdzisz że te skrzynie są tandetne, bo powiem ci że nie jest to, to samo co w manualnej skrzyni ale naprawdę tragedii nie ma :)


05 lut 2014, 17:42
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Zdarza sie, ze automat nie wyrrzymuje mocy h22. I tyle w temacie. Ale skrzynia sama w sobie jest zajebista.

_________________
Części do prelude III gen


05 lut 2014, 18:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 lut 2013, 21:59
Posty: 63
Lokalizacja: Nakło/DE
Auto:: 3G ba9 E38
silnik: 2.0 16v 2.8
Czasami ludzie nie jeździli automatami ALE się wypowiadają że zamula itd itp :P

_________________
www.e38e39.pl


05 lut 2014, 19:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:31
Posty: 74
Lokalizacja: Żywiec
Auto:: Prelude
silnik: H22A5
No troszke sie pozmieniało: pralka siadła jakieś 4 cm :yahoo: wpadły też ori halogeny przednie i czarny grill wcześniej był czerwony w kolor auta i mega mnie to raziło no i co najważniejsze wpadły odnowione na newki fele SSR INTEGRAL GT1 :yahoo: :yahoo: plus nowe oponki 205/45 r17 przy okazji działań odnowiłem też pokrywę zaworów i Zaciski hamulcowe :)


fotki robione na szybko telefonem w weekend jak pogoda dopisze będą jakieś profesionalne :P


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


08 kwi 2014, 20:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:31
Posty: 74
Lokalizacja: Żywiec
Auto:: Prelude
silnik: H22A5
Jeszcze fotka pokrywy :) dodam że malowałem ja Farba VHT


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


08 kwi 2014, 20:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
Oponki Kenda Keiser?? do Japońskiego auta chińskie opony :D

_________________
pozdrawiam Plewis


08 kwi 2014, 21:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:31
Posty: 74
Lokalizacja: Żywiec
Auto:: Prelude
silnik: H22A5
nie opony to interstate :) owszem chińskie ale z polecenia w tej cenie z pewnością bardziej warto kupić chinole niż jak to w naszym kraju modne kupić używane 5 letnie Micheliny :P ale wiesz micheliny nie ma lipy łyse bo łyse ale ważne że jest marka, to tak jak by kupować 5 letnie używane buty :P sory ale takie mam o tym zdanie i nie uważam by smiganie na chinolach było siarą... ja jestem zadowolony i mogę śmiało polecić a kumpel który mi je polecił smigał na nich w zeszłym roku i był bardzo i jest zadowolony


08 kwi 2014, 22:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
pewnie,ze tak...
-Mercedesy też chyba produkowane są w chinach :)

_________________
pozdrawiam Plewis


08 kwi 2014, 23:13
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Też myślałem, że lepszy nowy chińczyk niż używana markowa opona. Jasne, że lepsza niż opona siedmioletnia. Ale nowsza jeśli ma sporo bieżnika jest lepszą opcją niż taki chinol. Przekonasz się przy pierwszym hamowaniu na mokrej nawierzchni. Liczy się jakość mieszanki a nie grubość bieżnika. Zasada jest prosta - nie stać na opony, nie kupuj auta, szczególnie z mocnym silnikiem.

_________________
Części do prelude III gen


09 kwi 2014, 8:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:31
Posty: 74
Lokalizacja: Żywiec
Auto:: Prelude
silnik: H22A5
Drajwer nie obraź sie ale chyba cie troche poniosło ;-) bo to że kupiłem chinole nie oznacza że nie stać mnie na auto i jego utrzymanie i sory stary ale nie bedziesz mnie ocenial po oponach . Mimo iż zgadzam się z tobą że sa to tylko chinole zobaczymy jak bedzie ja póki co jestem zadowolony i wczoraj testowalem je na deszczu i jest ok ;-) jak bedzie zle i bedzie sie na tym zle jezdzić na bank je zmienie, bo masz racje mogłem dołożyć pare stówek i kupic np toyo ktore sa też w bardzo dobrych cenach ale cos mnie tchneło i kupilem chinole zobaczymy co bedzie moze nie bedzie aż tak zle;-)


09 kwi 2014, 11:11
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Skoro testy przeszły pozytywnie to ok. :-) Po prostu miałem własne przykre doświadczenia z chińskimi oponami (dokładnie marki Wanli) jak i słyszałem o różnych akcjach z tymi oponami. Np kolega Markohon, który podczas ostrego hamowania na suchym chropowatym asfalcie zdarl przednie opony do tego stopnia, że w jednym miejscu były nie okrągłe tylko płaskie. Podczas jazdy czuc było jakby jechał po trelince. Dwie nowe opony poszły na smietnik. No i indeks prędkości. Nigdy nie wiesz czy opona, która nie spełnia żadnych norm nie strzeli przy prędkości 200 km/h. Ale chińczycy z roku nq rok poprawiają jakość swoich wyrobów. Kto wie, może powoli ich opony zaczynają być jakościowo zbliżone do konkurencyjnych z krajów rozwiniętych.

_________________
Części do prelude III gen


09 kwi 2014, 11:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:31
Posty: 74
Lokalizacja: Żywiec
Auto:: Prelude
silnik: H22A5
hmm... czy dorównają europejskim to nie wiem ale kto wie :) a co do indeksu prędkości to na tych moich jest do 270km/h a opona interstate jak teraz wyczytałem jest połączeniem europejskiej technologi z azjatycka prodkukcja : http://www.artgum.com.pl/pl/2/37/historia.html :P a co do testu to zobaczymy co będzie za pół roku czy zostanie coś na nich mięsa :)


09 kwi 2014, 17:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 10:49
Posty: 233
Lokalizacja: Płock
Auto:: Volvo S60, BMW E36 cabrio
silnik: 2.0t, 3.0
większe koła i od razu lepiej wygląda. Też muszę pomyśleć koniecznie o 17 calach u siebie


11 kwi 2014, 16:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:31
Posty: 74
Lokalizacja: Żywiec
Auto:: Prelude
silnik: H22A5
Witam honda sprzedana :mur:

temat do zamknięcia.


19 kwi 2015, 14:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL