Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Accord Coupe V6 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 19:52
Posty: 215
Lokalizacja: PRA - DGR
Auto:: CG2
silnik: J30A1
Trzydziestka stuknęła :D ,a powiedziałem sobie kiedyś ,że po tym fakcie przyjdzie czas na poważne auto typu legend coupe lub acco coupe V6 ,udało się sprzedać sedana więc jest już jego następca :yahoo:

MODEL:Accord Coupe 1999 rok
SILNIK: J30A1
UKLAD DOLOTOWY: seria
UKLAD WYDECHOWY: seria
ELEKTRONIKA: seria
UKLAD NAPĘDOWY: skrzynia automat :)
ZAWIESZENIE: chyba seria
UKLAD HAMULCOWY-seria
BODY-KIT: brak wieś tjuningów :mrgreen:
ŚRODEK: skóra
CAR-AUDIO: seryjne radio plus zmieniarka w bagażniku
MOC: 200KM i 265 Nm

Plany na najbliższą przyszłość to felgi na lato 18" lub 17" ,może jakiś stożek coby tą V6 było lepiej słychać ,może ,może jakieś leciutko głośniejsze tłumiki końcowe, jakieś lepsze audio, naprawa fotela kierowcy bo skóra wytarta w wiadomym miejscu ;>
ZDJECIA:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek


21 mar 2014, 23:33
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 16:03
Posty: 708
Lokalizacja: Warschau, die Hauptstadt
Auto:: CG4
silnik: F20B7 w/AT
Bardzo fajny :) Mi się ten Accord w tej budzie bardzo podoba, sam o takim myślę... Szkoda, że ciemna skóra tylko...

_________________
Mam Made in Japan za parę papierów, kilka bajerów - by zginać frajerów
Obrazek


21 mar 2014, 23:36
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
Zawsze bardzo mi się podobał taki accord :) Jednak po przejażdżce takim wozidłem z identycznym silnikiem i wyposażeniem (skóra, klima, automat) wrażenia z jazdy conajmniej mizerne... niby coś koło 200KM, a odpycha się jak P3G z B20A7... Może gdyby nie automat to kto wie?


22 mar 2014, 0:39
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 16:03
Posty: 708
Lokalizacja: Warschau, die Hauptstadt
Auto:: CG4
silnik: F20B7 w/AT
Janek, pamiętaj że to auto jest znacznie cięższe. Nie ma co porównywać tych 200KM do 150KM. Ja od dawna mówię, że jak współczesne auto nie ma przynajmniej 200KM to nie ma czego szukać przy moim rachitycznym 137-konnym BA2 ;)

_________________
Mam Made in Japan za parę papierów, kilka bajerów - by zginać frajerów
Obrazek


22 mar 2014, 1:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 19:52
Posty: 215
Lokalizacja: PRA - DGR
Auto:: CG2
silnik: J30A1
Abaddon napisał(a):
Zawsze bardzo mi się podobał taki accord :) Jednak po przejażdżce takim wozidłem z identycznym silnikiem i wyposażeniem (skóra, klima, automat) wrażenia z jazdy conajmniej mizerne... niby coś koło 200KM, a odpycha się jak P3G z B20A7... Może gdyby nie automat to kto wie?


do setki przyspieszenie może i podobne ,ale później pralka zostanie z tyłu :P ale nie o to w tym aucie chodzi ;) jechałeś jako pasażer czy kierowca?
w ogóle porównywanie aut z innych klas nie ma sensu ,w preli pod koniec już się męczyłem bo brakowało komfortu ,wyposażenia,a nawet mocy bo te 200KM w preli umówmy się wielkiego szału też nie robią :P (takie było moje odczucie, radość przez tydzień ,a później mało,mało mocy :gwizdze: ) tu mam wszystko to co chciałem mieć po trzydziestce :lol: jest V6 ,automat, duże coupe i H na masce :D

PS.
wynik pierwszego spalania 16,1L :gwizdze: myślałem ,że będzie gorzej hehe

_________________
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek


22 mar 2014, 20:25
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
Jechalem jako kierowca po miescie i ja osobiscie bylem rozczarowany:( ani to dobrego przyspieszenia ani spalania, bo po 15 minutach dynamicznej jazdy w baku robil sie wir i wskazowka benzyny nieco poszla do dolu:p
Co nie zmienia faktu ze auto sie pieknie prezentuje i tego nic nie zmieni, chyba ze rdza hehe :)


23 mar 2014, 15:51
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 16:03
Posty: 708
Lokalizacja: Warschau, die Hauptstadt
Auto:: CG4
silnik: F20B7 w/AT
silnik w sam raz do zagazowania i spalanie przestaje być problemem :)

_________________
Mam Made in Japan za parę papierów, kilka bajerów - by zginać frajerów
Obrazek


24 mar 2014, 0:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 19:52
Posty: 215
Lokalizacja: PRA - DGR
Auto:: CG2
silnik: J30A1
Abaddon napisał(a):
Jechalem jako kierowca po miescie i ja osobiscie bylem rozczarowany:( ani to dobrego przyspieszenia ani spalania, bo po 15 minutach dynamicznej jazdy w baku robil sie wir i wskazowka benzyny nieco poszla do dolu:p
Co nie zmienia faktu ze auto sie pieknie prezentuje i tego nic nie zmieni, chyba ze rdza hehe :)


Osobiście spodziewałem się więcej po tym silniku ;) dopiero na wysokich obrotach pokazuje pazur :D
Piter napisał(a):
silnik w sam raz do zagazowania i spalanie przestaje być problemem :)


dokładnie :D przy spalaniu 16L lpg 100km kosztuje mnie 40zł :gwizdze: poprzedni acco 1,8 palił 12-15l gazu :rotfl:
myślałem nad powrotem do preli, jakiś cifem z kompresorem, accordem 7gen, prelude 5gen, legend coupe ,a nawet sedana brałem pod uwagę, ale w żadnym z nich (oprócz legend) nie było V6 na której mi bardzo zależało ,po prostu taki kaprys miałem :lol:

_________________
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek


24 mar 2014, 22:13
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Organizator Zlotu 2012
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 21:23
Posty: 525
Lokalizacja: Czersk
Auto:: Prelude BA4
silnik: B20A9 , J35A1
Bardzo fajne auto :D widzę ze jesteś jednym z nas niewielu co nie zdradzają swojej marki :P Sam myślałem o coupe w V6 ale za mną chodził Legend :P Jedyne czego bym sie bal na twoim miejscu to skrzynia. Jak coś sie posypie to mało nie kosztuje, a jak dzwonisz do zakładu który naprawia skrzynie ( mowa tu o poważnych zakładach nie znajomego mechanika ) i mówisz ze to Honda to od razu Ci powie ze Hond nie robią albo diesla cene 7 tyś. Niestety mnie to spotkało i to teraz w złym momencie :/ pisze Ci o tym bo nasze skrzynie są identyczne i lubią stwarzać problemy. Bądź co bądź życzę Ci bezawaryjnego słuchania V6 pod maska. A i wrzuć foty środka !

_________________
Obrazek
PRACOWNIA TAPICERKI SAMOCHODOWEJ -CZĘŚĆI DO P3G Dla forumowiczów zniżka !!! tel:503789900


04 kwi 2014, 8:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 kwi 2013, 19:23
Posty: 150
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Auto:: CRX Ballade, S2000, Acc CB7
silnik: 1.6i-16 ZC1, DOHC VTEC F20C, F22B
Brak przyspieszenia?

Dane katalogowe mówią o czasie do 100 km/h poniżej 8 sekund, czy to jest zły wynik?


04 kwi 2014, 9:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 11:49
Posty: 400
Lokalizacja: Bytom
Auto:: Prelude 2G Civic 4G Legend III
silnik: A18 D16A9 C35
marcin_crx napisał(a):
Brak przyspieszenia?

Dane katalogowe mówią o czasie do 100 km/h poniżej 8 sekund, czy to jest zły wynik?

Chyba dla wielu tak.. ale ile by przykładów sie znalazlo..

_________________
www.pcpuls.pl

www.sklep.pcpuls.pl


04 kwi 2014, 19:15
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 19:52
Posty: 215
Lokalizacja: PRA - DGR
Auto:: CG2
silnik: J30A1
marcin_crx napisał(a):
Brak przyspieszenia?

Dane katalogowe mówią o czasie do 100 km/h poniżej 8 sekund, czy to jest zły wynik?


nie wiem o czym oni piszą hehe kolejne mity o zabiciu mocy przez automat :torba: może nie jestem najszybszy w mieście ,ale daje radę ,a na trasie wyprzedzić sznur aut za jednym razem :gwizdze: diesel to to nie jest ,zaczyna jechać powyżej 4tys ,ale jak zacznie jechać to się pedału gazu nie chcę odpuszczać :P

tymczasem wpadła felga od Civica type R 18" :yahoo: jest bez fajerwerków i udziwnień :-P przód siadł prawie idealnie tył jest mocniej schowany co mnie nie cieszy zbytnio , może wleci dystans na sam tył, a może wleci gleba żeby opona lekko się schowała w nadkole wtedy bez dystansu będzie dobrze bo obcierać nic nie powinno i nie trzeba będzie rantów zaginać :D pierwotny plan był taki żeby prysnąć koło na biało, ale po założeniu mam dylemat

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

się gryzę z myślami na biało czy zostawić jak jest ,bo że musi wlecieć gleba i dokładka to wiem na milion procent :facepalm:
Obrazek

_________________
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek


04 kwi 2014, 20:11
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2012, 3:21
Posty: 96
Lokalizacja: Spilsby/Iława
Auto:: Honda Prelude
silnik: H22A
jak dla mnie białe fele wygladaja bardziej rasowo na tym aucie :D
ale to moje zdanie :)


04 kwi 2014, 23:03
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 16:03
Posty: 708
Lokalizacja: Warschau, die Hauptstadt
Auto:: CG4
silnik: F20B7 w/AT
bardzo fajnie wygląda z tymi białymi felgami, agresywnie. Mi się podoba :)

_________________
Mam Made in Japan za parę papierów, kilka bajerów - by zginać frajerów
Obrazek


05 kwi 2014, 0:14
Zobacz profil

Dołączył(a): 19 lut 2013, 19:33
Posty: 73
Auto:: BA2 i inne
silnik: dłubnięte N/A
Dla mnie bomba- bardzo mi się podoba Twoje auto na tych felach


05 kwi 2014, 16:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL