Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
moje upierdaily czyli BMW E36 323i touring 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
No właśnie ja pije ale jak widać nie mam omamów :) ...


21 paź 2016, 21:15
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
drajwer napisał(a):
Civic jest konkurencją dla BMW serii 1. Seria 3 w bmw to ta sama klasa co accord. A legend to konkurent dla bmw serii 5. Wiem, że w e36 i e46 jest mniej miejsca niż w accordzie a nowy civic tourer swoimi gabarytami jest zbliżony do bmw serii 3 w kombi. Fakt jest jednak faktem BMW 3 to ta sama klasa aut co accord a nie civic.

Klasa klasą , tak wiem, acc i e36 to klasa średnia. Ale :P gabaryty gabarytami. ja mówię o roku 1996 kiedy to moje auto powstało. Wtedy aerodeck civica był tych samych gabarytów. Accord był 5 razy większy, a legend wyglądał jak lotniskowiec. Wiem że klasyfikacja samochodów jest taka jaka jest ale serii 1 nie było w 1996 a civic owszem ;) i od biedy hatchback mógł być konkurencją dla e36 compact. Teraz nawet polo jest większe od e36 compact :D

Harry napisał(a):
szkoda, że to kombi, sedany i coupe są ładniejsze ale e36 ma wadę której nigdy nie wybaczę czyli brak regulacji wysokości kierownicy i to dla mnie skreśla już ten samochód i wiem, że nigdy więcej znowu go nie kupię. Fotele ma tak kijowe, że po 200km plecy mnie bolą, ty masz sportsize więc ujdą jeszcze. Co do jazdy? wolę BA2

no jak nie miałeś regulacji kierownicy to nie moja wina, e36 takową posiada jako opcję , fakt że w jednej płaszczyźnie ale jednak ;) ale to wystarczy doczytać np na realoem ;)

Mały, nie pij bo już nie widzisz że masz omamy :D :D :D


kurde, super sie temat rozwinął :D lubie jak coś się dzieje a nie tylko sapanie jakie to piękne te auta mamy.......tzn ja nie mam bo e36 jest brzydkie, ale mi sie podoba :D

_________________
http://www.wrapcollabo.com


21 paź 2016, 23:15
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
ja cię jakoś bardziej widzę w 240SX


21 paź 2016, 23:38
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
Harry napisał(a):
ja cię jakoś bardziej widzę w 240SX


A ja nie bo było by to najbardziej leżące zamiast jeżdżące 240sx heehe.
Robert, zmieniles dilera? Bo jeszcze ostatnio pamiętam ze wolisz jak auto ładnie stoi niż szybko jedzie? :)

Co do z3 to naprawde ? Przecież to nawet na koszyk do hipermarketu się nie nadaje... No i to dopiero praktyczne daily... Dla laski co sobie tipsy jedzie blok obok do salonu kosmetycznego przykleic... To juz zaszalej dozbieraj i zainwestuj w z4. Moim zdaniem bardziej (choc niewiele) męskie ... :)


Ostatnio edytowano 22 paź 2016, 1:11 przez maly2001, łącznie edytowano 1 raz



22 paź 2016, 0:55
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
maly2001 napisał(a):
Harry napisał(a):
ja cię jakoś bardziej widzę w 240SX


A ja nie bo było by to najbardziej leżące zamiast jeżdżące 240sx heehe.

otóż to. żodne dryftowozy.

_________________
http://www.wrapcollabo.com


22 paź 2016, 0:58
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
Tak w ramach OT opowiem pewna historię.... Niedawno, tzn tak ze 3 miechy temu tak się zdarzyło, ze byłem trzeźwy i prowadziłem autobus przegubowy Solaris Metro style(tzw pendolino) na lini nr 179... Pasazerów dość sporo na pokładzie, stoję na swiatłach do skretu w lewo z Walerego Sławka w Kamieńskiego... Słucham ulubionego MRF FM :) nagle kawałek który leciał zakłóca buczenie... Myslę... No Nie słyszę mojego starego Civica.... Spojrzenie w lewe lusterko, potem w prawe i jest..... !!! Ale to nie mój Civ tylko jakiś beemkolbulator z3, pooklejany w raceismy itd, zółte folie na lampach, spojler jak Uj, zółty rollbar.... stanał obok do skrętu w prawo w stronę wieliczki... i buczy... I takie zajebiste dwie laski stały za moją kabiną (ale nie takie galerianki czy lachociągi tylko naprawdę fajne kobitki z klasą w wieku "wczesne MILF" :) ) i słyszę jak jedna do drugiej mówi... " Patrz, ale wiocha... komu on chce zaimponować?..." a Ta druga : " Moją fiestą bym mu skopała tyłek i pokazała jakiego ma małego" Ta piersza... "Ty patrz jaki on obleśny" Ta druga : "FUj"
no i zółte swiatło , specjalnie ruszyłem powoli (myślę se da czadu ten oblesny... zapiździ tak na drifcie ze kobitką majty spadną) i co? i duupa, jak przyłozył to prawie mu zgasł i nici z fajnego odejscia, jak buczał tak zabuczał, czorny dym z rury, chyba przelany wachą albo kierowca dupa i pojechał jak mleczarz na BMX-sie z bąńką na plecach... Śmich nastąpił na pokładzie i do matecznego jeszcze słuchałem jak laski lały w majty ze smiechu.....
Też się uśmiałem pod nosem wtedy i jak napisałeś o z3 przypomniała mi się ta sytuacja....


22 paź 2016, 2:07
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
No to Robert, jak po tym co napisał Mały kupisz Z3 to jesteś wieśniak albo baba. :)

_________________
Części do prelude III gen


22 paź 2016, 10:04
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
drajwer napisał(a):
No to Robert, jak po tym co napisał Mały kupisz Z3 to jesteś wieśniak albo baba. :)


nie dramatyzuj, po prostu takie moje zdanie na temat z3... kupi to jego sprawa :) kazdy ma swój gust :)

A co do skutera, który zamierzasz kupić na wiosnę to bardzo fajna opcja na stojący w korkach Kraków ...
Tylko nie kupuj chińszczyzny jak chcesz bezproblemowo śmigać, polecam Yamahy lub Peugeoty...No i oczywiscie 125cc


22 paź 2016, 10:39
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
Mały, czy to mogło być to auto ?

Obrazek

Obrazek


owszem, z3 podobnie jak audi TT jest lansowane na damskie auto albo auto dla fryzjera. Ale przy odpowiednim silniku dają te auta dużo frajdy z jazdy. 1.8T w quattro z audi albo 2.8 R6 z bmw mają wystarczająco mocy żeby zjeść 3/4 samochodów na polskich ulicach, być pierwszym spod świateł na następnym skrzyżowaniu i fajnie polatać po winklach. Tylko czy o taką męskość chodzi? o mierzenie długości fiuta mocą i prędkością samochodu? I w czym niby mazda mx5 albo toyota mr2 są bardziej męskie ? :D Bo wg mnie mr2 to najbardziej damskie auto z wsystkich wymienionych ;)

Jak dla mnie to Z3 może mieć nawet 70KM , podoba mi się buda (poliftowa) i można niewielkim wkładem w auto zrobić z niego fajny samochód na łikendy. Ot choćby taki
Obrazek


a co do skutera to wiadomo że nie chinol i wiadomo że 125cc , najlepiej burgman

_________________
http://www.wrapcollabo.com


22 paź 2016, 11:58
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
hehe, chyba to, tylko zdawało mi sie ze to było z3 i jakby troszke inaczej oklejone....Ale teraz faktycznie widze ze to była ta z4 :)


Ostatnio edytowano 22 paź 2016, 12:35 przez maly2001, łącznie edytowano 1 raz



22 paź 2016, 12:28
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Panowie, ale ja się śmieję przecież. :) Nie napisałem, że Z3 jest bardziej babskie od innych roadsterów. Mnie to w sumie śmieszą określenia, że dane auto jest babskie. Babski to jest matiz a mimo to auta tego segmentu kupują ludzie ubodzy albo tacy, którzy potrzebują czegoś małego na miasto.
Sam bym chętnie pośmigał na co dzień takim dwuosobowym cabrio. Co ciekawe w takich lekkich tylnonapędówkach w zupełności wystarczy moc 140KM. 200 to już śmiercią grozi.
Problem jest jednak w sytuacji kiedy w lato, przy otwartym dachu o przejażdżkę prosi was... kolega. No nie gadajcie, że jak widzicie dwóch facetów w takim aucie to nie nasuwa się Wam jako pierwsza myśl, że to pedały. :) Tak więc jak kumpel wsiada to lepiej zamknąć dach.
Generalnie jestem zwolennikiem takich aut. Jeśli ktoś nie ma dzieci to wg mnie powinien sobie takie coś sprawić nawet jako dupowóz. Sam bym tak zrobił dzisiaj. Namawiałem nawet kumpla singla na zakup mx5 jak szukał auta bo prawie zawsze jeździ sam. I co kupił? Octavie w dieslu. :/
Jedno czego nie kumam to samego wyboru modelu - wg mnie Z3 jest zbyt awaryjne jak na auto codzienne. Wspomniane przeze mnie wcześniej auta, szczególnie te japońskie są wg mnie dużo lepszym wyborem. Ale to tylko moje zdanie. Ja się z beemek wyleczyłem juz dawno. Tobie Robert tez tego życzę. :)

_________________
Części do prelude III gen


22 paź 2016, 12:32
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
maly2001 napisał(a):
hehe, chyba to, tylko zdawało mi sie ze to było z3 i jakby troszke inaczej oklejone....Ale teraz faktycznie widze ze to była ta z4 :)

No to "nasze" firmowe Z4 . i było zalewane hektolitrami paliwa poprzez modyfikacje które poczyniła osoba nazywająca się mechanikiem , a tak na prawdę to bałbym się dać mu uprawiać ogródek z marchwią bo wyrosłyby ziemniaki ;) i to pewnie on był za kierownicą bo debil zamiast robić samochód to nim jeździł po Krakowie :D było minęło, auto obecnie śmiga zajebiście, jechałem, prawie zginąłem :D i jest na sell , jakby ktoś chciał ;)

Darek, co do matiza, kolega sobie kupił na dojazdy do pracy (codziennie Kraków - Chorzów). Lałem z niego do pierwszego tankowania, 8 litrów gazu w mieście, 7 na trasie wcale nie jadąc 80km/h na piątce :D matiz został królem :D

_________________
http://www.wrapcollabo.com


22 paź 2016, 13:06
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
A moje uno paliło 7 gazu w mieście i 5,5 w trasie. I wcale nie żałuję, że się go pozbyłem. Nie żałuję tez, ze teraz jeżdżę accordem, który poniżej dychy gazu nie zejdzie za ch.ja. A i tak w niedalekiej przyszłości będę go zmieniał albo na CRV albo na outbacka albo takiego acc jak mój tylko 2.4. :) A robie pewnie dwa razy tyle km co Twój kumpel. Spalanie to nie wszystko. :) Ważne co auto oferuje i jakie są koszty jego eksploatacji. Dlatego na chwilę obecną uważam, że w tych pieniądzach co miałem kupiłem najlepsze z możliwych aut. Brakuje mi wyższego prześwitu, napędu na 4 łapy, czujników cofania i trochę mocy w trasie. Ale wszystko przede mną. ;) Ważne żeby kupując auta kierować się zdrowym rozsądkiem a nie uparcie mówić, że przecież każde auto się psuje. Ważne też żeby nie powielać błędów innych i przede wszystkim swoich. I tego Robert Tobie życzę jak pozbędziesz się w końcu tego paskudnego bmw. ;)

_________________
Części do prelude III gen


22 paź 2016, 13:16
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
drajwer napisał(a):
I tego Robert Tobie życzę jak pozbędziesz się w końcu tego paskudnego bmw. ;)

Ty bucu ! :( ranisz moje uczucia :(

_________________
http://www.wrapcollabo.com


22 paź 2016, 13:20
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
Robert, a kojarzysz srebnego ACC VI , obniżony, na blachach KR, na czołowej szybie przy prawym słupku naklejka TuningKingz. To chyba jakiś nowy kierowca u nas....


22 paź 2016, 13:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL