Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Honda ACCORD 2.4 TypeS 190KM 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 19:38
Posty: 595
Lokalizacja: Podbeskidzie
Auto:: W budowie
silnik: Nie ma!!!
Pierdzielicie głupoty. Auto wyje... w deche. Czy awarie centralnego zamka czy nawet szum zewnątrz na prawdę są takie uciążliwe? To zostawiam do wewnętrznego przemyślenia.
Ja wiem że Hondy przyzwyczaiły do bezawaryjnoscie i milionów km bez zadyszki ale ludzie bez przesady.
Kolesie posiadający 2.5 TDI to mogą mieć powody do narzekań ;)

_________________
czujesz motyw?
słońce, plaża, morze
nagle ktoś rzuca hasło, że papier toaletowy i mydło rzucili:)
Obrazek
Coco Jambo i do przodu...


07 lut 2013, 14:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
Mugen źle zrozumiałeś moją wypowiedź, auto bardzo mi się podoba i też jeśli będzie mnie stać kupiłbym je bez zastanowienia, ale gadanie, że to najlepsza generacja jaka wyszła jest nieprawdą..., jasne, że osiągi czy komfort jest o niebo lepszy, bo jednak innowacyjność nie może się cofać, ale np. awaryjność czy jakość wykonania niektórych elementów jest na słabszym poziomie cóż takie czasy i serwis też musi zarobić
Mugen chciałbym zobaczyć Twoją minę, jak rano spiesząc się do pracy nie możesz otworzyć drzwi lub je zamknąć, bo centralny odmówił posłuszeństwa..., proszę nie traktuj mojej wypowiedzi jakbym był przez te "wady" na nie, bo jednak te auta jeżdżą i pokonują tysiące kilometrów każdego dnia :)

_________________
Obrazek


07 lut 2013, 22:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 19:38
Posty: 595
Lokalizacja: Podbeskidzie
Auto:: W budowie
silnik: Nie ma!!!
Domel nie spinam się i nie miałem zamiaru Cię obrażać czy coś. Ale sa gorsze sytuacje. Przychodzisz rano, palisz a wałki wypierdziela bokiem głowicy :D

_________________
czujesz motyw?
słońce, plaża, morze
nagle ktoś rzuca hasło, że papier toaletowy i mydło rzucili:)
Obrazek
Coco Jambo i do przodu...


07 lut 2013, 22:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 8:51
Posty: 635
Lokalizacja: Świebo
Auto:: Polift 4WS
silnik: F22B (SOHC)
Mugen napisał(a):
Ale sa gorsze sytuacje. Przychodzisz rano, palisz a wałki wypierdziela bokiem głowicy

...a zawory wylatują przez wydech wyrywając ze sobą zderzak
Shit happens ;)

_________________
Masz coś zrobić? zleć to komuś
Chcesz porządnie? zrób to sam


07 lut 2013, 23:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 17:46
Posty: 282
Auto:: Prelude III B20A9
Autko piękne. Jaki rozmiar nowych kół??

_________________
Obrazek


07 lut 2013, 23:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 lis 2012, 17:32
Posty: 102
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Auto:: Honda Prelude
silnik: B20A5
Super autko fajnie się prezentuje.:)


08 lut 2013, 0:02
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lis 2012, 10:54
Posty: 123
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: ACC
silnik: F18A3
nikolai66 napisał(a):
To są opinie użytkowników. Nie moje.
Miałeś np 5 gen ? Może jest ciche,ale poprzednie miały cichsze.

W moim 5 gen siedzi tuleja wahacza z 7 gena i to ona najwięcej hałasuje :lol: Ale to tylko dlatego, że ktoś wcisnął nie taką jaka powinna być i wciąż guma ociera o mocowanie powodując upierdliwe skrzypienie.


08 lut 2013, 19:17
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, 13:33
Posty: 138
Lokalizacja: Bytom
Auto:: Accord VI, 2.0 vtec
Bez cytowania bo mi się nie chce ;) ; acc IV gen miałem trzy, świetne, wygodne, szybkie i w ogole,,, nie miałem do nich zastrzeżeń dokąd przy 40 km/h nie wjechał mi w tyłek ford galaxy. Co się okazało? Że blachę mają cieniuuuuuuutką,,,, strzaskany tył, prawy tylni błotnik harmonijka, podłoga bagażnika też, auto przeciągnięte na prawą stronę :cry: . Teraz jeżdżę VI gen i, prawdę mówiąc, nie wiem dlaczego niby VII gen jest "najlepszą" generacją,,, :o . Dla mnie porównaniem jest lektura na forum HAKP - ile jest problemów z 6 a ile z 7. Proporcje mniej więcej 30% do 70%,,,,, Howgh!!! :D

_________________
Szukasz okien? A może drzwi? Zajrzyj ;) http://www.okna-i-drzwi-bytom.pl


14 lut 2013, 1:20
Zobacz profil WWW
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lis 2012, 10:54
Posty: 123
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: ACC
silnik: F18A3
transporter napisał(a):
Dla mnie porównaniem jest lektura na forum HAKP - ile jest problemów z 6 a ile z 7. Proporcje mniej więcej 30% do 70%,,,,, Howgh!!! :D

Tylko taka proporcja może wynikać też z tego, że więcej ludzi ma 7gena. Statystyka lubi płatać figle ;)


14 lut 2013, 13:37
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
AnnS napisał(a):
Tylko taka proporcja może wynikać też z tego, że więcej ludzi ma 7gena. Statystyka lubi płatać figle

Dokładnie. Poza tym sam fakt, że z produkcję VII gena honda wróciła do Japonii (VI gen był składany w Anglii) świadczy o lepszej solidności tych aut. Odbija się to również na cenie. Acc z 2001 roku można kupić za 10 tys a nowszy model z 2002 roku jest dwa i pół raza droższy. I najważniejsze co przemawia na korzyść nowszej generacji to .. masa auta. Dacie wiarę, że VII gen, który sprawia wrażenie napompowanego i ma w środku więcej miejsca niż VI gen jest lżejszy? :) Niestety to mój rozrzutny tryb życia nie pozwolił mi uzbierać na nowszego acc i będę szukał VI w jak najlepszym stanie i jak najlepszej opcji. Mimo to nadal będzie za mną chodził prawie dwustukonny TypeS :)

_________________
Części do prelude III gen


14 lut 2013, 15:14
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, 13:33
Posty: 138
Lokalizacja: Bytom
Auto:: Accord VI, 2.0 vtec
drajwer napisał(a):
AnnS napisał(a):
Tylko taka proporcja może wynikać też z tego, że więcej ludzi ma 7gena. Statystyka lubi płatać figle

Dokładnie. Poza tym sam fakt, że z produkcję VII gena honda wróciła do Japonii (VI gen był składany w Anglii) świadczy o lepszej solidności tych aut. Odbija się to również na cenie. Acc z 2001 roku można kupić za 10 tys a nowszy model z 2002 roku jest dwa i pół raza droższy. I najważniejsze co przemawia na korzyść nowszej generacji to .. masa auta. Dacie wiarę, że VII gen, który sprawia wrażenie napompowanego i ma w środku więcej miejsca niż VI gen jest lżejszy? :) Niestety to mój rozrzutny tryb życia nie pozwolił mi uzbierać na nowszego acc i będę szukał VI w jak najlepszym stanie i jak najlepszej opcji. Mimo to nadal będzie za mną chodził prawie dwustukonny TypeS :)

Heh,,, tak samo można powiedzieć że VI gen jest dwa razy droższy niż V gen,,, ;) . Szóstka a siódemka to już inne rozwiązania techniczne i to się przekłada m.in. na różnicę w cenie. Mnie osobiście w VII nie podoba się to że jest gorzej przeszklony z tyłu. Chociaż Porsche 911 też a mi się podoba :lol:

_________________
Szukasz okien? A może drzwi? Zajrzyj ;) http://www.okna-i-drzwi-bytom.pl


14 lut 2013, 15:23
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL