Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
patys 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 07 gru 2012, 19:26
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin
Auto:: PRL III
silnik: B20A9
Próbowałem zakupić felgi z wątku
FELGI 14" Prelift OEM Prelude 4szt lub ewentualnie 8szt
jaki wystawił patys w dziale giełda. Po negocjacji ceny i zaakceptowaniu mojej oferty patys się nie odzywa mimo otrzymania dwóch wiadomości. Chyba wycofał się z umowy i nawet nie ma odwagi o tym powiedzieć.Polecam innym forumowiczom zastanowić się po trzykroć zanim przeleją kasę na konto patysa i zawrą z nim jakąkolwiek transakcję. Ja na szczęście kasy nie przelałem, ale olewanie kontrahenta uważam za nie fer i pokazuję jak patys traktuje kupujących.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości upoważniam administratora do opublikowania całej mojej korespondencji z patys-em.
Pozdrawiam.


13 maja 2013, 17:28
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 kwi 2013, 16:51
Posty: 17
Lokalizacja: Wawa
Auto:: Prelude III
silnik: B20A5
czlowieku wez wyluzuj trochę bo zachowujesz się jak mala dzewczynka. To że nie odpisalem widocznie może świadczy o tym że nie mogłem a poza tym nie odpisywałem bo byłem na działce i dlatego nie podawałem numeru konta zebys własnie nie wpłacil a pozniej nie p(cenzura) farmazonów na mój temat. Mógł byś mieć pretensje i wystawiać feddback gdybym faktycznie zabrał ci hajs i nie wysłał felg a tu nawet nie doszło do transakcji ale twój nick mówi sam za siebie...
Kasy nie wpłaciłes, nic nie straciłeś więc co się prujesz ? Nowe forum ale d(cenzura) nie brakuje :gwizdze:


14 maja 2013, 14:01
Zobacz profil

Dołączył(a): 07 gru 2012, 19:26
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin
Auto:: PRL III
silnik: B20A9
Luz potrzebny jest bardziej Tobie niż mnie bo tak się nakręciłeś, że mamusia chyba musiała zaparzyć cie melisę.Poza tym nie powinieneś tak się przejmować feedbackiem bo tak jak napisałeś mi na priva masz wyj...ne na mojego feedbacka. Po to Ci podałem numer telefonu żebyś ewentualnie sms-em potwierdził moje wiadomości. Skoro przeczytałeś wiadomości mogłeś potwierdzić. To, że Tobie nie zależy na czasie nie oznacza, że każdy ma w d..ie czas i innych użytkowników.


15 maja 2013, 15:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL