Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Mugen 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 30 sie 2013, 21:50
Posty: 8
Lokalizacja: Silesia
Auto:: Prela EX
silnik: 12V
Wahacz poprzeczny tylny odebrany osobiście , tuleje w super stanie - cena też :D Polecam w 200%


08 wrz 2013, 14:18
Zobacz profil

Dołączył(a): 06 gru 2012, 21:32
Posty: 39
Auto:: p3 poli
silnik: b20a5
Wie ktoś co się dzieje z tym kolegą? Czekam na lusterko do preli od 1 kwietnia....i to nie żart...


15 kwi 2014, 10:27
Zobacz profil

Dołączył(a): 06 gru 2012, 21:32
Posty: 39
Auto:: p3 poli
silnik: b20a5
W związku z brakiem odzewu od ww. kolegi daję mu czas na zwrot kasy do środy i zgłaszam sprawę na policję.


21 kwi 2014, 14:13
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Mugen jest z nami zbyt długo żeby mógł wywinąć komukolwiek tu numer. Poza tym sory ale minęło raptem 3 tygodnie. U mnie taki termin oczekiwania to normalka. Zadzwoń do niego a nie publicznie milicją straszysz.

_________________
Części do prelude III gen


21 kwi 2014, 18:54
Zobacz profil

Dołączył(a): 06 gru 2012, 21:32
Posty: 39
Auto:: p3 poli
silnik: b20a5
drajwer napisał(a):
Mugen jest z nami zbyt długo żeby mógł wywinąć komukolwiek tu numer. Poza tym sory ale minęło raptem 3 tygodnie. U mnie taki termin oczekiwania to normalka. Zadzwoń do niego a nie publicznie milicją straszysz.

Nie było by problemu gdyby mi napisał, że będę tyle czasu czekał. Problem jest że miał "nazajutrz" wysłać i zapadł się pod ziemię. Jedyny jaki mam do niego kontakt to mail, w którym pytałem najpierw grzecznie czy ma jakieś problemy z wysyłką czy też inne. Zresztą to nie szmal dla którego się robi wałek. Może przesadzam bo mogło mu się coś stać i nie odpisuje ale nie mam czasu się prosić o kasę bo już raz identycznie tak straciłem.


22 kwi 2014, 12:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:31
Posty: 74
Lokalizacja: Żywiec
Auto:: Prelude
silnik: H22A5
witam pisze w imieniu mugena nie ma dostepu do neta i ma ze tak powiem drobne problemy jak co pisac na pw do mnie nikogo w ciula. nie zrobi ;-)


24 kwi 2014, 23:27
Zobacz profil

Dołączył(a): 06 gru 2012, 21:32
Posty: 39
Auto:: p3 poli
silnik: b20a5
Pieniądze wróciły. Kolega Mugen okazał się solidny a moje obawy były niepotrzebne. Pozdroo


05 maja 2014, 14:55
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
Bry!

Od kolegi Mugena zamówiłem lusterka El. 16v.
Do dziś dzień ich nie dostałem. Tz. czekam na nie już prawie 5 miesięcy.
Dokładnie od: Wysłano: 14 sty 2014, 19:05
Nie mieszkam na żadnej prowincji, a w centrum Gdańska, więc trudno o pomyłkę co do mojego adresu.

Razem z kolegą Mugenem, doszliśmy do wniosku, że nastąpiło "lekkie nieporozumienie".
Dlatego też, ten feedback nie jest postem negatywnym, a jedynie nagłośnieniem sytuacji. Moim wstępnym zabezpieczeniem.

Mimo wszystko, Mugen okazał się sympatycznym kontrahentem, który nie unika kontaktu z klientem :)

Niestety w najbliższy poniedziałek (tzn. 2 czerwca 2014) wyjeżdżam do Norwegii.
Nie będę w stanie śledzić losów mojej paczki.
Dlatego też postanowiłem zabezpieczyć się w ten sposób.
Ciągle wierzę, że tak zaufany użytkownik forum, nie popełnił czegoś takiego celowo.

Do zobaczenia za kilka miesięcy :)


31 maja 2014, 1:30
Zobacz profil

Dołączył(a): 11 lis 2012, 12:04
Posty: 139
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: S6
silnik: 4.2
Niestety jestem zmuszony wystawić NEGATYWNY feedback. Kolega nie może się rozliczyć z zakupionych części od stycznia 2014 roku. Ostatnimi czasy nie odpisuje nawet na wiadomości na fejsie(już nawet nie pamiętam czy wysyłałem mu na forum).
Także projekty widzę powoli się robią, a długi nieuregulowane i nie chodzi tu o górę kasy tylko 200zł.
Pomimo sympatii do auta nie polecam interesów z tą osobą.


18 lis 2014, 1:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL