Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
OSAKA V 2021 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
I po Osace.
Maćku, serdeczne dzięki za ogarnięcie tego bałaganu.
Dzięki, że mnie namówiłeś i zdeterminowałeś tym samym do ogarnięcia klimy w preli.
Miejsce super. Pogoda super. Fury super. Ludzie super! :)

_________________
Części do prelude III gen


28 cze 2021, 10:14
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
Osaka V 2021 już przeszła do historii. Kurz opadł....Tydzień temu już byliśmy tam prawie wszyscy razem. Bardzo się cieszę ,że znowu mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie. Nasza preludowa grupa powiększyła się o nowych członków i tę wiadomość należy wszystkim wysłać FAX em i nie tylko .Był Fabian z Anią, Konrad z Anią, Paweł i Marzena, Walunio-Waleń, Bartek ,Artur ze Sławkiem oraz Patryk i cieszę się ,że dołączacie do PRELUDE3WEB. Draywer masz wreszcie luksus wysublimowany w swoim aucie :yahoo: i zawsze będę Cię mobilizował :!:
Bardzo dziękuję za obecność Domelowi -administratorowi naszego forum, który miał tak blisko zlot ,że gdyby nie dotarł to sam bym po niego pojechał. Bardzo dziękuję wszystkim za obecność i wspaniałą atmosferę. Pragnę raz jeszcze pogratulować Arturowi za zdobycie nagrody #1 miejsce Klasyk Zlotu :yahoo: Włożyłeś tyle pracy i serducha w odbudowę swojego auta ,że postanowiłem wytypowąć właśnie Twój samochód do tego konkursu- no i udało się z pomocą dodatkowych głosów, które przyszły z plaży z Angelą :D To już trzecia nagroda w trzy lata dla samochodów ,które kochamy.
Mateunio - działaj z systemem audio na przyszłoroczną Osakę :!: , bo konkurencja nie śpi :oops:
Gdy przypomnę sobie 3 lata temu.....Pojechałem sam z Danusią na III edycję Osaki-byliśmy sami jak kołki w d.... Nikogo tam nie znaliśmy :( i bardzo się cieszę, że mamy już w naszym kalendarzu kolejny stały punkt pt. OSAKA :D

Pragnę was również poinformować ,że film zakupiony przez nas z tegorocznej Osaki będzie zgodnie z bezpieczną deklaracją filmowca JP do końca sierpnia z powodu okresu urlopowego.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich z Danusią

Acura


02 lip 2021, 22:49
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
UWAGA :!: UCZESTNICY OSAKI V 2021

Jutro 25 sierpnia o godzinie 20.00 premiera naszego filmu z OSAKI V 2021 :yahoo: oczywiście link załączę do tego postu.


24 sie 2021, 19:51
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
Film

https://youtu.be/hU7IZiYRLu8


25 sie 2021, 11:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
Fajna produkcja, podoba mi się pomysł z nocnymi ujęciami :)

_________________
Obrazek


30 sie 2021, 13:42
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
Kilka moich pomysłów sam podpowiedziałem naszemu producentowi. Brakuje mi w tym wszystkim jednej najważniejszej kwestii....LUDZI czyli NAS. Dopilnuję tego osobiście, choć to bardzo trudne na takiej imprezie zwołać wszystkich na ,,raz" by byli na miejscu :(
Może uda się to za rok :)


30 sie 2021, 21:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL