Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Zlot Wiosenny 2017 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Tutaś napisał(a):
Temat założyłem, żeby posłuchać ludzi, bo ostatni zlot był w czerwcu, ale jakoś wielkim echem się nie odbił.

W czerwcu? Tuptuś, masz luki w swojej wiedzy. Zlot 2016 był w majówkę a połowa forum miała wtedy jakieś komunie w rodzinie. Ludzi było i tak więcej niż pierwotnie przypuszczałem. Zloty majówkowe mają to do siebie, że jest zimno, szczególnie w nocy a to nie zachęca do kilkudniowych wyjazdów poza dom. Niezła frekwencja była za to w 2015. Powinieneś wiedzieć bo i na tym zlocie byłeś. Pogoda też była fajna a Gywer ogarnął niedrogie noclegi na przyzwoitym poziomie.
Wolałbym powtórkę ze zlotu 2015 niż 2016 i chyba nie ja jeden.

Ponieważ jedyną rozsądną metodą głosowania jest ankieta założyłem odpowiedni temat:
viewtopic.php?f=27&t=3817&view=unread#unread

_________________
Części do prelude III gen


02 lis 2016, 10:45
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, 10:51
Posty: 152
Lokalizacja: Goleniów
Auto:: Honda Prelude Mazda Premacy
silnik: B20A4 1.8
A ja napiszę tak ,nie ważne gdzie ,nie ważne jak -będziemy :yahoo:


09 lis 2016, 21:35
Zobacz profil
Administrator, Ożyrok, Szmata zlotowa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2011, 15:37
Posty: 739
Lokalizacja: Ohlau, Ślůnsk
Auto:: CRV II
silnik: K20A4
Też bym chciał przyjechać, ale musicie w miarę szybko ogarnąć termin, żebym sobie zorganizował urlop.
Mam nadzieję, że chrupek się do tego czasu nie rozleci :lol:


01 sty 2017, 3:32
Zobacz profil WWW
Zrobić listę kto skąd jest wyliczyć średnia odległość by każdy miał bliżej bądź porównywalnie do każdego z osobna i w promieniu załóżmy 30-40km szukać jakiegoś dobrego miejsca na spota. Myślę że to by było lepsze rozwiązanie niż latanie po całym kraju a potem narzekać. Forum to ludzie więc niech zadecyduje demokracja. Potem będzie gadanina że przez jednego Członka zlot nie miał w sobie "magii" ;)


06 sty 2017, 10:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Wydaję mi się, że Spała jest optymalna. Użytkownicy są z całego kraju, więc moim zdaniem, wybór centralnej Polski zdaje się być obiektywny. Pozostaje jeszcze sama organizacja zlotu, której chyba już ktoś się deklarował podjąć a to też ważna kwestia, jak nie kluczowa.


06 sty 2017, 10:51
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
O, temat odżył. :) Jeśli mowa o demokracji to zdecydowana większość głosowała za terminem czerwcowym. Z roku na rok jest nas coraz mniej na zlotach. Ale i prelek coraz mniej. Mi się w robocie trochę popieprzyło więc będę miał czas na ogarnięcie wszystkiego. No i na forum jestem niemal non stop. Dwóch zlotów na pewno nie zrobimy bo to się mija z celem. Dwa to mogą być marsze na Dzień Niepodległości - pisiury i niepisiury. My jesteśmy mniej podzieleni niż ogół społeczeństwa więc jestem pewien, że dojdziemy do konsensusu. Spała i mi odpowiada, o czym wspominałem. Czasu coraz mniej. Jak się będziemy bujać bo co chwila znajdzie się ktoś komu nie odpowiada miejsce albo termin to nigdzie miejsc nie znajdziemy. W poniedziałek podzwonię po ośrodkach w Spale i dam znać jak z terminami. Jak trzeba będzie to coś wstępnie zaklepię. Nie będę czekał aż się wszyscy wypowiedzą bo im więcej głosów tym więcej rozbieżności.

_________________
Części do prelude III gen


06 sty 2017, 11:36
Zobacz profil
Można zrobić propozycje miejsc w ankiecie i tak by było lepiej jak z wyborem miejsca. Osobiście też wolę centrum bo mam bliżej i w Warszawie jeszcze nie byłem hehe :) a dwie osoby to jaki koszt by był? :)


06 sty 2017, 20:56
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Peeling, wiem, że się napalasz jak arab na kurs pilotażu ale wiem też, że nie byłeś na żadnym zlocie prelude3web. Jest nas tak mało, że sam fakt zlotu jest już czymś. Póki co propozycja miejsca jest tylko jedna. Dam znać w poniedziałek czy są miejsca w Spale. O koszt czego pytasz?

_________________
Części do prelude III gen


06 sty 2017, 21:02
Zobacz profil
Nie jaram się niczym.. po prostu jestem ciekaw tego co wyjdzie. Chciałbym wpaść na zlot właśnie dlatego by kogoś poznać. Koszt dwóch osób za nocleg oczywiście


06 sty 2017, 23:05
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
Peeling napisał(a):
Koszt dwóch osób za nocleg oczywiście


Przecież jeszcze nigdzie Drajwer nie dzwonił :mur: :pije:


07 sty 2017, 2:34
Zobacz profil
Administrator, Ożyrok, Szmata zlotowa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2011, 15:37
Posty: 739
Lokalizacja: Ohlau, Ślůnsk
Auto:: CRV II
silnik: K20A4
Drajwer, możesz poszukać miejscówki w Islandii?
Wtedy każdy będzie miał tak samo blisko :rotfl:


07 sty 2017, 6:25
Zobacz profil WWW
@Harry
Nie wiem czy dzwonił czy nie. Prosiłem tylko o orientacyjna cenę np jaka była roku zeszłego.. ciężko samemu też pomyśleć? Przecież mnie nie było to zapytałem chyba logiczne mi się wydaje..


07 sty 2017, 10:01
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
Peeling, te odpowiedzi to tutaj standard ;) koszt noclegu, zależy gdzie, ale tak przeważnie koło 50 od osoby jak dobrze pamiętam. Bo z reguły są to domki np 4 lub 6 osobowe. domek za 200-250. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale zróbcie to delikatnie :D :D :D

_________________
http://www.wrapcollabo.com


07 sty 2017, 10:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Peeling napisał(a):
@Harry
Nie wiem czy dzwonił czy nie. Prosiłem tylko o orientacyjna cenę np jaka była roku zeszłego.. ciężko samemu też pomyśleć? Przecież mnie nie było to zapytałem chyba logiczne mi się wydaje..


Wiem o co Ci chodzi ale akurat chłopaki mają rację. Koszty noclegu z lat ubiegłych nie mogą być tu w żaden sposób pomocne, bo zlot tegoroczny ma się odbywać w całkiem nowym miejscu, więc nie ma do czego porównać. W Serpelicach (zlot 2013 - z tego co czytałem) koszt najtańszego domku za osobę jest nadal na poziomie 25 zł ale rozpiętość cenowa jest dość duża, bo ośrodków jest kilka.

Orientacyjnie, to myślę, że wiadomo i w tej kwestii trzeba polegać raczej na własnym doświadczeniu, tu zgadzam się z moohą ale dalej pozostaje to jedynie w sferze dywagacji, bo jak Harry słusznie zauważył, Drajwer jeszcze "kur... nie wie", bo jeszcze nie dzwonił.


07 sty 2017, 10:54
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Peeling, wysil się trochę. :) Można zerknąć na koszt noclegów na poprzednich zlotach. Można poszperać w necie i zobaczyć ile kosztują noclegi w domkach. Nigdy nie byłeś w takim ośrodku? Dodatkowe atrakcje jeśli będą to i tak tylko dla chętnych więc będą płatne dodatkowo. Tak więc zapłacimy jedynie za noclegi i wyżywienie. A koszt zlotu to nie tylko nocleg. Koszt dojazdu, jedzenie + ewentualne używki. Są tacy, którzy na zlocie na alkohol wydają więcej niż na zakwaterowanie i jedzenie. Ile wydasz kolego Peeling to już zależy od Ciebie. Ja zacznę szukać miejscówek w Spale dopiero w poniedziałek. Kto wie, może ceny będą zaporowe a może nie będzie już terminów... Ani nigdzie jeszcze nie dzwoniłem ani nawet nie wiem czy zlot w tym miejscu wypali. To tylko jedna z propozycji, póki co najbardziej rozsądna i ciesząca się największym zainteresowaniem forumowiczów. I nie obrażaj się Peeling. ;) Nikt tu nie chciał Ci dopiec. Napisałem, że się napalasz w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pamiętam jak ja się wybierałem na swój pierwszy zlot. Choć u mnie to było dość nietypowo. ;) Ale to może chyba tylko Fuego pamięta.

_________________
Części do prelude III gen


07 sty 2017, 12:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL