Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Zlot 2017 - Ostrów Pieckowski 15-18.06.2017 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Hubert napisał(a):
jakby co mi pasuje, wchodzę w domek dla dwóch osób ... ale nie jestem przywiązany szczególnie do ośrodka, nie lubię raczej jak klientowi się robi łachę :-) tak sobie głośno myślę czy gdy się zdecydujemy gość nie będzie nam działał na nerwy i przeszkadzał w imprezach ciszą nocną :piwo:

To jest dość spory ośrodek, a w zasadzie dwa po obu stronach jeziora. Latem mój kumpel robi w tym drugim obóz sportowy dla kilkudziesięciu osób (dowiedziałem się o tym dwa tygodnie temu). My jesteśmy na tyle nieliczną grupą, że nie liczą się tak z nami. Ale wg mnie ze względu na lokalizację i dość dobre warunki warto sobie dać na wstrzymanie i się dostosować.

_________________
Części do prelude III gen


08 mar 2017, 22:02
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 paź 2015, 16:54
Posty: 176
Lokalizacja: Wrocław
Auto:: prelude
silnik: B20A9
drajwer napisał(a):
Hubert napisał(a):
jakby co mi pasuje, wchodzę w domek dla dwóch osób ... ale nie jestem przywiązany szczególnie do ośrodka, nie lubię raczej jak klientowi się robi łachę :-) tak sobie głośno myślę czy gdy się zdecydujemy gość nie będzie nam działał na nerwy i przeszkadzał w imprezach ciszą nocną :piwo:

To jest dość spory ośrodek, a w zasadzie dwa po obu stronach jeziora. Latem mój kumpel robi w tym drugim obóz sportowy dla kilkudziesięciu osób (dowiedziałem się o tym dwa tygodnie temu). My jesteśmy na tyle nieliczną grupą, że nie liczą się tak z nami. Ale wg mnie ze względu na lokalizację i dość dobre warunki warto sobie dać na wstrzymanie i się dostosować.

Spoko Darek, mam minimalne wymagania ... miejsce do spania suche, miejsce na picie i ognisko i brak trucia dupy, że jest za głośno :-) ...
więc jakby co jestem drugi po Tobie na liście na TAK
Hubert + Lucyna (Od czwartku do niedzieli) domek na 2 osoby (na razie na 2 osoby bo może będą dzieciaki)


08 mar 2017, 22:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Dla mnie ceny są z kosmosu a warunki nie do przyjęcia i kompletnie nic tu się kupy nie trzyma, że można tylko tak a nie inaczej. W Serpelicach (zlot 2013) np. domki kosztują 30-35 zł od osoby za dobę i wszystko na ten temat a tu domek tyle i nie ważne ile osób.

Prosty przykład, doba dla trzech osób (pokój), 2 dorosłe + dziecko powyżej 3 lat - 300 zł, no jak dla mnie to lekka przeginka, to nie Holiday Inn. Ja osobiście uważam te warunki jak i ceny za jakieś nieporozumienie i totalną pomyłkę.

Wiem, że organizacja zlotu nie jest prostą sprawą i jestem wdzięczny Darkowi, za to że się tego podjął ale wszystkie znaki na niebie i ziemi jednoznacznie wskazują, żeby odpuścić, bo nikt tam nas nie wygląda. Nic na siłę, tyle że jest już trochę późno i możemy już nic nie znaleźć ale mimo wszystko myślę, że warto spróbować. Nie jesteśmy dużą grupą, może akurat jeszcze coś się uda ogarnąć.


09 mar 2017, 2:17
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Zlot nie jest przymusem a dobrą wolą. W Serpelicach płaciło się 35zł za osobę ale to była majówka i ceny były nieco niższe niż w czerwcu. Poza tym tam dochodziły posiłki. Jak ktoś chciał się najeść i skorzystać z trzech posiłków dziennie to musiał wyłożyć te kilkadziesiąt złotych. Najważniejsze jednak, że lokalizacja, stan domków i sam ośrodek w Serpelicach ma spore braki w stosunku do tego w Pieckach. Biorąc to wszystko pod uwagę, z mojego punktu widzenia oferta, którą zdobyłem nadal jest dość atrakcyjna.
Oczywiście nie zamykam się na inne propozycje, podobnie jak dwa miesiące temu kiedy ruszył temat zlotu. Jeśli ktoś znajdzie coś ciekawszego to nie tylko przyjadę ale i chętnie pomogę w zorganizowaniu przedsięwzięcia.
To na czym mi zależy to żeby zlot się odbył i żeby pojawiło się na nim jak najwięcej osób.

_________________
Części do prelude III gen


09 mar 2017, 10:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Serpelice podałem tu akurat tylko jako przykład, bo stan domków znam. Co do Ostrowa, to mi od początku nie pasowały warunki jakie nam zaproponowano, ale że po pierwsze jestem świeżym użytkownikiem a po drugie, bardzo chcę pojechać na zlot, stwierdziłem, że trzeba dostosować się do ogółu i nie wydziwiać. Raz w roku zlot, można się szarpnać...

Jednak pomimo dobrej woli, o której Darku wspomniałeś, po opublikowaniu przez Ciebie ostatniej korespondencji z ośrodkiem przysłowiowa "pałka" się "przegła".

Cytuję: " Nie realizujemy pobytów dwudniowych. Ci, którzy przyjadą na dwa dni muszą zapłacić za całość".

W takim wypadku, przyjeżdżam w piątek wieczorem i jadę do domu w niedziele po południu - pobyt wynosi mnie 900 zł.

Myślę, że każdy chętny powinien sam przekalkulować sobie koszty pobytu przy tych założeniach i na pewno część z nas będzie miała podobne stanowisko jak ja.

PS. Dla mnie Mazury to jest najlepsza opcja. Ostrów nie jest na szczęście jedynym ośrodkiem w krainie 1000 jezior, także uważam, że przy takim podejściu do nas powinniśmy jednak rozejrzeć się za czymś innym, co zaraz niezwłocznie uczynię, bo akurat jestem na miejscu :P .


09 mar 2017, 14:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
stanicawodna.mazury.pl

Jutro pojadę osobiście obadać ośrodek. Tutejsi mówią, że jest bardzo fajny.

CENY - jak na stronie, wyżywienie nieobowiązkowe, także jak komu pasuje.

Preferowany pobyt od czwartku 15.06 ale nie obligatoryjny, także jak ktoś przyjedzie w piątek to zapłaci za 2 doby a nie za 3.

Żeby nie było tak kolorowo, łazienki są w trzech oddzielnych budynkach, Panie mogą być niezadowolone.

Poza tym podobno bardzo pozytywnie.

Jutro obadam organoleptycznie ;) a teraz szukam dalej.


09 mar 2017, 17:25
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
GreenShadow, działaj.
Obadaj ośrodek i dopiero twórz posta.
Ale zanim zaczniesz coś pisać to zastanów się czy nie wyświadczasz nam wszystkim "niedźwiedziej przysługi" ;)
Powtórzę się - najważniejsze z mojego punktu widzenia jest to żeby zlot się odbył i żeby pojawiło się na nim jak najwięcej osób z forum. Ale jako zainteresowany pobytem nie jestem aż tak zdesperowany... Nie trzeba mieć doktoratu z matematyki żeby wyliczyć, że Piecki są tańsze i lepsze - czy się przyjeżdża w 2 czy 4 osoby. Pomijając porównanie standardu samych ośrodków...
Czas na składanie propozycji był dwa miesiące temu. Jeśli nie masz konkretnej propozycji przebijającej Piecki to się wstrzymaj. To nie ankieta. Bez obrazy oczywiście ;)

_________________
Części do prelude III gen


09 mar 2017, 20:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 paź 2015, 16:54
Posty: 176
Lokalizacja: Wrocław
Auto:: prelude
silnik: B20A9
moje wyliczenia -
Piecki - domek 4 -os dla dwóch osób - 198 z wyżywieniem
stanica wodna - domek 4-os dla dwóch osób 102 + 16 pościel + 6 parking = 124 (łażenie do łazienki przeżyję ale wolę ją mieć na miejscu, szczególnie gdyby w grę wchodziły dzieciaki) ... patrząc wyżej do 198 zostaje mi na wyżywienie 37 zł/osobę
jak dla mnie stanica nie jest atrakcyjną finansowo ofertą, sorry ... oczywiście przy założeniu, że jedzie się na 3 dni

w zupełności popieram Darka ważne żeby się zlot odbył w jak największym gronie, w jakimkolwiek miejscu. Trochę późno się robi na kolejne propozycje do sprawdzenia bo wyjdzie tak, że wyjdzie NIC. Może niech się wypowiedzą wszyscy wcześniej chętni jak się patrzą na nowe warunki. Trzeba też pamiętać, że z każdym dniem oferty (ciekawe) się kurczą, a gość z Piecek ma zapewne kontrkandydatów na nasze miejsce i możemy zostać na lodzie.


09 mar 2017, 21:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Darek, ja bym się na Ciebie nie mógł‚ obrazić... ale jak Ty liczysz, że Piecki są tańsze tego nie wiem, może faktycznie przydałby mi się ten doktorat.

Ośrodek obadam, bo jestem na miejscu ale wiem co masz na myśli z tą niedźwiedzią przysługą, chociaż musisz przyznać, że Pani z Ostrowa trochę przygrała z nami w Wuja, bo umawiała się z Tobą trochę inaczej.

BTW, dzwoniłem jeszcze do Rucianego, tam są eleganckie domki ale trzeba brać je od Środy... cena za domek 4 os. 810 zł‚ czyli 3240 za 4 doby... albo jakoś tak. Niestety nie mam tego doktoratu, także moimi rachunkami się nie sugerujcie ;) .

Oferta ostrowska jest niekorzystna głównie dla tych którzy przyjadą w piątek i nie wykorzystają tego za co zapłacili, dla czterodniowych jest ok. Wiadomo spowodowane to jest długim weekendem.

Dobra, to moich uwag było by na tyle, tak czy siak zlot musi się odbyć i mam nadzieję, że będzie nie tylko udany ale i bogato przyozdobiony w brać forumową.

Mam nadzieję, że zbytnio nie namieszałem :jaa: :piwo:


Ostatnio edytowano 09 mar 2017, 22:13 przez GreenShadow, łącznie edytowano 1 raz



09 mar 2017, 21:39
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
ja jebe....co tu się z cenami odwala to jest kosmos....810 zł za domek za noc?????? tyle dałem w lipcu w czarnogórze za tydzień :D :D :D
Polak Polakowi zawsze dodupcy ceną, ja pierdl :D

P.S rozważam wszelkie za i przeciw na temat zlotu, żeby nie było że się czepiam a i tak nie pojadę :D

_________________
http://www.wrapcollabo.com


09 mar 2017, 21:53
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
mooha napisał(a):
P.S rozważam wszelkie za i przeciw na temat zlotu, żeby nie było że się czepiam a i tak nie pojadę :D

Nie ma to jak naśmiecić bez sensu w temacie :torba:

Czas leci nieubłaganie więc napisałem bezpośrednio do wszystkich, którzy deklarowali chęć pobytu od piątku. Mam nadzieję, że w związku z faktem, że i tak trzeba zapłacić za 3 noce nikt się nie wyłamie.

Prośba żeby wypowiedziały się też pozostałe osoby. Jeśli ktoś przyjeżdża w dwie osoby - chcecie dzielić domek czteroosobowy z kimś innym czy mieć domek tylko dla siebie? Różnica w cenie wygląda tak - nocleg w domku czteroosobowym 70 zł z wyżywieniem od osoby. Jeśli dwie osoby chcą cały domek dla siebie to zapłacą 99zł od osoby. Jeśli domek zajmują 3 osoby to płaca jak za 4 więc najwyżej mogą sobie kogoś dokoptować.

Chcę jak najszybciej przesłać pełną liczbę osób w podziale na domki żeby podpisać umowę i mieć 100% pewności, że nam miejscówka nie ucieknie. Już i tak wystarczająco sobie nerwy naszarpałem. :/

Dla przypomnienia cytuję ostatniego maila z ośrodka:

Weekend Bożego Ciała sprzedajemy w terminie 14-18.06.2017 r. mogę jedynie zaproponować tylko i wyłącznie termin 15-18.06.2017 r. ( 1 dobę krócej ) ale inaczej niestety nie mogę sprzedać tego terminu.
Pobytów dwu - dniowych nie realizujemy, osoby będące 2 dni muszą zapłacić za całość .
Koszt oraz zakwaterowanie przedstawiałby się następująco :
4 domki x 4 os x 3 doby x 70 zł / os = 3 360 zł
5 domków x 2 os x 3 doby x 99 zł / os = 1 782 zł
1 pokój x 2 os x 3 doby x 99 zł / os. = 594 zł

Razem : 5 736 zł

Jeśli zdecydują się Państwo na pobyt w naszym Ośrodku wymagane jest spisanie
umowy oraz wpłata zaliczki w kwocie 25 % od pełnego kosztu czyli 1 450 zł

_________________
Części do prelude III gen


20 mar 2017, 22:21
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
ech ... te podejście do klienta aż kipi arogancją :/ szkoda , że dla ludzi liczy się tylko hajs :/

Dareczku ... wielkie graty dla Ciebie za ogarnianie całego przedsięwzięcia !!

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


20 mar 2017, 23:01
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Wysłałem już PW chyba do wszystkich osób. Prośba o potwierdzenie, że wszyscy zadeklarowani jadą i info czy domek bierzecie na 2 czy 4 osoby.
Zaliczkę w kwocie 1/4 wyliczonych kosztów proszę przelać na konto:

50 1020 5558 1111 1632 6550 0008 (PKO BP)
Dariusz Ludwiszewski, 05-400 Otwock, ul. Pułtuska 8
W tytule nick z forum.

Zaraz zmienię dane w pierwszym poście.

_________________
Części do prelude III gen


24 mar 2017, 23:18
Zobacz profil

Dołączył(a): 09 kwi 2014, 13:19
Posty: 146
Lokalizacja: GŁOGÓW
Auto:: Honda Prelude
silnik: B20A9
Spanie pod namiotem wchodzi w gre czy nie ma takiej opcji?


25 mar 2017, 20:12
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Wasyl napisał(a):
Spanie pod namiotem wchodzi w gre czy nie ma takiej opcji?

Dowiem się, choć z tego co wiem ośrodek nie jest polem namiotowym. Taka opcja była chyba tylko w Warce.

_________________
Części do prelude III gen


26 mar 2017, 5:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL