Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Zlot 2017 - Ostrów Pieckowski 15-18.06.2017 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Poniżej lista osób zaktualizowana o osoby, które potwierdziły udział i dokonały wpłaty zaliczki:

1. drajwer + Kicia (od czwartku do niedzieli), potwierdzenie TAK, zaliczka TAK
2. GreenShadow + Karolina + Ola (od piątku do niedzieli), potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (148,50zł)
3. Harry + Justyna (piątek-niedziela w domku campingowym) mogę przyjąć 2 osoby do domku, jak nie będzie nikogo chętnego to pokój w takim razie, potwierdzenie TAK,
4. Mlynek (Paweł) + Marta i dwójka małolatów (domek), potwierdzenie NIE
5. Tutek + Maciek | Od czwartku do niedzieli | domek, potwierdzenie NIE,
5. Nika_1984_ (Dominika) + Krzysiek + pies, cały domek, potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (156zł),
6. clever77 (Qba) + Kasia | Od czwartku do niedzieli | domek, potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (148,50zł)
7. Hubert + Lucyna (Od czwartku do niedzieli) pawilon, a jeżeli gość opuści domek do 200 za 2 osoby to domek, potwierdzenie TAK, zaliczka (148,50zł)
8. Armageddon + Paulina + Andrzej (mój mechanik) (od piątku do niedzieli), potwierdzenie TAK, zaliczka NIE,
9.Aga + Weronika 12lat +Natasza 4 lat +1 os(nie wiem jeszcze kto ) ;) -domek na 4 os. term.czwartek-niedziela, potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (300zł).
10. Adam + 1osoba (piątek wieczorem do niedzieli), potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (200zł).

Jak widać część osób nawet nie potwierdziła jeszcze czy w ogóle przyjedzie. Przez to nie możemy przygotować umowy. Młynek, Tutaś, co z Wami? :)

_________________
Części do prelude III gen


03 kwi 2017, 11:30
Zobacz profil

Dołączył(a): 17 cze 2013, 21:57
Posty: 49
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BA4
silnik: B20A9
A ja zapytam czy jest nadzieja ze gdy zdecyduje sie na zlot w doslownie ostatniej chwili to znalazloby sie jakies miejsce? Bardzo licze na to ze moglbym wpasc chociaz na jedna noc ale w przypadku mojej osoby trudno zagwarantowac czy bede miec czas jutro a co dopiero w tak odleglym dla mnie terminie wiec wstepna rezerwacja nawet nie zawracam gitary.
Interosowaloby mnie cos dla pary plus ewentualnie pies :D


13 kwi 2017, 20:06
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
Jezu, po powrocie do Tromso całkiem zapomniałem o zlocie. W ogóle nie logowałem się na forum. Oczywiście potwierdzam udział w tym przedsięwzięciu pomimo wysokich kosztów. Jak się bawić to się bawić, drzwi wyj.... nowe wstawić. :P prześle zaliczkę jeszcze dzisiaj.


13 kwi 2017, 20:32
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
krecik99 napisał(a):
A ja zapytam czy jest nadzieja ze gdy zdecyduje sie na zlot w doslownie ostatniej chwili to znalazloby sie jakies miejsce? Bardzo licze na to ze moglbym wpasc chociaz na jedna noc ale w przypadku mojej osoby trudno zagwarantowac czy bede miec czas jutro a co dopiero w tak odleglym dla mnie terminie wiec wstepna rezerwacja nawet nie zawracam gitary.
Interosowaloby mnie cos dla pary plus ewentualnie pies :D

Krecik, jak chcesz wpaść sam i nie wiesz na ile to coś się znajdzie. Najwyżej dokleimy Cię do domku gdzie są 4 osoby i pójdziesz na glebę z pościelą, którą dostaniesz z domków, które biorą 2 albo 3 osoby. Za nocleg rozliczysz sięz tymi, do których się dokleisz. Chyba, że chcesz z żarciem ale i to się ogarnie bo Ci co biorą domek na 3 osoby i tak muszą płacić za 4 więc żarcie pewnie będzie.

Tutaś, super, że się odezwałeś. Kwotę zaliczki i dane do przelewu masz na PW. Zamykam więc listę i przesyłam ją do właściciela ośrodka.

Mlynek, masz ostatnią szansę...


Lista na dzisiaj:
Poniżej lista osób zaktualizowana o osoby, które potwierdziły udział i dokonały wpłaty zaliczki:

1. drajwer + Kicia (od czwartku do niedzieli), potwierdzenie TAK, zaliczka TAK
2. GreenShadow + Karolina + Ola (od piątku do niedzieli), potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (148,50zł)
3. Harry + Justyna (piątek-niedziela w domku campingowym) mogę przyjąć 2 osoby do domku, jak nie będzie nikogo chętnego to pokój w takim razie, potwierdzenie TAK,
4. Tutek + Maciek | Od czwartku do niedzieli | domek, potwierdzenie TAK,
5. Nika_1984_ (Dominika) + Krzysiek + pies, cały domek, potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (156zł),
6. clever77 (Qba) + Kasia | Od czwartku do niedzieli | domek, potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (148,50zł)
7. Hubert + Lucyna (Od czwartku do niedzieli) pawilon, a jeżeli gość opuści domek do 200 za 2 osoby to domek, potwierdzenie TAK, zaliczka (148,50zł)
8. Armageddon + Paulina + Andrzej (mój mechanik) (od piątku do niedzieli), potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (280zł),
9.Aga + Weronika 12lat +Natasza 4 lat +1 os(nie wiem jeszcze kto ) ;) -domek na 4 os. term.czwartek-niedziela, potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (300zł).
10. Adam + 1osoba (piątek wieczorem do niedzieli), potwierdzenie TAK, zaliczka TAK (200zł).

11. Mlynek (Paweł) + Marta i dwójka małolatów (domek), potwierdzenie NIE

_________________
Części do prelude III gen


13 kwi 2017, 20:58
Zobacz profil
Administrator, Ożyrok, Szmata zlotowa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2011, 15:37
Posty: 739
Lokalizacja: Ohlau, Ślůnsk
Auto:: CRV II
silnik: K20A4
Jak mi się chrupek do zlotu nie rozpadnie, to może przyjadę Was odwiedzić.
Co prawda nie zadeklarowałem się wczesniej, ale najwyżej wrócę z powrotem.


19 kwi 2017, 10:13
Zobacz profil WWW
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Wasyl napisał(a):
Spanie pod namiotem wchodzi w gre czy nie ma takiej opcji?

Niestety nie ma takiej opcji.

Fuego3 napisał(a):
Jak mi się chrupek do zlotu nie rozpadnie, to może przyjadę Was odwiedzić.
Co prawda nie zadeklarowałem się wczesniej, ale najwyżej wrócę z powrotem.

Mirek, miejsce się znajdzie na pewno. Co prawda raczej nie u nas w domku bo jednak jedziemy z dzieciakami ale na pewno gdzieś się znajdzie. Najwyżej pójdziesz do Tutasia z Kolegą. Dostawi się łóżko i będzie dobrze. Na pewno nie damy Ci spać na podłodze albo w aucie.

Uporządkowana lista:

Lista na dzisiaj:
Poniżej lista osób zaktualizowana o osoby, które potwierdziły udział i dokonały wpłaty zaliczki:

1. drajwer + Kicia + dwie nastolatki (cały domek), zaliczka TAK
2. GreenShadow + Karolina + Ola (cały domek), zaliczka TAK (148,50zł)
3. Harry + Justyna (pół domku), zaliczka NIE,
4. Tutek + Maciek (pół domku), wpłata TAK (pełna kwota 420zł),
5. Nika_1984_ (Dominika) + Krzysiek + pies, (cały domek), zaliczka TAK (156zł),
6. clever77 (Qba) + Kasia (cały domek), zaliczka TAK (148,50zł)
7. Hubert + Lucyna (cały domek), zaliczka (148,50zł)
8. Armageddon + Paulina + Andrzej (mechanik) + 1 (cały domek), zaliczka TAK (280zł),
9.Aga + Weronika 12lat +Natasza 4 lat +1 os (cały domek), zaliczka TAK (300zł).
10. Adam + 1osoba (cały domek), zaliczka TAK (200zł).

11. Mlynek (Paweł) + Marta i dwójka małolatów (domek), potwierdzenie NIE - wykreślony z listy ale szansa na dopisanie wciąż jest.

Mamy łącznie 9 domków i postaram się żeby były w skupisku. 4 domki na 4 osoby i 5 domków na 2 osoby.
Ognisko zaplanowałem na piątek.

_________________
Części do prelude III gen


19 kwi 2017, 13:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
drajwer napisał(a):
Na pewno nie damy Ci spać na podłodze albo w aucie.


Spać w Preli to żaden wstyd a po pijaku to już na pewno nie :) .


19 kwi 2017, 14:28
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Słuchajcie, przez naszą opieszałość i brak potwierdzenia od wszystkich uczestników zostało mniej domków niż chcieliśmy. Domków powinno być 9 a wolnych jest tylko 6. Wobec tego osoby, które chciały całe czteroosobowe domki dla dwóch osób albo muszą się sparować i zająć w 4 osoby jeden domek albo iść do dwuosobowych pokoi w pawilonie. W tym drugim przypadku cena bez zmian, tj. 99zł od osoby. W pierwszym sporo mniej bo 70zł od osoby. Wstępnie zaklepałem 6 domków i 3 pokoje. Pytanie tylko kto zajmie pokoje w pawilonie? Jacyś ochotnicy? :)

_________________
Części do prelude III gen


19 kwi 2017, 16:34
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Ja zrezygnowałem z przyjazdu z dzieciakami i biorę z Kicią pokój. Nadal brakuje dwóch domków. Nikt z uczestników nie wyraził chęci zmiany domków na pokoje. Nie mam też jak Was sparować. Jeśli dwie pary, które chciały domek pójdą do jednego to i tak będzie brakowało jednego domku. Jak tego nie uregulujemy na dniach to będę zmuszony oddać wszystkim zaliczki, odwołać rezerwację i wszystkich Was ładnie przeprosić.

_________________
Części do prelude III gen


21 kwi 2017, 10:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Dobra, to jeśli to coś zmieni, możemy wziąć pokój w pawilonie.


21 kwi 2017, 18:39
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Dzięki Marcin. Tym bardziej, że wiem jak się napaliłeś na domek. Zresztą podobnie jak ja. :/ Masz u mnie flachę. Jeszcze jedna "para" i zlot uratowany. Ewentualnie dwie dwójki, które zdecydują się na wspólne dzielenie domku. Nadal czekam na dokładne zdjęcia domków, z których wynika dokładne rozmieszczenie pomieszczeń, lub chociaż plan wnętrza domków. Niestety doczekać się nie mogę. :(

_________________
Części do prelude III gen


21 kwi 2017, 19:03
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
No i udało się.
A to dzięki Hubertowi, Kubie i Adamowi, którzy zdecydowali się na dwuosobowe pokoje w pawilonie.
Postaram się o jak najlepsze pokoje dla Was. Chociaż niczego jak widać zagwarantować nie mogę. :(

Mamy 27 osób na liście (w tym pięcioro dzieci) + jeden pies. Szykuje się bardzo nietypowy zlot bo będzie sporo nowych osób i wyjątkowo mało z tzw "starej gwardii". Liczę jednak, że stali bywalcy, których nie ma na liście i tak dojadą. Wstępnie mogę zaklepać jakieś pokoje.
Liczę na Fuego, Mlodegorycha, Wojtka a może nawet Gywera.
Krecik, wpadasz tylko na jedną (pierwszą noc) czy może chcesz pokój w hotelu od piątku do niedzieli?

_________________
Części do prelude III gen


23 kwi 2017, 13:03
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
drajwer napisał(a):
Mirek, miejsce się znajdzie na pewno. Co prawda raczej nie u nas w domku bo jednak jedziemy z dzieciakami ale na pewno gdzieś się znajdzie. Najwyżej pójdziesz do Tutasia z Kolegą. Dostawi się łóżko i będzie dobrze. Na pewno nie damy Ci spać na podłodze albo w aucie.



Mój kumpel stoi pod znakiem zapytania bo już w czerwcu jedzie do Norwegii, a ja zapłaciłem z góry za dwie osoby więc z braku laku mogę wziąć Fuego.
Tylko, żeby to się znowu nie skończyło jak zawsze bo jak tak dalej pójdzie to za rok będę miał zakaz wstępu :P


23 kwi 2017, 20:15
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 gru 2012, 16:34
Posty: 100
Lokalizacja: Olsztyn
Auto:: P3G
silnik: B20A9
I ja się pokaże na chwilę, bo niestety z wolnym nadal ciężko... ale browara wypijemy :)


23 kwi 2017, 20:41
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Tutaś, mam nadzieję, że ktoś się wciśnie na miejsce kumpla. Niestety za domek dla 3 osób płaci się tyle samo co dla 4 osób.
Czarek, zaklepywać Ci nocleg? Pisz lub dzwoń jak coś.

_________________
Części do prelude III gen


23 kwi 2017, 20:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL