Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
ZLOT 2018 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Tutaś napisał(a):
7. Tutek + Patrycja


Yyy... Łukasz, bardzo dziwnie zapisujesz imię "Maciek"...


25 mar 2018, 13:50
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Panie i Panowie .. a także Panewki (bo i te mogą brać udział ;) )

Skoro ośrodek jest już zaklepany, to jako że znam trochę okolicę, chciałbym aby ten zlot był zlotem troszeczkę innym niż każdy :)
Chodzi mi generalnie o to, aby oprócz wieczornego lania gorzoły do ryja ;) był też czas na integrację w inny sposób.
Wiem, że przejazd w kolumnie niektórym podobał się bardzo, a więc, żeby nie zamulać w ośrodku chlejąc od rana, pozwoliłem sobie zorganizować dwie wycieczki. Przewiduję, że piątek i sobota będą odpowiednimi dniami na takie wojaże, bo przypuszczam że zanim wszyscy się w czwartek dokulamy to trochę minie :)


Piątek: trasa ~120km
Wstajemy, ogarniamy śniadanie, pakujemy się do wozów i ruszamy.
1- ośrodek
2- Szczyrk i wjazd kolejką linową na szczyt Skrzycznego. Tam chwila relaksu, kto nie będzie prowadził to jakieś piwerko i wspólne fotki. Koszt wjazdu i zjazdu kolejką to ~25zł (ten punkt jest oczywiście zależny od pogody)
3 - Biały Krzyż - kręty odcinek trasy ze Szczyrku do Wisły ... bardzo fajne miejsce żeby się trochę wyżyć za kółkiem ... będziemy podjeżdżać, więc prędkości nie będą zbyt duże, ale już teraz proszę Was o zachowanie ostrożności.
4 - Skocznia narciarska Wisła Malinka - kto ogląda skoki, ten zna ten obiekt. Myślę, że kilkanaście minut na pocykanie fajnych fotek i dalej w drogę.
5 - Kubalonka - kolejny odcinek specjalny - część Rajdu Wisły :) :) :) znowu pod górę, znowu kręto i ciasno :)
6 - Ochodzita - JEDZENIE !!! po sporej ilości wrażeń, czas na sporą ilość kalorii :) Ochodzita to knajpa w Koniakowie, niedaleko muzeum (kto chce, może zajrzeć). Knajpa położona jest prawie na szczycie góry z której rozpościera się piękny widok na Słowację http://www.ochodzita.com.pl
7 -Powrót przez Milówkę i Węgierską Górkę (niektórzy pewnie poczują sentyment związany z Żabnicą) do ośrodka w Tresnej i jakieś ognicho czy grill


Sobota: trasa ~50km
Tak jak w piątek - wstajemy, ogarniamy śniadanie, pakujemy się do wozów i jedziemy :)
1- ośrodek
2- Muzeum Browaru Żywiec - znowu, kto może, ten pije na miejscu, kto nie może, zabiera flaszeczkę ze sobą ;)
3- Góra Żar - elektrownia wodna - przejazd fajną, krętą, wysoko położoną drogą w górach na szczyt Góry Żar. Tam ponapawamy się widokami i porobimy fotki. Dla zgłodniałych po piwie będzie możliwość zjedzenia obiadu.
4- Zapora w Tresnej - widoczek, knajpka, zdjęcia itp :)

BONUS - DLA ŻĄDNYCH WRAŻEŃ I LUBIĄCYCH KRĘTE GÓRSKIE DROGI:
W któryś dzień możemy przejechać się przez "Przegibek" - bardzo szybka, kręta i niebezpieczna droga prowadząca z Międzybrodzia do Bielska. Nie ma tam nic oprócz drogi, więc zwiedzać nie ma czego :) Kwestia tylko przejechać się i poczuć adrenalinę :)
Trasa biegnie przez szczyt góry, a więc najpierw wspinaczka a potem zjazd w dół.
Ostrzegam - wymagane są bardzo dobre hamulce.
1 - nasz ośrodek, 2- początek trasy, 3- koniec trasy.

Poniżej screeny :) enjoy :)

Proszę o ewentualne sugestie, no i o informację czy piszecie się na takie wycieczki, w zasadzie całodniowe :)
Jeżeli robimy wycieczki to tutaj pojawia się KWESTIA WYŻYWIENIA, bo jeżeli nie będzie Nas cały dzień to myślę, że nie ma sensu brania obiadów w ośrodku.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


25 mar 2018, 14:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
:padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:


25 mar 2018, 16:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Ja uważam, że taka zorganizowana forma zlotu to zajebisty pomysł, szczególnie, że w tamtych okolicach naprawdę jest gdzie pojeździć i co pooglądać.


25 mar 2018, 16:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2017, 13:26
Posty: 216
Lokalizacja: Kęty
Auto:: Prelude 3g
silnik: B20A5
Super świetna jest ta pierwsza wycieczka ;) Muzeum browaru w Żywcu jest ciekawym punktem a smak świeżego piwa w porównaniu ze sklepowym jest mega przyjemny więc polecam spróbować. Problem wiedzę tylko z górą Żar ponieważ do godziny 20 jest tam zakaz wjazdu samochodem (do tej godziny kursuje kolejka) ale elektrownia jest na dole więc możemy zaliczyć :)
O ile forumowicze lubią integrację to w Bielsku mamy grupy ludzi lubujących się w Japończykach którzy chętnie umowiaą sie na krótki spocik.
Pięknych dróg w okolicy jest bardzo wiele (choćby w stronę suchej beskidzkiej) więc będzie gdzie jeździć. Przegibek jest bardzo stromy i z tymi hamulcami Adam nie żartował :D


25 mar 2018, 17:16
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Na szczyt góry Żar w takim razie możemy pojechać kolejką :) Jeśli będzie fajna pogoda to będą na prawdę ładne widoki.
2be3 - jeśli masz jakąś propozycję co by można było zmienić w tym drugim dniu, to dawaj ... może coś razem uknujemy dla Wszystkich :)

Spocik z ludzmi z BB byłby spoko, ale to zostawiam reszcie. Myślę, że głównie chodzi tu o integrację naszej grupy, ale możemy zrobić głosowanie :)

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


26 mar 2018, 22:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL