Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
ZLOT 2018 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Witam Wszystkich w Nowym Roku :pijaki:

Korzystając z sytuacji, iż jeszcze żaden post w tym roku się nie pojawił, myślę, że pierwszy jaki mógłby tu zagościć powinien dotyczyć, oczywiście najważniejszego przedsięwzięcia, jakie realizować będzie nasza brać forumowa, czyli Zlotu prelude3web 2018 :ok:

Oczywiście wiadomo, że na razie będą to same luźne rozmowy i nie wiążące propozycje... ale nie od dziś wiadomo, że warto rozmawiać ;) , także póki jest na to czas można by powoli zacząć myśleć nad kształtem tego wydarzenia.

Pierwsza sugestia, jaka mi się nasuwa to termin. Tamten rok pokazał, że forma zlotu 4-dniowego, jest jak najbardziej słuszną koncepcją ;)

W tym roku, termin z Bożym Ciałem w tle, to 31.05-03.06. Oczywiście, jest to tylko propozycja i to dotycząca jedynie terminu ale chociażby nad datą właśnie, można by na spokojnie zacząć się zastanawiać.

Pozdrawiam Wszystkich. Życzę pomyślności i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku ale przede wszystkim, by każdy chętny, mógł pojawić się na tegorocznym zlocie, uświetniając go nie tylko swoją osobą ale i pełnosprawną Prelą. Do siego roku !!!


01 sty 2018, 17:51
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
termin myślę że idealny :)
patrząc na kilka lat wstecz, to pogoda powinna być ok, temperatury wieczorami będą już pewnie ok, jest to długi weekend, ale nie na tyle długi żeby ktoś planował jakiś urlop :)

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


02 sty 2018, 0:24
Zobacz profil

Dołączył(a): 08 paź 2017, 16:47
Posty: 19
Lokalizacja: GRYFINO
Auto:: PRELUDE 3G
silnik: B20A3
Jeśli wyrobie się do tego czasu to wpadnę


02 sty 2018, 11:03
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Najlepszy możliwy termin. Teraz tylko znaleźć odpowiednie miejsce i jedziemy z tematem. I tu bym liczył na sugestie forumowiczów.

_________________
Części do prelude III gen


02 sty 2018, 12:29
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Jadąc kiedyś rowerem nad morze, zobaczyłem z trasy ten ośrodek. Gdybym wiedział o jego istnieniu zapewne spałbym właśnie w nim, a nie rozbijałbym się namiotem w tatarakach :P

http://rafa-jeziorsko.eu/galeria.html

Może mamy kogoś stamtąd, kto mógłby zająć się zwiadem co jak i gdzie w tym ośrodku ? :)

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


02 sty 2018, 14:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Rychu... bomba ;) Sam środek kraju, "jezioro" jak siemasz, niedaleko autostrady, miejsce niemalże idealne :ok:


02 sty 2018, 23:42
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Lokalizacja wg mnie super. Każdy ma tam... daleko. ;)
Jedyny minus to brak atrakcji w okolicy. Termy Uniejów w długi weekend będą zawalone ludźmi.

_________________
Części do prelude III gen


03 sty 2018, 10:20
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
25 kilometrów od Turka, gdzie mam rodzinę. Może bym i rodziców ze sobą zabrał z tego powodu :D
Także wsiadam na ten wózek w ciemno przyjaciele :D


03 sty 2018, 12:36
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
ja tak strzeliłem tylko :)
generalnie jak pamiętam, to nie ma tam NIC ! :) no ale jeśli trafi się nam pogoda, to mamy jezioro ... a więc rowerki wodne, kajaki, można się poopalać, są jakieś boiska do siatkówki, wieczorem tradycyjnie ognisko i jakaś impreza :)

Oczywiście jeśli ktoś ma jakąś propozycję to niech daje :) Bo ja myślałem jeszcze o ośrodku nad jeziorem żywieckim, ale tam to wszyscy będą mieli strasznie daleko ...
http://www.nad-jeziorem.eu/oferta.php
http://www.tresna.pl/osrodek
http://www.tresna.pl/osrodek
http://adamczyk-zarzecze.superturystyka.pl

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


03 sty 2018, 23:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2017, 13:26
Posty: 216
Lokalizacja: Kęty
Auto:: Prelude 3g
silnik: B20A5
Do Żywca wszyscy daleko? :D
To bardzo ładna okolica i sporo malowniczych dróg do zwiedzenia. Chodziła mi trochę po głowie jura krakowsko-częstochowska ale nie znam tam żadnego ośrodka. Urlop już wstępnie zaklepałem na podane dni :)


04 sty 2018, 11:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2017, 22:41
Posty: 98
Lokalizacja: Łódź
Auto:: Honda Prelude 3gen
silnik: B20A3
Ja juz tak samo mam wypisany wniosek na urlop. Lokalizacja w centrum Polski daje każdemu możliwość dojechania maksymalnie w 4-5 godzin. Oczywiście wolałbym w Żywcu bo mam najbliżej ale osoby z nad morza maja sporo do przejechania. tamta lokalizacja jest super byłem tam kiedyś na majowce miejsce jest super jak jest ciepło i pogoda gorzej chyba tylko z miejscem dla wszystkich tych aut luzie sie pomieszczą bez problemu ale fury nie pamietam dokładnie czy gdzie gdzie postawić


04 sty 2018, 21:19
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
2be3 napisał(a):
Chodziła mi trochę po głowie jura krakowsko-częstochowska ale nie znam tam żadnego ośrodka.

My z Kicią też myśleliśmy o tamtych okolicach.

adam.richter napisał(a):
tamta lokalizacja jest super byłem tam kiedyś na majowce miejsce jest super jak jest ciepło i pogoda gorzej chyba tylko z miejscem dla wszystkich tych aut luzie sie pomieszczą bez problemu ale fury nie pamietam dokładnie czy gdzie gdzie postawić

Adam... po Polsku... :torba:

_________________
Części do prelude III gen


04 sty 2018, 21:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
2be3 napisał(a):
Chodziła mi trochę po głowie jura krakowsko-częstochowska ale nie znam tam żadnego ośrodka.


Też dobry pomysł. Fajne drogi i piękne widoki :ok: .

Centralna Polska jest najbardziej optymalna, bo tak jak napisał drajwer, każdy ma tak samo daleko ;) No i są autostrady...

Z drugiej jednak strony... na 6 aut, na zeszłorocznym zlocie 2 były ze Szczecina, do tego ekipa ze Śląska (nie ważne, że Mazdą ;)) a zlot był na Mazurach....

W związku z czym, wydaje mi się, że centralna Polska nie jest gwarancją mega frekwencji, bo kto ma być to i tak dojedzie... ale z drugiej strony można spróbować, będzie lekcja na przyszłe lata ;).


04 sty 2018, 22:13
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
nie ważne gdzie, nie ważne kiedy, ważne że z wami... Ja jestem za i z chęcią wpadnę jak zwykle.
Moim zdaniem czy na północy czy na południu to i tak bez różnicy bo jak ktoś chce na zlot przyjechać to nie będzie patrzeć na kilometry, tylko wsiądzie i ruszy. Co roku każdy ma problem z odległością albo to tylko taka wymówka


05 sty 2018, 0:11
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
GreenShadow napisał(a):
najbardziej optymalna,

nie może być najbardziej optymalna !! albo jest optymalna albo nie jest :P .... tak , czepiam się :P


Jeżeli chodzi o Jurę to wiadomo ... fajnie byłoby gdzieś na Szlaku Orlich Gniazd. Znam kilka gospodarstw agroturystycznych, ale nie wiem czy by nas pomieściły, a rozrzucać się po kilku ośrodkach to bez sensu.
Hmmm... PORAJ to też jura :P

Adam.Richter , 2be3 - czy Wy macie fest daleko żeby obczaić te miejscówy dookoła jeziora żywieckiego? Dalibyście radę zrobić zwiad ? Bo ja w najbliższym czasie się w tamte okolice nie wybieram (dopiero jak sypnie śniegiem).

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


05 sty 2018, 0:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL