Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
EUROPEAN PRELUDE MEET 2013 - NURBURGRING 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, 23:50
Posty: 303
Lokalizacja: Katowice SILEZIA
Auto:: H Integra DC2 JDM TypeR
silnik: B18C (JDM)
Po krótkiej konsultacji z jednym z moderatorów PTP o nicku Vlad, zapraszamy wszystkich użytkowników P3G:

Prelude Team Poland z radością przedstawia,
coś na co Wszyscy długo czekali, a obiecywaliśmy!
Pierwszy w historii Zlot HONDY PRELUDE na całą Europę !



Obrazek






DATA


Event odbędzie się w jeden z weekendów CZERWCA 2013, na 99% będzie to 7-8-9 czerwca, aczkolwiek jesteśmy zależni od dat otwarcia toru Nordschleife ponieważ chcielibyśmy także pojeździć :)



MIEJSCE


Spotykamy się w samym sercu Europy, w miejscowości Nurburg. Lokalizacja jest o tyle fantatyczna, że jest dosłownie "na środku" mapy Europy, i ogromna ilość posiadaczy Preludek będzie miała nie więcej jak 1kkm w jedną stronę co znacznie zwiększa szanse na ogromną ilość uczestników.

Dodam jeszcze, że jest to malownicza przepiękna miejscowość, pełna pięknych widoków oraz najszybszych aut na świecie. Generalnie kapitalne miejsce na urlop i wakacje :D Jedziemy tam 3 dni się wyczillować, poznać ludzi z całej europy, zobaczyć Preludki z innych krajów, i przy okazji trochę zwiedzić oraz pojeździć na torze Nordschleife - dla chętnych wrażeń :)




NOCLEGI


W miejscowości Nurburg mamy setki hoteli i noclegowni, zajmiemy się zorganizowaniem noclegów dla PTP i P3G!

Każdy jeden klub/forum w Europie sam załatwia dla swoich użytkowników hotele, co znacznie ułatwia nam organizację - my martwimy się tylko o ekipę z Polski !

GŁÓWNY EVENT


Główny event czyli masowe spotkanie wszystkich Preludek odbędzie się w Sobotę, na jednym z wielu parkingów w Nurburg. Damy znać konkretnie ktory parking to będzie, info będzie podawane na bieżąco na www, facebooku, i na forach internetowych.




KTO BĘDZIE UCZESTICZYŁ


Naszym celem jest zaangażowanie jak największej ilości lokalnych klubów w Europie jak to tylko możliwe. Zaproszeni są WSZYSCY!

Ten temat właśnie teraz powstaje na wszystkich forach Preludy w Europie, mamy już potwierdzone przybycie chętnych z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Beleluxu, Czech i Słowacji i z każdym dniem chętnych przybywa.


Będziemy wrzucać loga i nazwy klubów które dołączają na bieżąco !


KOSZTA

1. Dojazd - albo na kołach (niech sobie każdy policzy ile ma) albo za pomocą Lohry jak w zeszłym roku - koszt jednego auta na lohrę ok. 1k pln (lohra wychodzi taniej niż paliwo i bezpieczniej, polecam!) Oczywiście zorganizowaniem transportu za pomocą lohry się zajmę, więc nie trzeba się o nic martwić. Zostały obliczone wszystkie możliwe konfiguracje transportu i tak jak jest napisane powyżej jest najtaniej i najlepiej.

2. Noclegi - średnio 25-35 eur za nocleg - postaramy się zorganizować możliwie najtańsze, wiadomo :)

3. Tor - dla chętnych - 26euro jedno kółko - dla "początkujących" zapewniam że jedno kółko daje tyle emocji że przez tydzień potem nie można spać, więc wcale nie trzeba tam "upalać".


Zaznaczam że nie jedziemy tam "NA TOR" tylko "NA ZLOT" więc kombinować ludzie, ciułać kase, JEDZIEMY !



Żeby zaklepać sobie noclegi i/lub lohrę, będzie trzeba wpłacić CAŁOŚĆ do końca marca 2013.
Na bieżąco będę updatował listę chętnych i listę wpłat.



KONTAKT / INFO


Oficjalna strona www :

http://www.preludemeet.com

Oficjalny FANPAGE FACEBOOK :

http://www.facebook.com/EuroPreludeMeet

Oficjalny e-mail :

info@preludemeet.com





LISTA UCZESTNIKÓW P3G


1. Prince-Matt (tylko nocleg, dojadę sam)
2.
3.
4.
5....
..

_________________
Soichiro Honda:
"If a Honda does not race there is no Honda."
Ayrton Senna:
"You think you have a limit. And as soon as you touch this limit something happens and you suddenly can go a little bit further."


14 sty 2013, 15:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, 23:50
Posty: 303
Lokalizacja: Katowice SILEZIA
Auto:: H Integra DC2 JDM TypeR
silnik: B18C (JDM)
Zacytuje jeszcze głównego organizatora Vlad'a który 2 dni po publikowaniu tych wszystkich informacji na wszystkich forach europy napisał :

Vlad napisał(a):
Kurde, powiem wam, zaangażowanie ludzi z całej Europy przerosło moje najśmielsze oczekiwania... O__O
Naprawdę, chcą przyjechać WSZYSCY, Z WSZYSTKĄD :mrgreen: nawet ekipa z Rosji... Rumunii, Bułgarii, Hiszpanii... zbieram szczękę z ziemi :) Wiele osób mi pisze że czekali od lat na to...
Ludzie, ciułać hajs, odkładać po dwie stówki miesięcznie i do ogarnięcia wszystko. To będzie epicki zlot obiecuję ! :)


Więc panowie.. nie widzę innej opcji niż tam nie być !!! :mrgreen:

Na PTP mamy w tej chwili 13 chętnych. Mam nadzieje że się tu też znajdzie kilka chętnych !

_________________
Soichiro Honda:
"If a Honda does not race there is no Honda."
Ayrton Senna:
"You think you have a limit. And as soon as you touch this limit something happens and you suddenly can go a little bit further."


14 sty 2013, 15:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, 23:50
Posty: 303
Lokalizacja: Katowice SILEZIA
Auto:: H Integra DC2 JDM TypeR
silnik: B18C (JDM)
Co takie słabe zainteresowanie panowie? Jest nowe info:

Vlad napisał(a):
Powiem wam, zaangażowanie ludzi z całej Europy jest powalające!
Zamierzają przyjechać nawet ekipy z Portugalii czy Rosji, czyli tacy co mają po 2-3 tys km, wiele osób pisze do mnie że czekali całe życie na taki event :)
Na ten moment, kraje z których mam odzew że ludzie chętnie przyjadą :

1. UK
2. Niemcy
3. Francja
4. Hiszpania
5. Portugalia
6. Belgia
7. Holandia
8. Szwajcaria
9. Rumunia
10. Bułgaria
11. Rosja
12. Litwa
13. Łotwa
14. Czechy
15. Włochy


Pojawił się też zajebisty pomysł ze strony mocno imprezowej, brytyjskiej ekipy, żeby zamiast lokowania osobno po hotelach, zorganizować jeden camping na który wszyscy razem się wbijemy na conajmniej 3 dni i "PRZEJMIEMY MIEJSCÓWKĘ" uskuteczniając międzonarodowy epicki melanż :mrgreen: Jak tylko dogram na 100% termin imprezy to dam znać co z tym robimy bo to może być mega opcja, w zeszłym roku podczas zlotu Focusa RS/ST gdzie też przyjechało ponad 100 aut też tak zrobili i ich impreza była mega :)

Opracowałem też prosty model co zrobić zeby nie był to tylko "spęd" ale też żeby się coś działo :
Każdy klub/forum przygotuje po 3-4 nagrody i wg własnej wizji przyzna je dla uczestników za różne konkurencje ( czy to najładniejszy 3/4/5 gen, najniższy itp itd...)
Już mam załatwiony namioto-domek w którym zorganizujemy jakotakie "biuro imprezy" ogarniemy wlepki identyfikatory smyczki za jakieś tam grosze i każdy będzie mial pamiątke...
Dla naszej ekipy PTP oczywiście ogarniemy T-Shirty i myślę też aby pierdyknąć dwie profi flagi stojące :)
Generalnie : BĘDZIE GRUBO !! :mrgreen:


Ja nie wiem na co Wy czekacie, to będzie największy i najlepszy zlot Prelude, a Wy tak zamulacie... Lawete macie załatwioną, noclegi też...
Przecież nie musicie jechać jako członki PTP jeżeli to tu komuś przeszkadza (choć dla mnie to jeden kit "jako kto" tam jadę..), i też nikt nie musi wjeżdżać na tor, ale ważne żeby być na największym zlocie Prelude wszech czasów...

_________________
Soichiro Honda:
"If a Honda does not race there is no Honda."
Ayrton Senna:
"You think you have a limit. And as soon as you touch this limit something happens and you suddenly can go a little bit further."


21 sty 2013, 1:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 14:37
Posty: 143
Lokalizacja: Legnica
Auto:: H O N D A
silnik: B20A5
Tu raczej nie chodzi o chęci, bo myślę, że wiele osób stąd by chętnie pojechało.


21 sty 2013, 1:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 8:51
Posty: 635
Lokalizacja: Świebo
Auto:: Polift 4WS
silnik: F22B (SOHC)
wasil90 napisał(a):
Tu raczej nie chodzi o chęci, bo myślę, że wiele osób stąd by chętnie pojechało.

A jak nie chodzi o chęci, to chodzi o...
nie, nie o urlop...
...kasę :cry:

_________________
Masz coś zrobić? zleć to komuś
Chcesz porządnie? zrób to sam


22 sty 2013, 11:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 22:41
Posty: 199
Auto:: BA 4
jesli nie bede mial nic innego w planie to postaram sie byc.
Bede obserwowal poczynania i checi tutaj jak i na Forach: Niemieckich, Austryjackich i Szwajcarskich ;)

_________________
Strona Internetowa: ----> Http://www.Honda-Prelude-BA4.de >>> Zapraszam <<<


22 sty 2013, 16:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 22:41
Posty: 199
Auto:: BA 4
TERMIN 7-9 ODPADA NA BANK - JEST WTEDY FESTIVAL ROCK-AM-RING,

PRACUJEMY NAD TYM KTÓRY TERMIN BĘDZIE LEPSZY TJ. 14-16 czy 21-23, ALE WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO MA 21-23 Czerwca!

Info z innego Forum...

_________________
Strona Internetowa: ----> Http://www.Honda-Prelude-BA4.de >>> Zapraszam <<<


22 sty 2013, 16:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 22:41
Posty: 199
Auto:: BA 4
Gregor napisał(a):
14-16 Czerwca!.


u mnie odpada... mam nadzieje ze bedzie tydzien pozniej...

_________________
Strona Internetowa: ----> Http://www.Honda-Prelude-BA4.de >>> Zapraszam <<<


22 sty 2013, 23:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, 23:50
Posty: 303
Lokalizacja: Katowice SILEZIA
Auto:: H Integra DC2 JDM TypeR
silnik: B18C (JDM)
Raczej tak, Vlad:
Cytuj:
"PRACUJEMY NAD TYM KTÓRY TERMIN BĘDZIE LEPSZY TJ. 14-16 czy 21-23, ALE WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO MA 21-23 Czerwca!"

W tym czasie będę w ULM, to wpadniesz najpierw do mnie na krótką przerwę, pogodomy trocha przy kawie i pojedziemy razem? Mój bracik 1.6 VTEC delSOL też pojedzie, a we 3 jest większy lans niż samemu :ok:

_________________
Soichiro Honda:
"If a Honda does not race there is no Honda."
Ayrton Senna:
"You think you have a limit. And as soon as you touch this limit something happens and you suddenly can go a little bit further."


23 sty 2013, 0:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 22:41
Posty: 199
Auto:: BA 4
Prince-Matt napisał(a):
Raczej tak, Vlad:
Cytuj:
"PRACUJEMY NAD TYM KTÓRY TERMIN BĘDZIE LEPSZY TJ. 14-16 czy 21-23, ALE WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO MA 21-23 Czerwca!"

W tym czasie będę w ULM, to wpadniesz najpierw do mnie na krótką przerwę, pogodomy trocha przy kawie i pojedziemy razem? Mój bracik 1.6 VTEC delSOL też pojedzie, a we 3 jest większy lans niż samemu :ok:


a co ty w Ulm bedziesz robil?
Na Prelude-Power.de cisza jak zawsze... na nasze Prelude BA4 Forum narazie nie wstawiam bo czekam na termin koncowy.
Moze tam ktorys tesz by pojechal. Ja do Ulm mam okolo godzine jazdy a przez Ulm i tak bym jechal :ok:
Jasne jak by dalo rade to lepiej sie w grupie jedzie, tylko zalezy jak wy se ta jezde wyobrazacie.
Ja tak na Autobahn jada okolo 120-140km/h bo spalanie najlepsze. Szybciej nie jade w taka trase ;)

Czemu zes nie byl w Fulda w tamtym roku?

_________________
Strona Internetowa: ----> Http://www.Honda-Prelude-BA4.de >>> Zapraszam <<<


23 sty 2013, 1:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, 23:50
Posty: 303
Lokalizacja: Katowice SILEZIA
Auto:: H Integra DC2 JDM TypeR
silnik: B18C (JDM)
Gregor napisał(a):
Jasne jak by dalo rade to lepiej sie w grupie jedzie, tylko zalezy jak wy se ta jezde wyobrazacie.
Ja tak na Autobahn jada okolo 120-140km/h bo spalanie najlepsze. Szybciej nie jade w taka trase ;)

No na banie to 140 taki max.. Nie musimy szaleć tak jak to robimy w PL na zlotach PTP (160 na drodze szybkiego ruch przez centrum Katowic i omijac auta zyg zakiem :gwizdze: )
Nie byłem na niemickich zlotach bo dopiero od 15 Pazdziernika studjuje w niemczech.
Wczesniej smigałem na Polskich zlotach z PTP, np. tu w Tychach: Trailer: Link No i moje przejazdy którymi zdobyłem pierwsze miejsce: :oops: http://www.youtube.com/watch?v=vQIk3bTBq2U

Tak myślałem że pojedziesz przez Ulm. To się zgadamy jeszcze dokładnie jak przyjdzie na to czas.
A gdzie masz w planie się zakwarterować ? Z ludzmi z prelude power?

_________________
Soichiro Honda:
"If a Honda does not race there is no Honda."
Ayrton Senna:
"You think you have a limit. And as soon as you touch this limit something happens and you suddenly can go a little bit further."


23 sty 2013, 13:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 22:41
Posty: 199
Auto:: BA 4
z kim sie bede kwaterowal to jeszcze nie wiem. Najpierw trzeba znac dokladna date zeby szlo cos planowac.
Tydzien wczesniej jestem w Gelsenkirchen na naszym spotkaniu z FC Torcida Germany i to tez bedzie troche kasy kosztowac...
Czekom na dokladny termin i potem bydymy widziec.
Z Prelude-Power raczy niy chociaz tam som tez bardzo fajni ludzie, byda widziol kery pojedzie z naszego BA4 Forum chociaz na wielki zapal niy ma co liczyc.
Tyle lat zawsze organizowalem itd. a wszyscy wszystko majom w dupie i tylko sie melduja jak cos potrzebuja.

A na Tuning World Bodensee w Maju sie wybierasz?
Pod koniec Maja jest Zlot aut Japonskich w Austri Vorarlberg, Infos masz na mojej Stronie Internetowej: http://www.Honda-Prelude-BA4.de
Tam jestem z moja jak Organizator, pomagamy Austryjakom :)

_________________
Strona Internetowa: ----> Http://www.Honda-Prelude-BA4.de >>> Zapraszam <<<


24 sty 2013, 10:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 22:41
Posty: 199
Auto:: BA 4
som jakies nowe Wiadomosci?

_________________
Strona Internetowa: ----> Http://www.Honda-Prelude-BA4.de >>> Zapraszam <<<


04 lut 2013, 23:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, 23:50
Posty: 303
Lokalizacja: Katowice SILEZIA
Auto:: H Integra DC2 JDM TypeR
silnik: B18C (JDM)
Jak bydom to tu wpisza ;)

_________________
Soichiro Honda:
"If a Honda does not race there is no Honda."
Ayrton Senna:
"You think you have a limit. And as soon as you touch this limit something happens and you suddenly can go a little bit further."


04 lut 2013, 23:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 22:41
Posty: 199
Auto:: BA 4
i sluch zaginol...

_________________
Strona Internetowa: ----> Http://www.Honda-Prelude-BA4.de >>> Zapraszam <<<


19 mar 2013, 20:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL