Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
zlot 2019 propozyjce 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
ja i Justa również będziemy


27 sty 2019, 18:30
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
Kurde nie wiem czy będziemy... Mały będzie miał 3 miesiące i nie wiem czy ogarniemy takie maleństwo na zlocie ;/


27 sty 2019, 20:29
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Armagedon napisał(a):
Kurde nie wiem czy będziemy... Mały będzie miał 3 miesiące i nie wiem czy ogarniemy takie maleństwo na zlocie ;/

Janek, wiem i mocno nad tym ubolewamy. A może masz jakąś propozycję miejscówki bliżej Ciebie? Bo Ty cholera chłopaku zawsze masz w ciul daleko. :/ Nam to wszystko jedno bo i tak nie przyjedziemy prelą. Propozycja RaZieLa wydała mi się dobra jeśli chodzi o lokalizację bo więcej jest osób z północy niż z południa. No i liczę na ekipę ze Szczecina i okolic.

Jednak gdybyście dali radę przyjechać to weź pod uwagę, że ten ośrodek jest bardzo dobry jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem. Czysto, ciepło i ze wszystkimi mediami. Gliny byli w Serpelicach z małym Jasiem a tam warunki były niemal Spartańskie.

_________________
Części do prelude III gen


27 sty 2019, 20:45
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
drajwer napisał(a):
Armagedon napisał(a):
Kurde nie wiem czy będziemy... Mały będzie miał 3 miesiące i nie wiem czy ogarniemy takie maleństwo na zlocie ;/

Janek, wiem i mocno nad tym ubolewamy. A może masz jakąś propozycję miejscówki bliżej Ciebie? Bo Ty cholera chłopaku zawsze masz w ciul daleko. :/ Nam to wszystko jedno bo i tak nie przyjedziemy prelą. Propozycja RaZieLa wydała mi się dobra jeśli chodzi o lokalizację bo więcej jest osób z północy niż z południa. No i liczę na ekipę ze Szczecina i okolic.

Jednak gdybyście dali radę przyjechać to weź pod uwagę, że ten ośrodek jest bardzo dobry jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem. Czysto, ciepło i ze wszystkimi mediami. Gliny byli w Serpelicach z małym Jasiem a tam warunki były niemal Spartańskie.


Pamiętam pamiętam, Martyna dała radę :) wiesz, że ja to bardzo chętnie bym się wybrał. Tym bardziej, że po raz pierwszy zobaczyłbym Kitke trzeźwą przez cały zlot :lol: :rotfl:


27 sty 2019, 21:51
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Odpowiedź z jednego z kilku ośrodków do których pisałem.
Drogo, ale pozostawiam do przedyskutowania.
Ja działam dalej :) Zapytania wysłałem już w kilka miejsc, będę jeszcze wysyłał, może się znajdzie jakiś ładny ośrodek :)
PS. przy ewentualnym wysyłaniu zapytań, nie zdradzajcie informacji że to zlot samochodowy i że chcemy chlać gorzołe i dreć ryje po nocach przy akompaniamencie gitar :D


Dzień Dobry,

W odpowiedzi na Pana zapytanie informuję, że jest możliwość rezerwacji takiej liczby miejsc na długi weekend. Na tą okoliczność przygotowaliśmy specjalną ofertę na pobyt, w bardzo dobrej cenie zapewnimy Państwu pobyt w pięknym ośrodku otoczonym naturą oraz wyżywienie w naszej restauracji. Szczegóły oferty w załączniku. Obecnie sprzedajemy pakiety w cenach promocyjnych.
Posiadamy dwa parkingi - parking dla gości ośrodka jest bezpłatny.
Istnieje możliwość zorganizowania ogniska/grilla na wyłączność Państwa grupy. Wtedy należy zarezerwować wiatę ogniskową na dany termin. Koszt wiaty to 200 zł + 80 zł drewno. Można też zorganizować grilla przy domku ale przy takiej liczbie osób może to być dla państwa problemowe. Jeżeli chodzi o ognisko z grillem to możecie Państwo sobie sami zorganizować prowiant i przygotować, a możemy również my zorganizować dla Państwa takiego serwowanego grilla i wtedy w cenie macie Państwo pełną obsługę wraz z wybranym pakietem grillowym. Pakiety przeliczone są na osobę - co znaczy, że każda pozycja jest w ilości takiej, jak zamówiona i każdy ma swoją porcję.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia ośrodka, proszę o podanie wygodnych dla Pana terminów.

Pozdrawiam,
Ośrodek Lipowy Przylądek
ul. Mazowiecka 75, Łacha
tel; +48 22 782 72 64
tel.kom; +48 695 230 949

Od: adam.rychlik <adam.rychlik@op.pl>
Wysłane: 25 stycznia 2019 20:12
Do: Lipowy Przylądek
Temat: zapytanie ofertowe - grupa ~25os.

Witam serdecznie
Czy posiadają Państwo wolne pokoje, domki w terminie 20-23.06 ?
Jesteśmy grupą kilku przyjaciół, którzy porozjeżdżali się po świecie i mamy taki zwyczaj, że co roku spotykamy się gdzieś w Polsce na przełomie maja/czerwca.
Spora część tej grupy to pary, ale są też rodziny z dziećmi - w chwili obecnej piątka dzieci. W sumie 20-25os.
Jako, że przybywamy z różnych stron polski, będzie też kilka samochodów - czy posiadają Państwo parking?
Czy na ośrodku istnieje możliwość zorganizowania ogniska, grilla, czy istnieje opcja wyżywienia/stołówka ?
Jakie atrakcje mogą Państwo zapewnić dla takiej grupy?

Jeżeli jest możliwość przyjazdu taką dużą grupą, proszę o informację odnośnie kosztów i ewentualnie informację kiedy mógłbym się zjawić, żeby zobaczyć domki.

Pozdrawiam serdecznie
Adam Rychlik


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


28 sty 2019, 12:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
drajwer napisał(a):
GreenShadow napisał(a):
Pińcet plus rulez ;)

Armagedon się nie załapie bo tyle dają za drugie dziecko. :/

Ludzie, wypowiadać się na temat zlotu bo go nie będzie. Nie zrobię rezerwacji bez wstępnych deklaracji.


My chętni :)

_________________
Obrazek


28 sty 2019, 13:17
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Adam, co Cię naszło żeby nad Zegrzem robić? Przecież nie dość, że drogo to jeszcze brudno i śmierdząco. Ja osobiście odradzam a mam najbliżej.
A co mówić / pisać w zapytaniu o miejsca to nie musisz mówić, przynajmniej mi. Ja zawsze piszę, że to wyjazd rodzinny małżeństw - w większości z dziećmi w wieku 5-15 lat. ;) W sumie daleki od prawdy nie jestem... :)

Mi podpasowała miejsćówka zaproponowana przez RaZieLa. Ale nie ja decyduję więc wieczorem zrobię ankietę i każdy będzie miał okazję zagłosować gdzie woli robić zlot. Minus jest taki, że domków w Ośrodku Płaczewo ubywa i trzeba się pospieszyć z rezerwacją.

_________________
Części do prelude III gen


28 sty 2019, 13:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
drajwer napisał(a):
Adam, co Cię naszło żeby nad Zegrzem robić?


Nie głupi pomysł ;> oczywiście tylko pod kątem moich ewentualnych odwiedzin :mrgreen: , bo sama miejscówka faktycznie niezbyt wyszukana ale tak popieram, jak najbardziej ;)


28 sty 2019, 20:01
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Szukałem tak mniej więcej po środku Polski :) Ja Zegrz widziałem tylko raz jak z Fuego jechałem na mazury :) nie wiem jak to tam dokładniej wygląda :)

Miejscówka od Raziela jest spox :) Jeśli większość jest za tym ośrodkiem od Raziela to działajmy :) nie ma na co czekać :)

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


28 sty 2019, 22:12
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 paź 2015, 21:44
Posty: 89
Auto:: IIIgen BA4
silnik: H22A7
mlodyrychu napisał(a):
Szukałem tak mniej więcej po środku Polski :) Ja Zegrz widziałem tylko raz jak z Fuego jechałem na mazury :) nie wiem jak to tam dokładniej wygląda :)

Miejscówka od Raziela jest spox :) Jeśli większość jest za tym ośrodkiem od Raziela to działajmy :) nie ma na co czekać :)

Zegrze to kupa straszna jak już wyżej Drajwer napisał ;)
O cenach już nawet nie wspomnę...


30 sty 2019, 1:53
Zobacz profil
Administrator, Ożyrok, Szmata zlotowa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2011, 15:37
Posty: 739
Lokalizacja: Ohlau, Ślůnsk
Auto:: CRV II
silnik: K20A4
drajwer napisał(a):
GreenShadow napisał(a):
Pińcet plus rulez ;)

Armagedon się nie załapie bo tyle dają za drugie dziecko. :/ .

Chyba, że się ciężko pracuje i zarabia tak jak ja. Wtedy na pierwsze też jest. Ale to nadal ledwo na pampersy wystarcza :mur:


31 sty 2019, 18:54
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: FAX i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL