Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
ZLOT 2019 Płaczewo 20-23.06.19 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lut 2013, 20:53
Posty: 139
Lokalizacja: Łódź
Auto:: EX
silnik: Całkiem nowe B20A3 :o
No i super, wyżywienie + koszulki w naszym przypadku.


06 lut 2019, 1:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, 19:49
Posty: 162
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Auto:: MAZDA MX5 NA / LEXUS IS300 SC
silnik: 1.8 Turbo / 3.0 2JZ
drajwer napisał(a):
2be3 i Boczek - mam nadzieję, że nie będziecie za bardzo hałasować w nocy. Jeśli tak to muszę przeprowadzić Adama z Alicją gdzieś indziej.


Ja to tylko chrapie jak sie nawale :torba: a od kopulowania to mam domową sypialnie :twisted:

Tazke do zobaczenia!

_________________
Charade 1.0D + Charade 1.0B -> Prelude 3 B20A5 -> CIVIC EG5 D16Z6 -> Saxo 1.5D -> Charade GTTi 1.0T -> Prelude 3 B20A5 4WS + Toyota MR2 AW11 -> Charade 4WD -> MX5 NBfl 1.8 -> Clio II 1.5 DCI + MX5 NA 1.8 Turbo


06 lut 2019, 15:56
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
boczak91 napisał(a):
drajwer napisał(a):
2be3 i Boczek - mam nadzieję, że nie będziecie za bardzo hałasować w nocy. Jeśli tak to muszę przeprowadzić Adama z Alicją gdzieś indziej.


Ja to tylko chrapie jak sie nawale :torba: a od kopulowania to mam domową sypialnie :twisted:

Tazke do zobaczenia!

W zeszłym roku ja Sebastianowi chrapałem hahahaha


06 lut 2019, 17:39
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
Harremu znowu wygoli się "glif ochronny" w postaci dupy na policzku i nie będzie chrapał :P

Darek, zapłacone, będzie szło kilka dni, bo u nas poczta reniferami jeździ ;)


06 lut 2019, 18:41
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Dobre wieści! Zwolnił się jeden domek i od razu go klepnąłem. Myślę, że się pomieścimy. We wszystkich domkach, poza dwoma ktoś musi spać na dole. W jednym będzie RazieL, w pozostałych poupycham pojedynczo chłopaków bo z wiadomości od Was wiem, że wolicie mieć sypialnie dla siebie i swoich połówek. Jeśli któraś z par nie widzi problemu żeby zająć przechodni dół to proszę dać znać. Pomoże to umieścić więcej osób. Jak dół zajmie 1 osoba to cena trzech noclegów wyniesie nie 100 zł a całe 120 zł. :)
Teraz wszystko zależy od Waszych wpłat, na które czekam jesz cze tydzień. Im wcześniej wpłacicie tym lepiej.

Poniżej podzieliłem Was na domki. Jeśli ktoś chce coś zmienić to niech da znać. To są jedynie moje wstępne propozycje.

1) drajwer + Kicia + dziewczynki (4 osoby) - cały domek,

2) RaZieL + Iwona - dół
Tutek + Patrycja,
Harry + Justa,

3) clever77 + Kate + Piotruś,

4) Rychu + Daria - góra,
2be3 + osoba towarzysząca - góra
Mateuniooo94 - sam, dół

5) Boczek + Daria - góra
Vivax + 1 - góra
Domel - dół

6) Michał + Karolina - góra,
Abaddon - góra (nie wiemy jak z kolegą),
AdamSTR - góra,
Glina - dół

Lista wpłat:
1) drajwer + kicia + dziewczynki (4 osoby) - cały domek z wyżywieniem i koszulkami: 4 x 285 zł = 1.140 zł
2) RaZieL + Iwona - Domek 6 osobowy z wyżywieniem + koszulki / 235 x2 = 470 zł
3) Tutek + Patrycja - Domek 6 osobowy z wyżywieniem + koszulki / 235 x2 = 470 zł
4) Glina + osoba towarzyszącą--Domek 6 osobowy z wyżywieniem + koszulki ( osobna sypialnia u góry w domku) 235x2 = 470zł
5) clever77 + Kate + Piotruś - cały domek (4 osoby) z wyżywieniem i koszulkami
6) Harry + Justa ( z wyżywieniem coby nie schudnąć za bardzo)
7) Rychu + Daria (jeszcze nie wiemy co z wyżywieniem, bo musimy się wymiksować ze ślubu który jest w sobotę ;) ) - w domku 6 osobowym :) Tylko nie z Harrym, bo mi będzie loł gorzoła do ryja non stop, a ja nie lubię alkoholu :) = 260zł na tą chwilę, zaliczka 130 zł
8) Mateuniooo94 - sam z wyżywieniem,
9) Domel - Domek 6 osobowy z wyżywieniem + koszulka / 235 zł ponieważ mam już zaplanowane wakacje tydzień później, żona zdecydowała zostać z córką w domu, a ja przyjadę sam tylko jeszcze nie wiem czym :D - zaliczka 135 zł
10) Boczek + Daria - Domek 6 osobowy z wyżywieniem + koszulki / 235 x2 = 470 zł - zaliczka 235 zł
11) 2be3 + osoba towarzysząca - Domek 6 osobowy (najlepiej sypialnia) + koszulki (Nad jedzeniem się jeszcze zastanawiamy) 130 x 2 + 260zł
12) Vivax + 1
13) Michał (ROZO) + Karolina... domek 4 osobowy i wyżywienie + koszulki,
14) Abaddon + kolega,
15) AdamSTR - sam

_________________
Części do prelude III gen


06 lut 2019, 20:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2017, 22:41
Posty: 98
Lokalizacja: Łódź
Auto:: Honda Prelude 3gen
silnik: B20A3
No i niestety w moim przypadku sprawa się rypła ;/ jako, że jest to fajny termin w tym samym czasie, jest w rodzinie spora impreza okolicznościowa - okrągły jubileusz i niestety wszystkie ręce na pokład jak to mówią. Finał jest taki, że nie ma opcji, nie damy radę być w dwóch miejscach na raz a nawet przyjazd na chwilę nie wchodzi w grę bo impreza na południu Polski przewidziana na cały piątek i całą sobotę - część rodziny już przyjeżdża w czwartek. Muszę z przykrością stwierdzić, że w tym roku nas (mnie i Ali) nie będzie. Ale mam nadzieję, że wchodzi w grę kupno chociaż jednej koszulki :) tak przynajmniej na pocieszenie.


06 lut 2019, 23:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Na pocieszenie to i ja będę wnioskował o koszulkę :przeprasza:

Ciekawe tylko, co na to konwent seniorów...


06 lut 2019, 23:39
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Adam, no trudno. Liczę na Ciebie za rok. O ile sam się pojawię. Bo organizacji to już się raczej nie podejmę.

Co do koszulek. To będą pamiątkowe koszulki ze zlotu a nie koszulki forumowe. Dostaną je tylko Ci co są na liście i opłacą pobyt. Otrzymanie koszulki przez kogoś kogo nie będzie fizycznie na zlocie jest wg mnie nie w porządku wobec zlotowiczów, którzy się poświęcili żeby przyjechać.
Wnioski odrzucone.

Jedyna opcja jaką rozważam to specjalne koszulki z dopiskiem: "chciał ale nie dojechał" ;)

_________________
Części do prelude III gen


07 lut 2019, 11:04
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, 10:51
Posty: 152
Lokalizacja: Goleniów
Auto:: Honda Prelude Mazda Premacy
silnik: B20A4 1.8
No i po plackach...
Darek gdyby coś się pojawiło wolnego daj znać .Dojadę z rodziną.
Mimo marnej kasy starczyłoby i na zlot i na Bałkany :D


07 lut 2019, 16:35
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
aga75 napisał(a):
No i po plackach...
Darek gdyby coś się pojawiło wolnego daj znać .Dojadę z rodziną.
Mimo marnej kasy starczyłoby i na zlot i na Bałkany :D

Aga, mogę Ci ogarnąć apartament ale to 150 zł za dobę czyli 450 zł za cały pobyt. Druga opcja to, że ktoś się wykruszy. Trzecia - dojdzie ktoś jeszcze (co najmniej 1 para) i wtedy ja z Kicią i dziewczynami weźmiemy apartament i oddamy nasz domek. Jesteś zdecydowana na 100% Jeśli tak to wpisuję Cię na listę awaryjną. jak ktoś nie wpłaci kasy do środy to zajmiesz jego miejsce.

_________________
Części do prelude III gen


07 lut 2019, 17:23
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 paź 2015, 16:54
Posty: 176
Lokalizacja: Wrocław
Auto:: prelude
silnik: B20A9
drajwer napisał(a):
aga75 napisał(a):
No i po plackach...
Darek gdyby coś się pojawiło wolnego daj znać .Dojadę z rodziną.
Mimo marnej kasy starczyłoby i na zlot i na Bałkany :D

Aga, mogę Ci ogarnąć apartament ale to 150 zł za dobę czyli 450 zł za cały pobyt. Druga opcja to, że ktoś się wykruszy. Trzecia - dojdzie ktoś jeszcze (co najmniej 1 para) i wtedy ja z Kicią i dziewczynami weźmiemy apartament i oddamy nasz domek. Jesteś zdecydowana na 100% Jeśli tak to wpisuję Cię na listę awaryjną. jak ktoś nie wpłaci kasy do środy to zajmiesz jego miejsce.

Darek, potrzebuję chwilkę, do wieczora będę miał decyzję :-) na razie 50 na 50


08 lut 2019, 11:48
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, 10:51
Posty: 152
Lokalizacja: Goleniów
Auto:: Honda Prelude Mazda Premacy
silnik: B20A4 1.8
Darku,tak jestem zainteresowana na 100%.


08 lut 2019, 13:59
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Zarezerwowałem apartament. Jak nikt nie dojdzie to bierze go Aga. Jak ktoś się jeszcze zdecyduje - np Hubert to Aga weźmie pół domku a ja z dziewczynami przeniesiemy się do apartamentu.

_________________
Części do prelude III gen


08 lut 2019, 17:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
drajwer napisał(a):
Jedyna opcja jaką rozważam to specjalne koszulki z dopiskiem: "chciał ale nie dojechał" ;)


No i pasuje :) Lepsza taka niż żadna... ale z tym "nie fair" to bym nie przesadzał...

Szkoda, że w tamtym roku nie udało mi się z rychem dopiąć tematu koszulek :(


09 lut 2019, 15:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
GreenShadow napisał(a):
drajwer napisał(a):
Jedyna opcja jaką rozważam to specjalne koszulki z dopiskiem: "chciał ale nie dojechał" ;)


No i pasuje :) Lepsza taka niż żadna... ale z tym "nie fair" to bym nie przesadzał...

Szkoda, że w tamtym roku nie udało mi się z rychem dopiąć tematu koszulek :(


Przecież każdy może sobie podobną koszulkę zrobić sam na zamówienie, mało to ofert w necie? Czcionka to bodajże Isuzu i już można skomponować coś własnego. Koszulka ze zlotu jest właściwie odrębną sprawą, ponieważ jeśli dojdzie w przyszłości do kolejnych zjazdów i ktoś w niej będzie paradował, będzie kojarzony z tym właśnie spotkaniem :)

_________________
Obrazek


09 lut 2019, 19:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL