Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
ZLOT 2019 Płaczewo 20-23.06.19 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lip 2015, 8:28
Posty: 52
Lokalizacja: Celestynów
Auto:: Accord VI, Prelude
silnik: F20B6, B20A9
Zlot w tym roku zaczyna się wcześniej :pijaki:


20 cze 2019, 0:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
Ciekawe, kto wytrwa, żeby nas przywitać :D Z powodów koncertowych, wyjeżdżam z Warszawy koło 23, jadę po małżonkę i dopiero do Płaczewa, czyli pewnie koło 3 będziemy (prognoza optymistyczna) ;)

_________________
Obrazek


20 cze 2019, 13:01
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
My przepraszamy, ale nie dotrzemy. Mieliśmy jechać na zlot na jedną noc prosto znad morza, ale we wtorek musieliśmy się zwinąc na pogrzeb z którego wczoraj wróciliśmy przed północą. W sobotę zaś idziemy na wesele, a dodatkowo mam na głowie 87-letnią staruszkę wymagającą codziennej opieki ... i kilka innych spraw które nas trochę przytłoczyły mentalnie i finansowo :(
Tak więc .. z przykrością stwierdziliśmy że w tym roku nas nie będzie, ale Wam życzymy super zabawy.

Trzymajcie się serdecznie i do zobaczenia.

:( :( :(

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


20 cze 2019, 16:13
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Organizator Zlotu 2012
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 21:23
Posty: 525
Lokalizacja: Czersk
Auto:: Prelude BA4
silnik: B20A9 , J35A1
Jak zwykle przepraszam za swoje zachowanie. Żyje dojechałem, rtg zrobione coś mi się tam ukruszylo ale będę żył. Obecnie jadę na ketonalu.

_________________
Obrazek
PRACOWNIA TAPICERKI SAMOCHODOWEJ -CZĘŚĆI DO P3G Dla forumowiczów zniżka !!! tel:503789900


22 cze 2019, 15:52
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
My piszemy z drogi powrotnej. Zatrzymaliśmy się na rybce z frytkami.

Glina, szkoda mi Ciebie chłopaku bo mocno ucierpiałeś. Woda i alkohol to złe połączenie.

_________________
Części do prelude III gen


23 cze 2019, 14:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Dajcie w końcu jakieś foty !


23 cze 2019, 15:08
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
My już jesteśmy w domu, dłużej czekaliśmy w maku na jedzenie niż wracaliśmy. Dzięki wszystkim za świetną atmosferę :D


23 cze 2019, 17:27
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Harry napisał(a):
dłużej czekaliśmy w maku na jedzenie niż wracaliśmy.

Trzeba było na rybkę smażoną zajechać. Czekaliśmy 15 minut. ;) Hamburger też był. 7 zł i 3 minuty czekania.
Na przyszłość - Ryba Przy Kominku Smażalnia, Kikół przed Lipnem.

My też już w domu. Bez spinki ale od Płońska do Łomianek powyprzedzałem wszystkich debili co się wciskali na podwójnej ciągłej na krajówce Toruń Płońsk.

Zdjęcia wrzuciłem do osobnego tematu:
viewtopic.php?f=29&t=4754&view=unread#unread


Korzystając z okazji chciałem gorąco podziękować wszystkim, którzy przybyli. Było wyjątkowo dużo nowych twarzy co bardzo cieszy. Acura, Mateusz, Vivax. Dzięki, że zdecydowaliście się przyjechać i pokazać swoje prele. Żaden z Was nie miał blisko i nie wiedział co go czeka a jednak daliście radę. Mam nadzieję, że pojawicie się na jeszcze nie jednym zlocie.
Równie mocno dziękuję stałym bywalcom. Tu szczególne ukłony i szacun dla Agi z ferajną. Fajnie, że udało się przyjechać mojemu koledze z administracji forum Domelowi, choć szkoda, że podobnie jak ja przyjechał dupowozem a nie prelą. Harry, jak zawsze stanął na wysokości zadania i pojawił się jak w poprzednich latach. Młody Harry też jest spoko. Kuba (Clever). Jako ojciec pierwszego spłodzonego dziecka na zlocie musiałeś przyjechać. I pojawiłeś się w towarzystwie nie tylko Kasi ale i naszego forumowego dziecka - Piotrusia. Ten dzieciak każdego wprawił w dobry humor. Super, że wzięliście Alinę i Dużego Piotrka. Mam nadzieję, że im się podobało. Pozytywnie zaskoczył mnie też RaZieL z Iwonką. No jeszcze raz gratuluję Kochani! Na następnym zlocie będzie żłobek więc wpadajcie we trójkę. ;)
Armagedon przyjechał, choć musiał zostawić swoją rodzinę - małżonkę i drugie forumowe dziecko. :) Za to żeby się nie nudziło wziął kolegę - Filipa, który kradł czapki SSmanów. AdamSTR - cieszę się, że i Ty się pojawiłeś, mimo iż jak zwykle nie wszystko było po Twojej myśli. W kiblu skończył się papier a w domku jedna żarówka była spalona. Za to mam nadzieję, że w jagodziankach były jagody. ;) Boczak, Ty miałeś tak blisko, że musiałeś być. Dzięki za przewiezienie szatańską mazdą. Ale na dziurawej drodze nie dałeś mi rady. ;) Glina - przykro mi, że Twój pobyt skończył się tak szybko i boleśnie. I, że nie zawieźliśmy Cię do szpitala. Sebastian - drugi Twój zlot z rzędu świadczy o tym, że jednak Ci się podoba nasz klimat Mam nadzieję, że młodej (na prawdę młodej) również. :) Tutaś, jak wrócisz do domu to idź się przebadaj bo inaczej na następnym zlocie karetka będzie stała cały czas. Mam nadzieję, że już Cię łeb nie napierdala. Wróć. Mam nadzieję, że Ci migrena przeszła. Tutasiowa, pilnuj go.
Wracając do nowych osób, które przybyły na zlot. Maciek (Acura) i Danusia - z Wami to i skrzynkę Jacka Danielsa mógłbym wypić i nie zabrakłoby nam tematów do rozmów. Fajnie było poznać tak ciekawych ludzi jak Wy. Już się nie mogę doczekać następnego spotkania. A atrakcje jakie nam sprawiliście drewnianą zabawką na sznurkach na długo zostaną zapamiętane. Mateunio - Ciebie pierwszego przywitałem na zlocie i fajnie, że tak szybko się zaaklimatyzowałeś. Bez kasy, z dymem z rury, przez pół Polski ale dojechałeś. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś. VIVAX, szkoda, że nie zdążyliście na pierwszą noc. Uciekło Wam przez to sporo wspomnień. Następnym razem liczę, że będziecie od początku zlotu. ;)

Jak o kimś zapomniałem to przepraszam. Wasza obecność i widok uśmiechniętych twarzy zrekompensowała mi z nawiązką czas i nerwy poświęcone organizacji zlotu. Już myślę o następnym. ;)

_________________
Części do prelude III gen


23 cze 2019, 19:30
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
Bardzo dziękujemy za super Zlot! Poznanie Was wszystkich było dla nas wielką przyjemnością, niezapomnianą przygodą i świetną zabawą, którą będziemy wspominać jeszcze długo. Nie możemy doczekać się już następnego zlotu. Meta również była super, dlatego postanowiliśmy przedłużyć pobyt o jeden dzień i zwiedzić naszą Prelą cały półwysep Helski, dołączył do nas Mateusz, któremu dziękujemy za miłe towarzystwo.
Glina dla Ciebie dużo zdrowia!
Kuba pamiętaj -powtarzaj ćwiczenia logopedyczne z rrrrrrrr :) ( to zalecenie mojej żony)- całusy dla Piotrusia!
Wszystkim ciężarnym życzymy pomyślnego rozwiązania- w przyszłym roku nasza grupa powiększy się o 3 nowych członków.
Tym, którzy podzielili się wskazówkami i pomocą merytoryczną w sprawie Prelude- bardzo dziękuję!!!
Mam nadzieję, że wypijemy jeszcze niejednego Jacka .
Dziękujemy wszystkim za wspaniałe towarzystwo a Drajwerowi za bardzo dobrą organizację!!!!

Pozdrawiamy


23 cze 2019, 22:30
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, 10:51
Posty: 152
Lokalizacja: Goleniów
Auto:: Honda Prelude Mazda Premacy
silnik: B20A4 1.8
Dojechalismy bardzo póżno do domku ,ale tylko dlatego ,że Mireczek zawitał po drodze do kolegi.Ugoszczono nas na wsi bardzo słodko to i czas trochę zleciał.Chciałabym podziękować Darku Tobie za organizację tego super spotkania,jak zwykle stanąłeś na wysokości zadania i było wszystko cacy glanc. Reszcie dziękuję za bardzo fajne towarzystwo,z Wami nie sposób się nudzić,jesteście tak otwartymi ludzmi ,że przebywanie w takim towarzystwie to czysta przyjemność.Mirek był z tego wyjazdu bardzo zadowolony i serdecznie wszystkim pozdrawia.

Teraz tak trochę z osobna.

Kicia zdrówka i szczęśliwego finału.

Daria i Andzia,dziękuję w imieniu Nataszki za opiekę,buziaki dziewczyny ,jesteście boskie!

Kasia jak zawsze usmiechnieta,Piotruś jest cudny,Kuba tak trzymaj i ogarniaj z rodziną wyjazdy.Pozdrowienia dla Waszej ekipy Aliny i Piotra,jesteście super.

Calgon plus za znanie się na żartach.

Acura i ta ładniejsza połówka ,miło było poznać,takich ludzi chce się widzieć obok i słuchać ,bardzo pozytywnie nastawieni jesteście do świata ,tak trzymać .

Sebastian ,no no no,chłopie starasz się i widze poprzeczka jest wysoko,koleżanka daje radę,pozdrawiamy.

Domel fajnie ,że byłeś,myslę jak tu Cię następnym razem rozruszać ;) Widzę fuche fotografa zaliczysz ;)

Olek ten przesuwany fotel robi robotę ,dużo zdrówka dla żonki.

Janek szkoda ,że bez Paulinki i dzidzi ,ale super ,że byłeś i za rok pewnie w komplecie.

Harry i Justa i brat ten ciemniejszy ;) jak zawsze fajnie z Wami jest ;)

Hubert z rodzinką,świetnie ,że byliście,pamietam o tym co mówiłeś,że za rok większa ekipą...
Vivax miło było poznac z dziewczyną,za rok fajnie będzie jak dotrzecie.

Śmieszek z mazdy tej kartonowej ,noo masz szczęście ,że mi córke przywiozłes w jednym kawałku...fajnie ,że byłeś.

Adam ,adam aaadaaammmm,Tobie dziękuję za to ,że się popłakałam ,przy opowieści o jagodziance,trzeba Ci chyba nick zmienić ;)
Tutaś i Patrrycja,jak zwykle fajnie z Wami pobyć,jesteście super.Oczywiście Patryś lepsza ;)
Glina,szkoda ,że tak krótko,ale dobrze,ze tak się skończyło.Mimo wszystko mordeczko fajnie Cię było zobaczyc i uściskać.Trzymaj się mocno !Plus za gitarrę...
Pozdrowienia dla Filipa z konopi,wyskoczył ale z czapki :P
Wszyscy byli mega....


23 cze 2019, 23:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
Dzięki, drajwer, na pewno zrobię, co się da, żeby przyjechać, tym razem może się uda udowodnić, że NAPRAWDĘ tą Prelę posiadam, a nie tylko Accorda :D Sebastian już pewnie myśli o niej jak o Yeti :lol:

aga75, no nie jest zły ;) Żeby jeszcze mniej palił i nie rdzewiał :D Życzenia przekazane :D

Super było, jak i rok temu :pijaki: Jedyne co, to do tej pory się zastanawiam, jak opanować machinę tortur, żeby się nie polać...

_________________
Obrazek


24 cze 2019, 22:33
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
RaZieL napisał(a):
Dzięki, drajwer, na pewno zrobię, co się da, żeby przyjechać, tym razem może się uda udowodnić, że NAPRAWDĘ tą Prelę posiadam, a nie tylko Accorda :D Sebastian już pewnie myśli o niej jak o Yeti :lol:

aga75, no nie jest zły ;) Żeby jeszcze mniej palił i nie rdzewiał :D Życzenia przekazane :D

Super było, jak i rok temu :pijaki: Jedyne co, to do tej pory się zastanawiam, jak opanować machinę tortur, żeby się nie polać...


Praktyka czyni mistrza :)
Zapisz się na korepetycje :yahoo: jeśli nie następnym razem być może znowu obejdziesz się smakiem :lol:


24 cze 2019, 23:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
O przepraszam! Pełnego jednego łyka wziąłem :P

_________________
Obrazek


24 cze 2019, 23:55
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
RaZieL napisał(a):
O przepraszam! Pełnego jednego łyka wziąłem :P

Brawo TY!!!


25 cze 2019, 7:43
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 paź 2015, 16:54
Posty: 176
Lokalizacja: Wrocław
Auto:: prelude
silnik: B20A9
Pozdrawiamy wszystkich z Amsterdamu, miło było się spotkać, jak również poznać nowe osoby. Do zobaczenia za rok.


25 cze 2019, 15:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL