Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
ZLOT 2020 propozycje 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
clever77 napisał(a):
Bry

Darku, najlepsza reklama Piecków jest nasz syn Made by Ostrów Pieckowski :yahoo:
Oddajemy swoj glos na TAK Poprosimy o domek Domki sa lepsze, bardziej integracyjne
My chcielibysmy caly (Kasia, Piotrus, Ja, Alina, Piotrek, Basia)
Jakby sie dalo to ten sam co poprzednio ;)


Kuba, nie ma tych domków. Są nowe. A tam łóżka piętrowe. :(

_________________
Części do prelude III gen


25 sty 2020, 12:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2017, 13:26
Posty: 216
Lokalizacja: Kęty
Auto:: Prelude 3g
silnik: B20A5
drajwer napisał(a):
Pytanie do chętnych, szczególnie tych co przyjeżdżają w parach - czy wolicie pokoje w hotelu czy jednak jakoś pomieścimy się w domkach? Prośba o pilne info. Lada dzień muszę zaakceptować umowę i przelać zaliczkę.


Jeśli uda się je załatwić w tej samej/podobnej kwocie to pokoje będą okej. Integrujemy się i tak poza domkami więc to mały problem.


25 sty 2020, 20:45
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
Jak dla mnie taki ścisk jest średnio dobry. Dla par z dziećmi to fajne rozwiązanie natomiast dla mnie spanie w salonie jest nie do zaakceptowania i nie chciałabym. Wolałabym spędzić te kilka dób w komfortowych warunkach z odrobiną prywatności ;)

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


25 sty 2020, 20:47
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
Nie ma już szansy na jakąś inną lokalizację? Może ktoś ma obok siebie fajne miejsce i może tam zagadać, popytać co i jak ? Były podawane jakieś propozycje wcześniej, nic z tego się nie nadaje ?

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


26 sty 2020, 0:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2012, 11:53
Posty: 65
Lokalizacja: Szczecin
Auto:: PRELUDE 4WS
silnik: B20A7
buahahha dobre dobre
kto wie, kto wie .....
:)


29 sty 2020, 14:32
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Preludovelove napisał(a):
Jak dla mnie taki ścisk jest średnio dobry. Dla par z dziećmi to fajne rozwiązanie natomiast dla mnie spanie w salonie jest nie do zaakceptowania i nie chciałabym. Wolałabym spędzić te kilka dób w komfortowych warunkach z odrobiną prywatności ;)

Jeśli Boberki przyjadą to obiecuję, ze dostaniecie miejsce do spania zapewniające odpowiedni komfort. Albo sypialnię w domku z dwoma łózkami pojedynczymi, które sobie połączycie lub nie. Albo pokój w hotelu. Pytanie tylko czy przyjedziecie bo ja już muszę zaklepywać domki i pokoje i podpisywać umowę. W te albo we wte. :)

_________________
Części do prelude III gen


29 sty 2020, 14:35
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
Zobaczę się wieczorem z Boberem to będziemy gadać, napiszemy też do znajomych, jak oni się na to zapatrują i będziemy decydować ;)

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


29 sty 2020, 15:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2017, 13:26
Posty: 216
Lokalizacja: Kęty
Auto:: Prelude 3g
silnik: B20A5
Bardzo chętnie bym się określił ale nie wiem nadal w jakich warunkach mamy mieszkać. Zlot traktuję jako wakacje, pewnie nigdzie dalej się w tym roku tak jak w zeszłym nie wybiorę. Jeśli mam jechać z dziewczyną na wakacje i spać z nią w łóżku piętrowym i ktoś obok nas to hmm... średnio.
Jak ostatecznie wygląda sprawa pokojów hotelowych i łóżek piętrowych? Są jakieś dopłaty? Jeśli dostaniemy szczególne traktowanie tak jak Boberki to zapisujemy się na listę od zaraz :)


29 sty 2020, 15:51
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
drajwer napisał(a):
domki to był jedyny minus tej miejscówki


drugi to komary :P :lol:

1. Pytanie o jedzenie ... czy jest możliwość wybrać tylko śniadania i kolacje albo nie brać nic? Te obiady były bez sensu, bo jak to było kilka lat temu - połowa ludzi zostawała cały dzień na ośrodku "bo zapłacone" :/ nie ma szans potem zorganizować nic w ciągu dnia.

2. Pytanie o spanie ... Daria i Ja wolelibyśmy jednak pokój - dwójkę. Kwestia ceny. Wiemy już coś ?

3. CZY GRZYBOWO ZOSTAŁO POTWIERDZONE ŻE JEST NIEOSIĄGALNE ?


Przepraszam, muszę troszkę powybrzydzać, bo podnieśliśmy wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o organizację zlotu, a Piecki posiadały jednak kilka niedoskonałości :/

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


29 sty 2020, 15:56
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
mlodyrychu napisał(a):
drajwer napisał(a):
domki to był jedyny minus tej miejscówki


drugi to komary :P :lol:


A trzeci, że jakiś ciul naklejał na szyby karne kutasy. ;)


Kochani,
ogarnę Wam pokoje. Zakładamy, że cena będzie taka sama. Jutro, pojutrze to potwierdzę. Jak ktoś jeszcze "wybredny" to pisać, jemu też ogarnę pokój.
Na razie jeden domek biorę ja, drugi Kuba, w trzecim Aga 75 z dzieciakami i zostaje wolna sypialnia dla dwóch osób, w czwartym zaś Maciek z Danusią a w pokoju z czterema sypialniami zrobimy męski pokój bo liczę, że będzie trzech, czterech chłopaków.
Pokoje w hotelu zaklepię cztery. Może jeszcze jeden domek. Nadal nie mam informacji zwrotnej od kilku osób co bywają na zlotach czy przyjadą i w tym roku.

I żeby nie było. Ja się na Piecki nie upieram. Po prostu niczego innego nie ogarnęliśmy.

Mlodyrychu, gwiazdorzysz.
Odpowiadam:
- jedzenie bierzemy wszyscy. Nikt 3 lata temu nie narzekał. Obiadokolację możemy wymienić na suchy prowiant lub na prowiant na ognisko / grilla. Jak ktoś chce rybkę na mieście to nie ma zakazu. ;)
- dostaniecie dwójkę i tak jak pisałem wyżej cenę będę znał do końca tygodnia. Ewentualnie dopytam o wersję tylko ze śniadaniami,
- Tak jak pisałem w SMS ośrodek w Grzybowie nie ma miejsc na nasz termin. Mam to w PW od mieniaka.

Adam, poprzeczka została podniesiona rok temu. Fajna lokalizacja, dobre ceny, znośne żarcie i w miarę komfortowe warunki. A wisienką na torcie były białe pokrowce na krzesłach. W Żywcu było spoko ale nie było kateringu a pokoje były albo przechodnie albo czteroosobowe. Fakt, że to zawsze lepiej niż łóżka piętrowe ale do ideału trochę brakowało.

_________________
Części do prelude III gen


29 sty 2020, 22:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
drajwer napisał(a):
A trzeci, że jakiś ciul naklejał na szyby karne kutasy. ;)


Tak było ! :D


30 sty 2020, 16:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Ja będę na pewno tylko nie wiem w jakim składzie, albo tylko ze szwagrem albo z całą rodziną... Muszę trochę nad żoną popracować, bo nie chce się określić...


30 sty 2020, 16:42
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
GreenShadow napisał(a):
Ja będę na pewno tylko nie wiem w jakim składzie, albo tylko ze szwagrem albo z całą rodziną... Muszę trochę nad żoną popracować, bo nie chce się określić...

To bardzo ważne jeśli mam zamawiać domki. Chyba, że chcecie warunki jak w celi więziennej gdzie każdy będzie miał spanie na łóżku piętrowym. ;)

_________________
Części do prelude III gen


30 sty 2020, 19:21
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, 10:51
Posty: 152
Lokalizacja: Goleniów
Auto:: Honda Prelude Mazda Premacy
silnik: B20A4 1.8
Kurcze,podumuję trochę temat,bo lubię.
Każdy zlot to coś innego.Przyjeżdzamy dla siebie,żeby się spotkać,pogadać,poomacać fajne 3 geny,wymienić się doświadczeniami i nie zawsze tymi motoryzacyjnymi ;) bo tematy po kilku browarach przy ognisku bywają naprawdę różne.Czasami też jeździmy żeby spłodzić potomka :gwizdze:
Miejscówka moim zdaniem to sprawa drugorzędna,bo kto chce to dojedzie nawet pkp w warunkach hm…jak to na kolei mogą być.Przykładem jestem ja i moje dwie wydry.
Komfort miejscówki to tak naprawdę,kibelek,ciepło,prysznic i wyrko,bo nie jedziemy tam na tydzień ,na dwa za ciezko zarobioną kasę w rok ;).Ile siedzimy w domku/pokoju.Bzyknąć się ktoś naprawdę musi na łóżku z baldachimem ? nO proszę,bierzecie prelkę ,jedziecie w las i wio do woli na tylnej kanapie,a na s.o to nawet i kanapa nie jest potrzebna.
Cieżko jest z miejscówkami bo to oblegany termin,znajomychciał coś ogarnąc dla ludzi z firmy i od grudnia szuka ,mówię o rozsądnej kasie.Bo spa w Maximusie jest nawet od zaraz do załatwienia,jakieś ponad tysiak za 3 dni od osoby :gwizdze:
Ja skoro nawet palcem nie kiwnę i ktoś wszystko ogarnie,nie śmiem nawet wnieść cienia sprzeciwu wobec komarów,ciuli na szybie itp,itd.Hm ,pomost był hu... :lol:
Dziewczyny mojedoczekać się nie mogą ,bo te wyjazdy wpisały się w kalendarz roczny naszych różnych wyjazdów i może kiedyś nadejdzie czas gdy nadjedziemy 3 genem,a nie oplem ,toyotą,mazdą ….a w sumie ciul z tym czym.I tak się zawsze zaje...bawimy .
Koniec :love:


30 sty 2020, 20:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Aga, jeśli ktoś przyjedzie np. z kolegą to faktycznie, powinno go to pier... gdzie padnie, bo to i tak jest bez różnicy ale jak ktoś chce przyjechać z rocznym dzieckiem, to raczej powinien temu dziecku zapewnić jakieś warunki. I teraz skoro, jest problem, żeby się rozlokować, to najlepszym pomysłem będzie po prostu zostawić rodzinę w domu i przyjechać samemu... a to chyba nie o to chodzi... Tobie i dziewczynom, jest bez różnicy ale jak widzisz, praktycznie każda para chciałaby, spędzić ten czas z zachowaniem chociaż minimalnych standardów... Jeśli nie będzie takiej możliwości, trudno ją i tak będę, najwyżej sam... i wtedy faktycznie, nie będzie mi to robiło żadnej różnicy, gdzie upadnę...


31 sty 2020, 1:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL