Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Zlot 2020 - Ostrów Pieckowski 11-14.06.2020 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Daria i ja dopiero powoli ogarniamy się po zlocie i krótkim urlopie :) Bardzo się cieszymy, że mogliśmy w tym roku uczestniczyć, bo po zeszłorocznej nieobecności spowodowanej bombardowaniem tragicznymi wiadomościami, potrzebowaliśmy tego jak ryba wody :) Szkoda, że nie Prelą, ale cóż, nie zawsze w życiu jest tak jakby się chciało ... na szczęście Prela już u Boberka, niebawem będzie znowu sprawna i gotowa do jazdy :)

Wszystko wyżej zostało napisane ... keczupy, bimbry, księża, onanizatorzy i inwalud na Skodzie (trafnie zresztą :P ) ... co tu dużo gadać, jak zwykle było świetnie i był gnój wch*j! :)
Świetnie było zobaczyć wszystkie gęby nowe i stare ... i świetnie było zobaczyć te stare kawałki żelastwa, które nam wszystkim nam rodzą uśmiechy na twarzy i powodują że szybciej bije serducho.

Zawsze pisałem każdemu z osobna, dziś uczynię to wszystkim na raz - dziękuję że jesteście i że możemy się wspólnie spotkać, rozmawiać, bawić się i śmiać! :yahoo:

Trzymajcie się ciepło i do rychłego zobaczenia !!! :pijaki: :piwo: :pije:

PS. a ksiądz to ... ;)

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


23 cze 2020, 13:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
No to i ja se napiszę a co mi tam... ;)

Nie wiem od kogo zacząć, żeby nie było, że kogoś tutaj faworyzuję, więc może zacznę od Tutka, bo tak naprawdę i tak nie mam na jego temat nic ciekawego do powiedzenia... Także, dzięki za zlot... Paul :P

drajwer Cóż, mogę powiedzieć... Onanizator, tylko jemu zawdzięczamy to, że jak co roku mogliśmy się spotkać. Jak zwykle myślał o wszystkim, począwszy od tego czy zdążę na obiad, przez ognisko, aż po kajaki na wyłączność ;) P.S. dzięki za kierę.

Kicia Jak zawsze trzymała poziom, może w tym roku trochę zbyt dosłownie ale szkoda, żeby chodziła non-stop, będąc w stanie nieważkości, szkoda dziecka ;)

Daria i Andzia Ale Wy szybko dorastacie :o W następnym roku zapobiegawczo przyjadę z żoną, tak dla bezpieczeństwa ;)

Daria vel Stonoga i Rychu vel Adam Cóż mogę powiedzieć. Dzięki za wszystko. Daria na prawdę dobrze powozisz. Za rok musimy to powtórzyć. P.S. Dzięki za plasterek :ok:

Acura Maciek pozamiatałeś tym EX-em ;) Naprawdę ładne auto. Lubię takich zapaleńców jak Ty, bardzo się cieszę, że było nam dane się poznać. Oczywiście nie zapominam o Danusi...rakieta, nie kobieta :ok:

Bob3ry Może cytując klasyka napiszę tak: "Uwielbiam tego gościa" :ok: Szkoda, że nie mogłem być na urodzinach ale w sumie jak miałbym już zostać na zawsze tak jak Tutek, to mogłoby być dla Was nieco uciążliwe, więc może i lepiej, że nie przyjechałem :lol:
Dlaczego nie piszę osobno o Karolinie bo już napisałem o Bob3rze a jak sami słusznie zauważyliscie, to jest jedno i to samo, więc nie będę się powtarzał ;)

Sprytny Kuba, Kasia, Piotruś mały i duży, Alina i Barbara Za waszą namową przyjadę za rok pełnym składem. Dzięki za waszą obecność i wsparcie w ciężkich chwilach oczekiwania na piwo podczas wycieczki ;)

Kfjatek No pozytywny ziom. Faktycznie, bardzo ciekawy pogląd na muzykę i generalnie jedyny rozsądny człowiek w naszym domku :D Dzięki, że byłeś i mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem.

Mateuniooo Dobrze, że nie byliśmy sami na tym jeziorze... Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś był w stanie zatopić kajak :lol: Bylibyśmy pierwsi ale na szczęście nam przeszkodzono ;) Trzymaj się :piwo:

Aga i dziewczyny Za rok macie być Prelą... i tyle w temacie :P
Ogromny szacun za wytrwałość i niezawodną frekwencję. Tak trzymać. Do zobaczenia !

Mikołaj tzn. Przemek Super, że wpadliście. Mega szacun, że byliście całą rodziną. Jak wyciągaliście wózek z bagażnika to szczena mi opadła... to nie był spacerówka... Fajnie, że się poznaliśmy i mam nadzieję, że będziecie już stałymi bywalcami naszych zlotów. Pozdrawiam !

Dziękuję Wam wszystkim jeszcze raz za wspólnie spędzone chwile. Tego nie da się opisać, tego klimatu i w ogóle, tam po prostu trzeba być.

LOVE :love: :oops: Was all wszystkich everybody :oops:

Do zobaczenia wkrótce :piwo: :yahoo:


23 cze 2020, 15:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL