Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
ZLOT FORUMOWY 2022 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
Drajwer ładnie to ujął, krótko mówiąc errare humanum est :D Mimo to było bardzo zacnie i choć nie zawsze podążaliśmy za wszystkimi, to bawiliśmy się super! Maciek, gratki za zaangażowanie w organizację, jesteśmy bardzo wdzięczni, Kinga - koszulki pierwsza klasa, rozmiar perfect, chyba pierwszy raz :D Za poprowadzenie sesji foto też wielkie dzięki, spisałaś się ;) Domel, żona mówiła, że robiłeś fotki, jak mój pierworodny się bawił z Twoją latoroślą, podeślij mi kilka :)
Miło było zobaczyć starych znajomych i poznać nowych, za rok mam nadzieję spotkamy się znowu i w jeszcze większym składzie, zdrówka wszystkim!

Narobiliście mi smaka komentarzami w związku z "jedynką", może uda się za rok powalczyć o Prelę zlotu :D Sporo pracy przede mną, ale to sama przyjemność ;)

_________________
Obrazek


20 cze 2022, 0:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2020, 10:05
Posty: 60
Lokalizacja: Gowarczów
Auto:: 3 gen.
silnik: B20A9
Również chciałbym podziękować w moim i Wiatra imieniu za możliwość spędzenia tych paru dni z Wami. Maciek stanął na wysokości zadania, miejsce ekstra, atmosfera jeszcze lepsza. Szkoda że nie mogłem zostać na niedzielę aby jeszcze chociaż chwilę z Wami pobyć. Do zobaczenia za rok.


20 cze 2022, 8:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 06 sty 2013, 2:41
Posty: 69
Lokalizacja: Pszów
Auto:: IIGen Ba2
silnik: b20a1 x2
Także chciałem podziękować wszystkim za wszystko w skrócie ;) warto było pokonać te 822 km w obydwie strony na te kilka godzin :yahoo: szkoda że brakło czasu żeby z wszystkimi pogadać , ale za rok to nadrobimy , jeszcze raz DZIĘKI :piwo:


20 cze 2022, 20:22
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
My również dziękujmy za możliwość spotkania się i spędzenia tych krótkich trzech dni z Wami :) Niesamowicie miło było zobaczyć te Wasze roześmiane i radosne mordeczki :)
Takie spotkania niesamowicie ładują pozytywną energią do życia i do działania przy Preli :)
To jest niesamowite, że widzimy się tylko raz w roku, a potrafimy się tak dobrze zgrać :)

Bardzo dziękujemy :) i do zobaczenia za rok, a może szybciej :)

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


29 cze 2022, 9:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL