Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
jakie łożyska?? 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
a niby jak sa zrobione seryjne nawierty pod 4x100 ? tak samo jak ja mam pod 4x108 .....
i nie wiem o co ta nagonka o legalność.....Panowie to z policji ??

i nie jestem cfanym znafcą....

_________________
http://www.wrapcollabo.com


23 sie 2013, 1:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2012, 10:47
Posty: 278
Lokalizacja: Inowrocław
Auto:: P3G
silnik: B20A3
no tak ale teraz masz 8 otworów i osłabioną piastę..


23 sie 2013, 9:55
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
w którym miejscu osłabioną? bo otwory sa nawiercone nie tuż obok orginalnych tylko w odpowiednich odległościach

_________________
http://www.wrapcollabo.com


23 sie 2013, 11:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2012, 10:47
Posty: 278
Lokalizacja: Inowrocław
Auto:: P3G
silnik: B20A3
domyślam się że pewnie wygląda to jak w alusach z 8 otworami.właśnie.....alusy jakoś nie pękają od tego.zresztą taki "kawał żelastwa" napewno o wiele wiecej jest w stanie wytrzymać. z drugiej strony twoje auto to głównie do lansu jak się nie myle...:)


23 sie 2013, 11:52
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
miałem dystanse przykręcane, ale niestety ich wadą było to że potrafiły się odkręcić. całe 2 razy, ale jednak. Teraz tego problemu nie mam, problem jest w łożyskach :P ale raczej zmniejsze negatyw z tyłu (sam nie wiem co pisze :( :( :( ) i zobacze czy to od tego :P

nawierty robione są odkąd istnieje tuning i nie słyszałem żeby ktoś zginął bo mu nawiert to umożliwił. Prędzej zadupcacze spowodują wypadek ;)

_________________
http://www.wrapcollabo.com


23 sie 2013, 12:12
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
mooha napisał(a):
Prędzej zadupcacze spowodują wypadek ;)

Bo po to powstały auta. Żeby nimi zadupcac. Potem ktoś wymyślił, że fajnie jest powpieniac innych, normalnych użytkowników dróg i zamiast jeździć to się toczyć dla lansu. Efekt jest taki, że wypadki powodują lansiarze bo zmuszają innych do wyprzedzania. Dziewietnastolatkowi można to jeszcze wybaczyc ale staremu chłopu? ;-)

_________________
Części do prelude III gen


23 sie 2013, 12:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2012, 10:47
Posty: 278
Lokalizacja: Inowrocław
Auto:: P3G
silnik: B20A3
Może badziewne łożyska kupiłeś albo jakiś błąd przy montażu i na wstępie się uszkodziły.A co do lansu to wg mnie nadaje się tylko miasto bo i tak tam się szybko nie jeździ, lanserzy omijają badziewne drogi więc jadą normalnie...chyba :P A za zbyt wolną jazdę i tamowanie ruchu też jest mandat przewidziany.


23 sie 2013, 12:49
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
drajwer napisał(a):
mooha napisał(a):
Prędzej zadupcacze spowodują wypadek ;)

Bo po to powstały auta. Żeby nimi zadupcac. Potem ktoś wymyślił, że fajnie jest powpieniac innych, normalnych użytkowników dróg i zamiast jeździć to się toczyć dla lansu. Efekt jest taki, że wypadki powodują lansiarze bo zmuszają innych do wyprzedzania. Dziewietnastolatkowi można to jeszcze wybaczyc ale staremu chłopu? ;-)



Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania wuj ze znakami, po to mamy auta żeby zadupcać ;) a później statystyki nie mówią nic o wolno jadących tuningowcach tylko o oszołomach co lecą 150 na 50 w terenie zabudowanym. Wiem że istnieje cos takiego jak selekcja naturalna itd , ale z reguły nie tylko zapieprzacz ginie, często są to całe rodziny jadące np na wakacje.
Wniosek nasuwa mi się jeden, nieakceptowalny dla 95% tego forum ale kij z tym :P jak każdy miałby gleboszuracza to nie byłoby wypadków, a jak każdy czułby się jak kubica w rajdzie niemiec to byłaby istna rzeź na drogach.

a swoja drogą, z reką na sercu tylko prelą jeżdże zgodnie z przepisami, w sensie prędkości zmiany pasów itd. Yarisem bywa różnie.

_________________
http://www.wrapcollabo.com


23 sie 2013, 23:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2012, 21:59
Posty: 211
Lokalizacja: Czeladź
Auto:: Acura Integra
silnik: B18A1
drajwer napisał(a):
Dziewietnastolatkowi można to jeszcze wybaczyc ale staremu chłopu? ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=pHBDXivMRHs


24 sie 2013, 9:45
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Mooha, nikt normalny nie jeździ 150 w terenie zabudowanym. Ale jak wszyscy jadą 70 a jeden gleboszuracz 40 to na kogo się wk.rwiać? A na przejeździe kolejowym gdzie musisz jechać 1 km/h i jeszcze po ukosie? A jeśli trzeba wjechać na krawężnik żeby karetkę przepuścić?

Żydek, punkt dla ciebie ;) Ale niewiele wniosłeś do tematu. Katując skrzynię i przeguby uczyłem sie kontrolowanych poślizgów nie powodując zagrożenia bo robiłem to na terenie zamkniętym. Co w tym złego? Nie powodowałem korków przecież... ;)

_________________
Części do prelude III gen


24 sie 2013, 13:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
trzy rzeczy niszczą łożyska w aucie, negatyw, niski profil opon, oraz obniżone twarde zawieszenie, więc nie ma co się dziwić, że łożyska siadają tak szybko, chociaż nie wszystko co ma wybite made in japan jest doskonałej jakości

_________________
Obrazek


24 sie 2013, 14:25
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
z kim nie gadam to się dziwi że po 50km siadły i to oba naraz.

Darku ale tenże gleboszuracz jedzie zgodnie z przepisami a reszta je łamie. Więc nie mów mi że propagujesz łamanie polskiego prawa bo w to nie uwierze :P i nie pitol o kontrolowanych poślizgach, bo waliłeś bączki aż miło i auto miało dostać wpizde ;)

wogóle, czcza dyskusja. Cza lubić szurać i koniec. Jak kogos to nie jara to zawsze znajdzie 100 powodów dla których to jest złe, niedobre i wogóle wogóle.

_________________
http://www.wrapcollabo.com


24 sie 2013, 23:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2012, 21:59
Posty: 211
Lokalizacja: Czeladź
Auto:: Acura Integra
silnik: B18A1
mooha napisał(a):
wogóle, czcza dyskusja. Cza lubić szurać i koniec. Jak kogos to nie jara to zawsze znajdzie 100 powodów dla których to jest złe, niedobre i wogóle wogóle.

AMEN!


25 sie 2013, 0:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL