Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Reklamy i inne video Hondy Prelude 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
drajwer napisał(a):
im większa aktywność na FB tym mniejsza na forum


Naturalna kolej rzeczy, fb "krzyczy", żeby otworzyć, przejrzeć, śmiem nawet powiedzieć, że w pewnym stopniu uzależnia. A jak ktoś coś napisze na fb, to mu się nie chce jeszcze drugi raz pisać na forum ;) Ale fakt jest taki, że przez fb dotrzesz szybciej do większej rzeszy ludzi, takie czasy.

Mi już za bardzo przeszkadzały posty udostępniane w ostatnim czasie, głownie te dotyczące panującej sytuacji, ale też coraz więcej pojawiających się teorii spiskowych. Niektórych dla mnie równie głupich, jak ruch płaskoziemców... Za każdym razem wywoływały u mnie negatywne emocje, wku*w, rozczarowanie. No i ze względu na mój "czepliwy" charakter, wdawałem się niepotrzebnie w żywiołowe dyskusje. Nie tylko dotyczące powyższych tematów ;)

Teraz można powiedzieć, że sobie miło odpoczywam psychicznie ;) Sebastian napisał, że nie musimy wszystkiego czytać. Racja, ale ja bym się nie opanował, zajrzałbym, jak kto co skomentował i od nowa to samo :D Jedynym rozwiązaniem była dezaktywacja konta ;) W razie co, zawsze mogę wrócić.

_________________
Obrazek


23 kwi 2020, 14:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL