Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Są owiewki szyb Prelude 88-91 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 02 gru 2012, 12:23
Posty: 188
Auto:: BA2 ED7
silnik: B20A1 D16A9
O ile dobrze pamiętam, pożądaliście kiedyś owiewek na przód do swoich Prelude, mam racje? ;) Znalazłem coś dla Was...

http://www.ebay.de/itm/ClimAir-Windabwe ... 2ec6b3a080

Od siebie mogę dodać, że owiewki ClimAir są bardzo fajnej jakości, ze spasowaniem też ok, mam takie w BA2 i śmiało mogę polecić. Może jakiś zakup grupowy?


26 sty 2015, 10:23
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 16:03
Posty: 708
Lokalizacja: Warschau, die Hauptstadt
Auto:: CG4
silnik: F20B7 w/AT
Tylko trochę dziwnie napisali, bo z jednej strony BB2, ale rocznikowo BA4.

_________________
Mam Made in Japan za parę papierów, kilka bajerów - by zginać frajerów
Obrazek


26 sty 2015, 12:22
Zobacz profil

Dołączył(a): 02 gru 2012, 12:23
Posty: 188
Auto:: BA2 ED7
silnik: B20A1 D16A9
Piter, źle to nazwali, ale przejrzałem ich aukcje i maja osobno owiewki dla roczników 92-96 i 97-01, więc pomimo błędnego oznaczenia nadwozia, prawdopodobnie mają te owiewki do 3 gena. Napisałem do sprzedawcy zapytanie jaka będzie cena przy zakupie 10 kompletów, może warto je wziąć póki jeszcze są, a chętnych chyba nie zabraknie tylko niech cena będzie bardziej przyjazna.


26 sty 2015, 12:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 02 gru 2012, 12:23
Posty: 188
Auto:: BA2 ED7
silnik: B20A1 D16A9
Sprzedawca zaproponował 10% rabat, chcecie ciągnąć temat dalej?

Kiepskie zdjęcia, ale znalazłem coś takiego:

http://japan-auto-passion.forumpro.fr/t1796p15-prelude-3g-et-mon-ec9

Po uwzględnieniu rabatu, przesyłki 10 szt do Polski i przesyłki już w Polsce do Was pod drzwi wychodzi 260 zł za komplet.


26 sty 2015, 13:06
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
fajnie ze to wyczailes i pociągnoles temat ze sprzedawca... ale....cena nie jest zbyt przyjazna zwlaszcza ze nie kazdy chce miec owiewki bo jak ktoś stwierdził wygladają na preludzie jak w polonezie... nie wiem czy nie taniej było by zrzucic sie na jeden komplet i pogadac z Heko na wyprodukowanie na podstawie tych owiewek.... ale to tak jak z laminatami... zawsze umierają smiercia naturalna....


26 sty 2015, 18:32
Zobacz profil

Dołączył(a): 02 gru 2012, 12:23
Posty: 188
Auto:: BA2 ED7
silnik: B20A1 D16A9
maly2001, a róbta se co chceta :) Jak nie było żadnej opcji, to pamiętam ogólne podniecenie tym tematem, produkcje w Heko chcieliście uruchamiać już dawno temu. Teraz okazuje się, że jest opcja i to w nie takim dalekim zasięgu, a zainteresowanie zerowe :) Mnie to lotto, chciałem dobrze i mógłbym się podjąć tematu, ale z takim podejściem to nawet nie będę ryzykował. Jeżeli sądzicie, że lepiej uruchomić temat w Heko, bo od lat sprzedaje po 80 zł komplet do Civica i liczycie na podobną cenę, to gratuluję optymizmu. Heko zrobi szybkie rozeznanie na rynku, oszacuje ewentualny popyt i nawet palcem nie kiwnie, bo nie będzie widziało w tym zarobku. Jeśli jednak by zechcieli pójść Wam na rękę, to cena kompletu będzie zbliżona do ClimAir, za to jakość już pewnie niebardzo. Lubicie pod górkę? Proszę bardzo. Tak czy siak, znalazłem, podzieliłem się tym z Wami i może ktoś chociaż indywidualnie skorzysta.


26 sty 2015, 20:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 14:37
Posty: 143
Lokalizacja: Legnica
Auto:: H O N D A
silnik: B20A5
Nigdy nie chciałem takich owiewek i teraz też nie chcę, ale gdybym chciał... to te z e-bay'a są warte przemyślenia. Nie sądzę, żeby ktoś zrobił je tutaj za grosze, na zamówienia o wielkości 5, góra 10 kompletów, choć pewnie sprzedały by się i tak ze 3. Myślę, że kto będzie chciał, to musi się indywidualnie pofatygować. Dokładnie maly, tak jak z laminatami. Z resztą wydaje mi się od jakiegoś czasu, że ogólnie profil forum się cały czas zmienia. Jeszcze jakiś czas temu nie byłoby problemu, żeby znaleźć chętnych na różne ciekawe bajery.


26 sty 2015, 22:00
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 16:03
Posty: 708
Lokalizacja: Warschau, die Hauptstadt
Auto:: CG4
silnik: F20B7 w/AT
Pitolisz jak potłuczony Mały :) Ile było już przymiarek do Heko? Od lat to słyszę i jakoś efektów nie widac. To właśnie pokazuje jakie jest zapotrzebowanie na takie owiewki. Poza tym jaki ma sens dla Heko stworzenie formy dla kilku? Kilkunastu? Kilkudziesięciu? Fanatyków? Żaden. Ogólnie Grzesiek już to napisał - prawie ze wszystkim się zgadzam - może poza tym, że ja osobiście do jakości Heko się przyczepić nie mogę.

I tak szczerze wątpię żeby tu się chociaż 10 osób zdecydowało chętnych wyłożyć $$$ na owiewki. Choćby i były nie po 250 a 150zł. Na tym forum zawsze dużo pieprzenia, słomianego zapału, a jak przychodzi do realizacji to chętni się wykruszają.

_________________
Mam Made in Japan za parę papierów, kilka bajerów - by zginać frajerów
Obrazek


27 sty 2015, 1:12
Zobacz profil

Dołączył(a): 02 gru 2012, 12:23
Posty: 188
Auto:: BA2 ED7
silnik: B20A1 D16A9
Piter, ja też nie mam nic przeciwko jakości owiewek Heko, bardziej chodziło mi o to, że dla tej garstki osób, mógłby to być nie do końca dopracowany produkt. Podsumowując, nie widzę sensu, żeby wyważać otwarte drzwi, wygląda na to, że owiewki albo się kocha albo nienawidzi, dla tych pierwszych cena ClimAir i tak nie będzie stanowiła problemu i je kupią. Dodam tylko, że owiewki od naszych sąsiadów występują w 3 odcieniach co też nie jest chyba bez znaczenia i przemawia na + :)


27 sty 2015, 10:15
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
Nie wiem czy czytacie ze zrozumieniem... w moim poscie docenilem ze cos w temacie zrobiles... a z heko to takie samo jak z laminatami, napisalem to ironicznie ze jazdy by chciał taniej :) ...Może zle sie wyrazilem... bo piwko piłem...

PS. ja sam szukałem owiewek, kombinowalem z owiewkami z c4g ale jak zobaczyłem jak to bedzie wygladac odpusciłem temat...
a co do heko to wcale zle nie robi owiewek... nie wiem dlaczego ale niektóre owiewki na autach sa takie jakies mniej wybrzuszone i mniej odstają od szyby niz te co na fotkach z tego ebaya na preludzie... ale to moze jakies nowe serie owiewek robi heko obecnie niz te co pare lat temu...


27 sty 2015, 12:25
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 16:03
Posty: 708
Lokalizacja: Warschau, die Hauptstadt
Auto:: CG4
silnik: F20B7 w/AT
No powiem szczerze, że te które mam od Heko do CG4 są świetnie wyprofilowane. Na tyle ładnie się zgrywają z linią auta, że nie rzucają się w oczy.

_________________
Mam Made in Japan za parę papierów, kilka bajerów - by zginać frajerów
Obrazek


27 sty 2015, 17:58
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 22:55
Posty: 605
Auto:: P3G+Civ4G
No własnie teraz heko ma mniej "napompowane" te owiewki...i podobno lepiej siedzą i są wizualnie delikatniejsze ...


27 sty 2015, 18:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 19:52
Posty: 215
Lokalizacja: PRA - DGR
Auto:: CG2
silnik: J30A1
napiszę po raz któryś tam :P kiedyś na szrocie kupiłem owiewki za dyszkę :lol: i tak szybko jak je zamontowałem to jeszcze szybciej je zdjąłem :gwizdze: prelude z owiewkami=polonez :krzeslo: podobnie z owiewką szybra

_________________
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek


28 sty 2015, 18:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL