Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
dokłada zderzaka tył polift / przedlift 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 14 paź 2015, 21:44
Posty: 89
Auto:: IIIgen BA4
silnik: H22A7
Później zrobię fotki to sam ocenisz co to bo ja kompletnie się na tym nie znam ;)


14 lut 2017, 12:21
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 sty 2017, 17:03
Posty: 7
Lokalizacja: Wieliczka
Auto:: Prelude III
silnik: B20A3
drajwer napisał(a):
kitt2496 napisał(a):
Jakbyś u siebie zrobił, tak jak u mnie, to wątpię, byś narzekał ;)

Myślę, że Miłosz wolałby wydać 100zł za oryginalną dokładkę do polifta niż tracić czas na rzeźbę.
Zresztą skąd te ceny? Ja dokładki do polifta sprzedawałem po 50zł. Fakt, teraz nie mam już żadnej. Ale wówczas sam nie mogłem upolować tanio dokładki z przedlifta. Czy teraz można kupić dokładkę z przedlifta za flaszkę? Tobie się udało, co nie oznacza, że w każdej chwili można upolować taką dokładkę za 30zł. Zresztą 30zł + czas poświęcony na przeróbki to już się robi kwota zbliżona do ceny dokładki poliftowej po niepromocyjnej cenie.


Widzisz, zakup dokładki do polifta, to wcale nie jest prosta sprawa, ja próbuję kupić już jakiś czas i mi nie wychodzi. Jedyna oferta jaką dostałem, jedna jedyna, to zakup za 250zł. Trochę sporo. I takim o to sposobem dokładki nie mam wciąż.
Nie wiem. Może źle szukam...


14 lut 2017, 19:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Bubek89 napisał(a):
drajwer napisał(a):
kitt2496 napisał(a):
Jakbyś u siebie zrobił, tak jak u mnie, to wątpię, byś narzekał ;)

Myślę, że Miłosz wolałby wydać 100zł za oryginalną dokładkę do polifta niż tracić czas na rzeźbę.
Zresztą skąd te ceny? Ja dokładki do polifta sprzedawałem po 50zł. Fakt, teraz nie mam już żadnej. Ale wówczas sam nie mogłem upolować tanio dokładki z przedlifta. Czy teraz można kupić dokładkę z przedlifta za flaszkę? Tobie się udało, co nie oznacza, że w każdej chwili można upolować taką dokładkę za 30zł. Zresztą 30zł + czas poświęcony na przeróbki to już się robi kwota zbliżona do ceny dokładki poliftowej po niepromocyjnej cenie.


Widzisz, zakup dokładki do polifta, to wcale nie jest prosta sprawa, ja próbuję kupić już jakiś czas i mi nie wychodzi. Jedyna oferta jaką dostałem, jedna jedyna, to zakup za 250zł. Trochę sporo. I takim o to sposobem dokładki nie mam wciąż.
Nie wiem. Może źle szukam...

Potwierdzam, na chwilę obecną dokładka jest niedostępna i wiem co mówię, jedyna opcja to dogadać się z kimś kto sprzedaje auto i ma dokładkę, żeby ją zdjął i sprzedał osobno a i to ciężki temat, mi to zajęło pół roku, za 100 zł mało kto chce w ogóle słyszeć o sprzedaży dokładki osobno. Jeśli trafi się sama dokładka co praktycznie już sie nie zdarza to cena zaczyna się od 200 zł. Na chwilę obecną tak to właśnie wygląda.


14 lut 2017, 20:18
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Zadzwonię do Gywera. On miał ze dwie. Swoją drogą nie wiem skąd ten deficyt. Przecież taka dokładka się nie uszkadza nawet przy mocnym dzwonie w tył Więc nie rozumiem czemu ciężej dorwać dokładkę niż zderzaki, maskę czy błotniki...

_________________
Części do prelude III gen


14 lut 2017, 20:27
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 sty 2017, 17:03
Posty: 7
Lokalizacja: Wieliczka
Auto:: Prelude III
silnik: B20A3
drajwer napisał(a):
Zadzwonię do Gywera. On miał ze dwie.


Będę wielce zobowiązany :piwo: A nóż się coś trafi, a każde 5 dyszek w kieszeni dobre.


14 lut 2017, 20:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 sie 2016, 18:02
Posty: 90
Lokalizacja: Mosina
Auto:: Prelude 3 2.0EX 1991 BA4
silnik: B20A3 109KM
I jak? Są dostępne?

drajwer napisał(a):
Zadzwonię do Gywera. On miał ze dwie. Swoją drogą nie wiem skąd ten deficyt. Przecież taka dokładka się nie uszkadza nawet przy mocnym dzwonie w tył Więc nie rozumiem czemu ciężej dorwać dokładkę niż zderzaki, maskę czy błotniki...


22 lip 2017, 13:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014, 16:58
Posty: 220
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: BA4
silnik: B20A9
Ja mam przednią dokładkę na sprzedaż jbc :)

_________________
https://www.facebook.com/Czerwona-Prelude-III-1192304917454975/?ref=aymt_homepage_panel
http://www.AutoBezWgniecen.pl - Usuwanie wgnieceń bez lakierowania, regeneracja reflektorów, usuwanie odprysków na szybach oraz usuwanie rys z lakieru


22 lip 2017, 15:17
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL