Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Front - SWAP 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 13 cze 2018, 14:36
Posty: 33
Auto:: Prelude
silnik: 3
Siema. Ostatnio natrafiłem na Instagramie na parę ciekawych zdjęć Prelude III? Czy bardziej INX. Ogólnie mało pojęcia mam póki co o tym modelu, więc jakby mógł ktoś wyjawić parę sekretów lub czy jest możliwy SWAP przedniego frontu z INX? Przez lampy trochę rzeźby by było.. jak się nie mylę :)


25 lip 2018, 23:58
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Kozakiel napisał(a):
Siema. Ostatnio natrafiłem na Instagramie na parę ciekawych zdjęć Prelude III? Czy bardziej INX. Ogólnie mało pojęcia mam póki co o tym modelu, więc jakby mógł ktoś wyjawić parę sekretów lub czy jest możliwy SWAP przedniego frontu z INX? Przez lampy trochę rzeźby by było.. jak się nie mylę :)

A skąd weźmiesz lampy, przednie błotniki i maskę? W bagażu podręcznym z Nowej Zelandii przywieziesz?
Poza tym jak Ci się nie podoba znak rozpoznawczy prelude III gen czyli otwierane lampy to kup accorda IV coupe. Przód ma niemal jak INX.

_________________
Części do prelude III gen


26 lip 2018, 7:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014, 16:58
Posty: 220
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: BA4
silnik: B20A9
ostanio na ebayu widziałem swap za chyba 1500$$ :)

_________________
https://www.facebook.com/Czerwona-Prelude-III-1192304917454975/?ref=aymt_homepage_panel
http://www.AutoBezWgniecen.pl - Usuwanie wgnieceń bez lakierowania, regeneracja reflektorów, usuwanie odprysków na szybach oraz usuwanie rys z lakieru


26 lip 2018, 15:12
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
drajwer napisał(a):
A skąd weźmiesz lampy, przednie błotniki i maskę? W bagażu podręcznym z Nowej Zelandii przywieziesz? Poza tym jak Ci się nie podoba znak rozpoznawczy prelude III gen czyli otwierane lampy to kup accorda IV coupe. Przód ma niemal jak INX.


Darek, jeszcze zderzak i wzmocnienie... :(

Dla mnie swap frontu na inx'a (oczywiście przyjmując, że wszystkie elementy potrzebne do tego zabiegu są dostępne) jest po prostu bez sensu, głównie to z tego powodu, o którym wspomniał drajwer... Front zwykłej III-ki jest o wiele bardziej egzotyczny niż inx'a. Gdyby było odwrotnie, to owszem też bym o tym myślał ale w tej sytuacji, to by była zamiana lepszego na gorsze. Jedyne co powoduje u nas (u Ciebie też na pewno) pojawienie się myśli o takim swapie to, że jest to tak samo rzadka rzecz w Polsce jak climatronic... yyy, czyli nikt tego nie ma ;)

....ale walory estetyczne frontu z inx'a w porównaniu do "zwykłego, pospolitego" frotnu III-ki, pozostawiają jednak wiele do życzenia...

PS. Z inx'a chętnie za to przyjąłbym blendę tylnych lamp :) niby taka sama a jednak inna, taki mały, fajny szczegół, nie pierwszy rzut oka niewidoczny ;)


26 lip 2018, 19:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 sie 2016, 18:02
Posty: 90
Lokalizacja: Mosina
Auto:: Prelude 3 2.0EX 1991 BA4
silnik: B20A3 109KM
Mi akurat przód inxa się bardzo podoba, ale w życiu bym nie pomyślał o swapie. Dla mnie jest to coś takiego jak AE86 Trueno i Levin. A co do blendy, wydaje mi się brzydsza. Chyba, że to tylko na tym zdjęciu tak jest.
Obrazek


07 sie 2018, 21:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
Dodam swoje 3 grosze, front z inx'a również bardziej mi się podoba od otwartych lamp w naszych autach, ale gdy są zamknięte to wtedy robi mega robotę, dlatego za dnia głównie tak się poruszam :)

_________________
Obrazek


07 sie 2018, 22:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL