Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Reperaturki błotników tył 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 22 sie 2016, 20:41
Posty: 15
Lokalizacja: Lublin
Auto:: Honda Prelude BA4
silnik: B20A9
Witajcie panowie. Nie dalej jak wczoraj rozmawiałem z jednym panem z firmy Jarusnet na temat reperaturek do naszych prelud. Powiedział mi ze gdybym miał zdrową, nie naprawianą budę, to mogą zrobić każdą ilość reperaturek i byłyby w stałej ofercie ich firmy. Do tylnych błotników wystarczyłoby nawet połowę budy. I jako że mnie ten temat zaciekawił mam pytanie do was. Czy ktoś z was ma taką budę i mógłby ją sprzedać, poświęcić? Czy jest sens wogóle w coś takiego inwestować? Pomyślałem o jakiejś forumowej zrzutce na budę, bo myślę że wielu osobom by się to przydało, a później przy zamówieniu większej ilości byłaby też lepsza cena. Co wy na to?


14 sie 2018, 12:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2017, 22:32
Posty: 24
Lokalizacja: Grudziądz
Auto:: Prelude 3
silnik: B20 Home Made
Coś czuje, że o zdrową i nie naprawianą może być ciężko a w szczególności jakby ktoś miał taką poświęcić.


14 sie 2018, 19:49
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
już widzę te tłumy rzucające się na tylne błotniki po minimum 500zł/szt jak można kupić przednie błotniki za 150zł/parę i dopasować je na tył. Moim osobistym zdaniem nie zda to tematu ale niech wypowie się większość


14 sie 2018, 22:06
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 sie 2016, 20:41
Posty: 15
Lokalizacja: Lublin
Auto:: Honda Prelude BA4
silnik: B20A9
Cena miałaby być ok. 250zł za sztukę, więc finalnie i tak by lepiej wyszło niż dorabiać czy coś przerabiać, bo blacharz ma mniej roboty to i mniej sobie zażyczy za to. Wiadomo że o taką budę trudno dlatego napisałem ten post i liczę na jakiś odzew. Póki co to są luźne przemyślenia i zbieranie informacji od bardziej doświadczonych czy ma to wogóle sens


15 sie 2018, 0:35
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Ja zapłacę i tysiaka za komplet albo i dwa ale ... skąd wziąć dawcę na wzór? Gdybym miał zdrową budę to na pewno bym jej nie poświęcił. I nie znam nikogo kto by to zrobił .

_________________
Części do prelude III gen


15 sie 2018, 8:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL