Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Prośba o wycene 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 01 paź 2018, 19:52
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: Prelude 2gen
silnik: 2.0
Siemanko, stałem się posiadaczem 2 gen 2.0i16 ( fotki w linku poniżej ). Chciałbym sprzedać auto, nie jestem w stanie finansowo udźwignąć jakiegoś projektu renowacji itp. Z drugiej strony nie orientuje się w wycenie. Chciałbym otrzymać uczciwe pieniądze. Ile auto można cenić?
Szwajcaria, 2 właściciel od nowości, 213 tys przebieg, zadbane wnętrze, stan ogólny ori, mechanicznie super, blacharsko/lakierniczo średnio.
Auto na zdjęciach nic a nic nie picowane, zdecydowanie na żywo prezentuje się lepiej.
Pozdro

https://drive.google.com/folderview?id=1ELYc_ZacV0Mup2R05qQwOgGwQS65HrKl


01 paź 2018, 20:15
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 kwi 2013, 19:23
Posty: 150
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Auto:: CRX Ballade, S2000, Acc CB7
silnik: 1.6i-16 ZC1, DOHC VTEC F20C, F22B
Trudny temat - musisz trafić wariata. Prędzej dobrą kasę dostaniesz na zachodzie. U nas raczej kiszka.

Auto świetne, mega unikatowe, ale też niestety mało poszukiwane.

Ja bym wystawiał w tym stanie za 7/8 koła, a ostatecznie pewnie więcej niż 5/6 nie dostaniesz.

Jak chcesz się szybko pozbyć 3 500 zł mogę Ci dać i zabrać auto.


02 paź 2018, 14:27
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Naprawa budy to co najmniej 10 tys. Potencjalnych kupców tak jak Marcin pisał - jak na lekarstwo.
Jak się nie trafi żaden to oferta Marcina jest warta zainteresowania. Jak się trafi kilku to dostaniesz te 7 - 8. Ale znając rynek i potencjalnych kupców, raczej nie spodziewaj się kokosów. Aut wymaga inwestycji więc perełką nie jest. Czarnym krukiem też nie. Parę lat temu kupiłem podobną zardzewiałą za 800 zł. Potem kupiłem inną za 2 tys zł i po zrobionym lakierze sprzedałem za podobną kasę. Teraz to samo auto jest warte z 10 koła. Ale czasy się zmieniają.

_________________
Części do prelude III gen


02 paź 2018, 16:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL