Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Strona internetowa - taptalk? 
Autor Wiadomość
J/w można znaleźć stronę w taptalku? :P pozdro


26 gru 2016, 0:38
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Jaką stronę? Forum? Gdyby tak było to miałbyś info po wejściu na forum. Poza tym dlaczego akurat taptalk? Takich aplikacji jest sporo. A najprosciej byś zrobił gdybyś sam to sprawdził z poziomu taptalka. ;)
Jeśli już chcesz wyjść z propozycją to proszę bardzo. Administracja może to rozważyć. Choć ja osobiście jestem tradycjonalistą i nie lubię nadmiaru aplikacji.

_________________
Części do prelude III gen


26 gru 2016, 13:41
Zobacz profil
Z uwagi że wchodzimy w ere minimalizacji i komputerów już od dawna dlaczego nie warto zrobić takiej apki nawet dla samej strony. Ja na przykład częściej tu zaglądam z telefonu bądź tableta. A pakiet danych pobiera tak od nowa całą stronę co świadczy o szybszym jego zużyciu. To tak w ramach ekologii. Myślę że to by było przyjemniejsze, dostajesz powiadomienie na telefon z którego tematu który obserwujesz o nowej odpowiedzi a nie co chwilę patrzysz na skrzynkę mailową bądź szukasz sam tematu w którym się udzielasz :)


06 sty 2017, 10:20
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 20:50
Posty: 409
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: Prelude BA4; Accord CW1
silnik: B20A9/A5; R20A3
Ja komputera nie używam już od 2 lat.
Forum przeglądam na telefonie, tabletu też nie używam.
Cały czas przeglądam stronę w przeglądarce w pełnej wersji i nawet fora, które mają mobilną wersję strony jak forum accorda przełączam na pełną wersję.
W domu mam WiFi, a poza domem gdzie nigdy nie oszczędzałem internetu (unikałem tylko YouTube) wystarczał mi pakiet 1GB na miesiąc. Od przyszłego miesiąca będzie 10GB bo tak tanio :)

Z tym wchodzeniem w erę minimalizacji to chyba przegapiłeś kilka lat jeśli chodzi o telefony. Od kilku lat telefony rosną. Teraz mam 5,7" i jeśli tylko córka mi da pretekst do zmiany to będę szukał większy. Wszystkie flagowce z roku na rok rosną.

A jeśli chodzi o taptalk, to mimo, że nigdy z tego nie korzystałem to nie mam nic przeciwko. Problem w tym, że tu nie ma kto się tym zająć. Jeśli potrafisz to jak najbardziej.

_________________
ObrazekObrazek


06 sty 2017, 11:17
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Aplikacja jest wygodniejsza na telefonie ale ja podobnie jak Miłosz mam lochę telefon i i tak korzystam z pełnej wersji na komputer. Jakoś nie wydaje mi się to nieekologiczne. Internet to nie prąd. ;) Za to nie chce mi się instalować kolejnej aplikacji na telefon. To dopiero spowalnia jego pracę. :/ Tak czy inaczej pomysł uważam za jak najbardziej sensowny. Porusze ten temat z administracją. Wszelkie sugestie jak to ogarnąć technicznie mile widziane.

_________________
Części do prelude III gen


06 sty 2017, 11:42
Zobacz profil
Może i zamula, ale myślę że skoro już jest ta era takich telefonów konkretnych to chyba jedna aplikacja nie zrobi mu złego :) niniejszym dziękuję za poparcie pomysłu do urozmaicenia forum :)


06 sty 2017, 20:52
Administrator, Ożyrok, Szmata zlotowa
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2011, 15:37
Posty: 739
Lokalizacja: Ohlau, Ślůnsk
Auto:: CRV II
silnik: K20A4
Era telefonów GSM, to lata '90 ubiegłego wieku.
Skoro Twój telefonik nie potrafi otworzyć tego forum, to czas kupić lepszy.
Zawsze możesz tez użyć komputera (kilkunastu letni laptop z hasioka sobie poradzi) PC :)


07 sty 2017, 6:49
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2017, 1:50
Posty: 25
Lokalizacja: Irl/Krk
Auto:: 3gen & EK3 VTi & Mx5
silnik: B20A7
Tapatalk fajna sprawa, mega wygoda jeśli w większości korzysta się z telefonu a nie kompa. Też byłem trochę taki beton jeśli chodzi o tą apkę i nie kumałem na początku jaki i co. Teraz mam wszystkie moje fora w jednym miejscu ( no może poza tym ;) ) . Korzystam praktycznie tylko z telefonu i bardzo to ułatwia pisanie i dodawanie zdjęć ( ładujesz prosto z tel)
Jeśli interesuje cię jakiś temat możesz go subskrybować i na bieżąco dostajesz powiadomienia itd.
Nie wiem jak od strony technicznej wygląda rejestracja forum na Tapatalk, ale może by warto pójść z duchem czasu :)


31 sty 2018, 18:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL