Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
OSAKA IV 2020 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
drajwer napisał(a):
Domel napisał(a):
tu ukłony do Karoliny

Zgadza się! Rola Karoliny jest nie do docenienia. To dzięki Tobie Karolinko mieliśmy tak dużą frekwencję i liczne gadżety.
Dzięki za wszystko! :)


Dzięki Drajwer ! Fajnie wyszło, że Acura rzucił temat tego spotkania, łatwiej było namówić ludzi na coś więcej niż tylko forumowy zlot. Osaka zapewniała także sporo atrakcji i nietuzinkowych samochodów, co także, bo poza sporą ilością Prelude, było fajnym konkretem przeważającym na tak. Co do gadżetów, pierwszy raz współpracowałam z firmą od kubków, leżaków i smyczek, wydaje mi się że efekt jest zadowalający, myślę że spokojnie mogę zaproponować to także przy okazji kolejnego zlotu.

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


19 sie 2020, 17:21
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
GreenShadow napisał(a):
Jest do ocenienia jak najbardziej... Jednym słowem - bezcenna, trzema - bezcenna w ch... :lol:

Nie no szacun. Poziom tego jak się zaprezentowaliśmy to był po prostu szok. Za rok na pewno to powtórzymy a co więcej już dziś można sobie wyobrazić jak będzie wyglądać nasz klubowy zlot 2021... :)

Myślę, że rokowania są obiecujące :)

Jedno jest pewno zlot musi być w centralnej Polsce, żeby każdy miał możliwość i chęć uczestnictwa w tym przedsięwzięciu.

K L A S A :!:


Mam ogromną nadzieję że chociaż kilka osób więcej pojawi się na zlocie w 2021. Kilka osób nawet na odchodne rzuciło coś w stylu "będę częściej przyjezdzal"

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


19 sie 2020, 20:54
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
drajwer napisał(a):

Dziękuję Wszystkim ale przede wszystkim Maćkowi, który to wszystko ogarnął. Jesteś Wielki! A impreza super!


Bardzo się cieszę, że ,,coś Cię " zmobilizowało do przybycia swoją Prelą na Osakę!!
Dziękuję za słowa uznania, które należą się również Karolinie :) Fakt - Osaka była moją propozycją już rok temu. Zająłem się ogarnięciem listy uczestników, wszystkimi formalnościami i płatnościami. Byłem w stałym kontakcie z organizatorami Osaki i na bieżąco dogrywaliśmy wszystko, co było związane z przybyciem naszej grupy. Zasługi tak licznej frekwencji należą się Karolinie, która była motorem napędowym listy uczestników. Z każdym dniem zaskakiwały mnie przychodzące zgłoszenia. Dzięki Karolinie pojawiły się również gadżety forumowe: leżaki ,smycze ,koszulki kubki, które zaprojektowała i zajęła się ich realizacją !
Pragnę podziękować również Kubie- Clever 77, bo to on zaprojektował nasze pierwsze forumowe windery, których realizacją i zamówieniem zająłem się osobiście. Kuba jest również autorem grafiki baneru,który zasponsorowałem dla naszej grupy (umieszczony na płocie-podczas Osaki).
Mam nadzieję,że Osaka zapisze się na stałe w naszym kalendarzu spotkań ;) Cieszę się bardzo ,że była okazja poznać nowe osoby i ich samochody oraz spotkać się w tak licznym gronie ze starą gwardią.


25 sie 2020, 17:11
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
Domel napisał(a):
Ja również już w domu. Super, że mogłem ponownie spotkać osoby dobrze mi już znane, a także poznać kilka nowych, choć z braku czasu pewnie nie wszystkich, bo nowych Preludek było naprawdę bardzo dużo. Z roku na rok poziom spotkań coraz wyższy, a to za sprawą zaangażowanych osób oraz ich pomysłów i tu ukłony do Karoliny i Maćka. Cieszy fakt, że każdy stara się uchować swoją Preludkę w jak najlepszym stanie i są osoby, które poprzez swoją pracę i wiedzę pomagają innym tam gdzie ich możliwości są ograniczone. Tak trzymać :) Do zobaczenia mam nadzieję, za rok :)


Domel dziękujęmy :)
Cieszę się ,że udało mi się Ciebie namówić na przybycie! Rok temu też cię zapraszałem-niestety nie dojechałeś....Więc tym bardziej miło było Cię widzieć :)
To prawda, że poziom z roku na rok coraz wyższy -co bardzo mnie cieszy :ok: i chyba nie tylko mnie :yahoo:
Do zobaczenia na najbliższym zlocie!!!!


25 sie 2020, 17:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL