Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Oznaczenia? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 04 sie 2017, 0:31
Posty: 16
Lokalizacja: Bydzia
Auto:: e 34, kangoo, superb
silnik: 2.0
i ta lampka ktora niby byla, a ktorej niby byc nie powinno :)

https://postimg.cc/gallery/37cx3x6tq/


13 cze 2018, 22:13
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 20:50
Posty: 409
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: Prelude BA4; Accord CW1
silnik: B20A9/A5; R20A3
Ta lampka to nie oryginał. Ktoś sobie na kleju przykleił i kable pociągnął. Druciarstwo.
Niestety podsufitka do wymiany...
Autko widać, że zmęczone i progi już kiedyś były robione. To, że do malowania to jedno, ważniejsze ile blachy zostało.

_________________
ObrazekObrazek


13 cze 2018, 22:24
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 sie 2017, 0:31
Posty: 16
Lokalizacja: Bydzia
Auto:: e 34, kangoo, superb
silnik: 2.0
@drajwer
jak zwykle ,mily i wszytsko wiedzacy (dlatego to forum dla 3 gen musialo powstac? )
Auto nie ukrywajmy traktowane w kategorii zabawek lub jak rzeczywiscie z niem stodoly z przebiegiem 5 km i full papierami to w kategorii inwestycji kolekcjonerskiej :)
A ze kiedys mialem (przypadek - najtansze w komisie a potrzebowalem czyms smigac w przerwie miedzy jedna a druga sluzbowka) to sentyment pozostal :)
A ze mloda za chwile robi prawko to myslalem polaczyc przyjemne z pozytecznym - dla niej pierwsze wozidlo (no i te poduchy?), a dla mnie na weekendzik (jak pozyczy, a jak nie to oko pociesze)
Zamiast zaslepki pod ktora ch... wie co czy czego brak? Wolalbym nie dzialajaca antene - bo zazwyczaj nie dzialaja :)
To mialem na mysli :)
Poza tym w tylnej lewej lampie mokro a pekniec nie widac - koles zarowki na szybko wymienial :(
@milwarch
koles typowy handlarz, ktory starocia zwozi from Suisse (ma jeszcze Triumpha TR7) i ma jeszcze druga ale 2 gen '86 bez klimy ale tez w automacie i w 1.8 74 kW w dualcarb, ale za to 150 tys potw. przebieg i blacharsko tip top - nie tak jak ta na wtryskach :(

No i pytanko :
- standard to otwierane oparcie na kluczyk zeby przeswit z bagaznika zrobic - bo cos nie kojarze zeby ta moja co kiedys mialem cos takiego miala ?
Tu biala 2 G (ale to chyba nie to forum drajwer co nie? za hak ani za lpg bana nie dostalem to chyba za ten link tez nie?):

https://postimg.cc/gallery/r9q3y9xq/


13 cze 2018, 22:39
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 sie 2017, 0:31
Posty: 16
Lokalizacja: Bydzia
Auto:: e 34, kangoo, superb
silnik: 2.0
Koles jedzie tylko na wyposazeniu bo reszta tragedia - silnik pyrkal ok, po "policjantach" przelecialem nic nie stukalo - wola 7, ale mylse ze max 5 moge mu zaoferowac bo 3 peknie na lakiernika :(
a za 8,5 to juz na gotowo mozna kupic tyle ze zazwyczaj bez automatu,skor, klimy, 4 ws i na gaznikach :(


13 cze 2018, 22:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2014, 16:58
Posty: 220
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: BA4
silnik: B20A9
milwarch napisał(a):
Zgadzam się z ostatnim zdaniem. Preluda nie jest do nabijania kilometrów. Twarde to, niewygodne... Jeżdżę sobie drugi tydzień nią do pracy (po 3 letniej przerwie) i jakoś już mnie nie cieszy...

A jeśli interesujesz się konkretnym egzemplarzem to wrzuć link do ogłoszenia i zadaj dręczące Cię pytania na konkretnym przykładzie. Na początku pytałeś o 2 gen. Teraz oglądałeś 3 gen. Pogubić się można ;-)

A ta rzekomo brakująca lampka to podejrzana sprawa. W preli lampka jest na środku sufitu. Chyba, że to USDM... ale nie było tam B20A9.
Wrzuć foty np tu i wklej linki:
https://postimages.org/
Działa nawet z telefonu.



A ja nabijam kilometry i za każdym razem jak do niej wsiadam to mi się mordka cieszy :)

Sorry za offtop

_________________
https://www.facebook.com/Czerwona-Prelude-III-1192304917454975/?ref=aymt_homepage_panel
http://www.AutoBezWgniecen.pl - Usuwanie wgnieceń bez lakierowania, regeneracja reflektorów, usuwanie odprysków na szybach oraz usuwanie rys z lakieru


13 cze 2018, 22:43
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 04 sie 2017, 0:31
Posty: 16
Lokalizacja: Bydzia
Auto:: e 34, kangoo, superb
silnik: 2.0
@Black500
u mnie juz problemy z kregoslupem i najwygodniej mi w niestety Kangoorze (jak nie kupie Pralci to sie czaje od jakiego czasu na Nive - mam troche fajnego terenu do...), aczkolwiek w niej to glownie problem z wsiadaniem i wysiadaniem byl :)
Kangoor tez ma zreszta raczke do wysiadania dla pasazera :)


13 cze 2018, 22:50
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 20:50
Posty: 409
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: Prelude BA4; Accord CW1
silnik: B20A9/A5; R20A3
Black, jak miałem tyle lat co Ty to też mnie cieszyła ;-)

_________________
ObrazekObrazek


13 cze 2018, 22:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 sie 2017, 0:31
Posty: 16
Lokalizacja: Bydzia
Auto:: e 34, kangoo, superb
silnik: 2.0
pierdu, pierdu :)
a opinii o bialej zero :(
no tak wkoncu to 2 gen :)
pzdr


13 cze 2018, 23:41
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 20:50
Posty: 409
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: Prelude BA4; Accord CW1
silnik: B20A9/A5; R20A3
2 gen na gaźniku... O czym tu pisać ;-)

_________________
ObrazekObrazek


13 cze 2018, 23:46
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 sie 2017, 0:31
Posty: 16
Lokalizacja: Bydzia
Auto:: e 34, kangoo, superb
silnik: 2.0
czyli out :(

kiedys mialem wrazenie tutaj ze jak classic Prelka 3gen to tylko dualcarb :)

i nawet gazowanie na blossie OK :)

zmienilo sie cos ?


13 cze 2018, 23:51
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 sie 2017, 0:31
Posty: 16
Lokalizacja: Bydzia
Auto:: e 34, kangoo, superb
silnik: 2.0
ale blacharsko o niebo ladniejsza :)

ta szara to padaka wizualnie :(

jak to dobrze brac zone na ogledziny - korea powacha i pokreci noskiem i sprowadzi na ziemie napalenca:)


13 cze 2018, 23:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
szczerze to tego szarego szwajcara bym sobie odpuścił, jak dla mnie za dużo w nim roboty, myślę, że za te pieniądze można coś ciekawszego znaleźć choćby zielona wystawiona na tym forum przez...(nie pamiętam nicka), ale niestety (?) na gaźniku...
co do białego 2 gen, to fakt bardzo ładnie się prezentuje, ale z racji, że silniki 16V są niemal niezniszczalne i model różni się blacharsko od 12V to znawcy tematu się za nimi nie oglądają...

_________________
Obrazek


14 cze 2018, 0:26
Zobacz profil

Dołączył(a): 04 sie 2017, 0:31
Posty: 16
Lokalizacja: Bydzia
Auto:: e 34, kangoo, superb
silnik: 2.0
@Domel
dziex za konstruktywna opinie :)
Ta zielona to masz na mysli ta z komisu ze Zgierza, ktory ma niby czerwona swoja jako milosnik marki?
Za taka tyle ze z lpg i 4 ws to kilka lat temu dalem w komisie bodajze 3 tysie (blacharsko co prawda w garazu ogarnieta byla)
Nie chce opiniowac bo nie widzialem a moze igla :)
Jest jeszcze biala na otomoto, ale tez podpicowana na handel - wiec nie wiem czy nie lepiej samemu blcharke podpicowac niz po pol roku spodizewac sie kwiatkow :(
Czyzby znowu Prelcia miala pojsc w zapomnienie :(
Juz nawet Accord v6 w coupe zaswital i 5 gen 2.2 z 4ws - ale w cenie 3 Prelek 3 g :(
poza tym wizulanie jej blizej Hyundaiowi Coupe niz pieknej 2 czy 3 G :(


14 cze 2018, 1:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL