Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Przewody Hamulcowe 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
Plewis to jest standard i nie ma co się irytować. Wiesz ilu ludzi było umówionych na mechanikę do mojego warsztatu, a nie przyjechało i nie raczą odebrać telefonu? Sporo :) a później na zamówione części muszę pisać protokół zwrotu. Też mi nikt nie zapłaci za stracony czas :/

Akurat Wrouz kupił u mnie chłodnicę błyskawicznie i bezproblemowo!


18 wrz 2018, 13:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
Armagedon napisał(a):
Plewis to jest standard i nie ma co się irytować. Wiesz ilu ludzi było umówionych na mechanikę do mojego warsztatu, a nie przyjechało i nie raczą odebrać telefonu? Sporo :) a później na zamówione części muszę pisać protokół zwrotu. Też mi nikt nie zapłaci za stracony czas :/

Akurat Wrouz kupił u mnie chłodnicę błyskawicznie i bezproblemowo!

Zamówienie nowych części to nie jest jakiś problem wielki,można telefonicznie wiele załatwić ,mnie na fizyczna pracę naciągnął i koszta dojazdu i powrotu + uziemienie mojej Prelude na warsztacie i teraz se to poskładać muszę ... Zajebiście ...

_________________
pozdrawiam Plewis


18 wrz 2018, 14:44
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Krzychu, takie życie. O ile zaufany forumowicz gwarantuje na ogół pewność powodzenia transakcji to z nowymi i tymi mniej aktywnymi trzeba po prostu uważać. Ja czasem wolę komuś znajomemu z forum puścić graty za free niż zarobić na kimś kogo nie znam. Chciałeś zarobić a teraz jesteś stratny. Następnym razem sobie odpuść i odpowiadaj tak jak ja - że nie masz danej części albo odbiór tylko osobisty. Na pocieszenie oznajmiam, że koledze o którym mowa ja osobiście nic nigdy nie sprzedam. ;) Wiem wiem, marne to pocieszenie...

_________________
Części do prelude III gen


18 wrz 2018, 15:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
drajwer napisał(a):
Krzychu, takie życie. O ile zaufany forumowicz gwarantuje na ogół pewność powodzenia transakcji to z nowymi i tymi mniej aktywnymi trzeba po prostu uważać. Ja czasem wolę komuś znajomemu z forum puścić graty za free niż zarobić na kimś kogo nie znam. Chciałeś zarobić a teraz jesteś stratny. Następnym razem sobie odpuść i odpowiadaj tak jak ja - że nie masz danej części albo odbiór tylko osobisty. Na pocieszenie oznajmiam, że koledze o którym mowa ja osobiście nic nigdy nie sprzedam. ;) Wiem wiem, marne to pocieszenie...

Żaden mój zarobek ,bo wahacze bym musiał dokupić do swojej ,nie czytasz chyba co pisze...

_________________
pozdrawiam Plewis


18 wrz 2018, 15:09
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
To po cholerę się w to pakowałeś skoro nie dla chęci zarobku? Czytam co piszesz ale w ogóle tego nie rozumiem.

_________________
Części do prelude III gen


18 wrz 2018, 15:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
drajwer napisał(a):
To po cholerę się w to pakowałeś skoro nie dla chęci zarobku? Czytam co piszesz ale w ogóle tego nie rozumiem.

No ja też nie rozumiem ,po jakiego chciałem pomóc

_________________
pozdrawiam Plewis


18 wrz 2018, 15:37
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Miękkie serce twarda dupa. ;)

_________________
Części do prelude III gen


18 wrz 2018, 16:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 maja 2018, 12:01
Posty: 23
Auto:: Honda Prelude III
silnik: 2.0
Będziesz robił dym bo nie wziąłem wahaczy? Zacznijmy od pokazania rozmowy na Forum . Napisalem czy masz na sprzedaż jeszcze tuleje ty że nie. Więc na tym skończył się raczej planowany zakup. Ty za parę dni dzwonisz że masz wahacze z tulejami z innej Prelude.. gdzie ja nawet nie powiedziałem* wezmę* tylko zadzwonię jeśli będę je bral i mechanik nie zechce się bawić w poliuretany. Więc w jakie koszta ja cię miałem wsadzić? Skoro nic nie kupiłem?


19 wrz 2018, 23:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
Wrouz napisał(a):
Będziesz robił dym bo nie wziąłem wahaczy? Zacznijmy od pokazania rozmowy na Forum . Napisalem czy masz na sprzedaż jeszcze tuleje ty że nie. Więc na tym skończył się raczej planowany zakup. Ty za parę dni dzwonisz że masz wahacze z tulejami z innej Prelude.. gdzie ja nawet nie powiedziałem* wezmę* tylko zadzwonię jeśli będę je bral i mechanik nie zechce się bawić w poliuretany. Więc w jakie koszta ja cię miałem wsadzić? Skoro nic nie kupiłem?

Za chwilę udostepnie nagranie z telefonu jeśli tak bardzo tego chcesz chlopcze

_________________
pozdrawiam Plewis


20 wrz 2018, 21:03
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 maja 2018, 12:01
Posty: 23
Auto:: Honda Prelude III
silnik: 2.0
A udostępnij. Dobrze wiem że odpowiedziałem na twoje pytanie o wahaczach że jak je wezmę to zadzwonię po 17 :) ale wpierw zapytam mechanika. ;)


20 wrz 2018, 21:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, 10:56
Posty: 807
Lokalizacja: Piła
Auto:: osobowe
silnik: spalinowy
Wrouz napisał(a):
A udostępnij. Dobrze wiem że odpowiedziałem na twoje pytanie o wahaczach że jak je wezmę to zadzwonię po 17 :) ale wpierw zapytam mechanika. ;)

Dziękuję ,żadnych pytań nie mam więcej...

_________________
pozdrawiam Plewis


20 wrz 2018, 22:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL