Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Zlot Wiosenny 2017 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
Witam brać forumową :P

Chciałem tego posta zacząć w jakiś ciekawy sposób, ale ciężko wymyślić coś na szybko.

Z własnego doświadczenia wiem, że ciężko zaplanować sobie urlop. Tym bardziej za granicą. Wiem coś o tym, odwołując się do zeszłorocznego spotkania.
Więc jako, że dopiero mamy listopad, chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś planuje organizację zlotu 2017 :)
Chyba nie muszę wspominać, że takowe MUSI się odbyć, więc jako najstarszy z "młodej gwardii" postanowiłem ruszyć temat.

Ciężko mi cokolwiek zorganizować z terytorium Norwegii.
Ale jeżeli takowy zlot miałbym organizować, wstępnie miałby odbyć się on ostatniego tygodnia maja na mazurach.
Zleciłem znaleźć ośrodek, który sprostał by wymaganiom nie tylko grupy najebanych jak świnie Hanysów, ale także rodzin z dziećmi.

Jest to wstępny projekt. Nie mam pojęcia o kosztach. Atrakcjach typu kajak, paintball, ognisko. Dlatego gdybym znał ilość zainteresowanych osób, mógłbym zacząć działać.

Pozdrawiam
Wasz nadworny Jełop :)


1. Tutek


29 paź 2016, 20:05
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
A czemu maj? Dobrze, że nie majówka ;)
Zlot w maju miał sens kiedy były 3 a nawet 4 zloty w roku ale teraz kiedy zlot robi się tylko raz a frekwencja maleje z roku na rok to najlepszym terminem jest lato ale przed sezonem wakacyjnym. W 2015 Gywer zrobił zlot w długi weekend czerwcowy zahaczający o Boże Ciało. W 2017 roku Boże Ciało wypada w czwartek 15 czerwca. Dlatego proponuję zrobić długi czterodniowy zlot w dniach 15 - 18 czerwca. Kto nie będzie mógł wziąć wolnego w piątek 16 czerwca przyjedzie w piątek wieczorem albo w sobotę rano.
Podaję ten termin nie dlatego, że mi odpowiada on najbardziej. Mi to w sumie rybka bo wolne mam kiedy chcę. Chodzi o to, żeby był to termin optymalny żeby zgromadzić jak największą liczbę ludzi. No i żeby było w miarę ciepło. :)
Miejscówka do dogrania Centrum albo mazury, choć dla mnie każda lokalizacja byłaby ok. :) Fajnie jednak gdyby w pobliżu była jakaś woda żeby można było popływać, choćby kajakami.
Mogę się podjąć organizacji bo jestem bardzo elastyczny czasowo. Co do miejsca to możemy zrobić otwartą ankietę. Jak to nie wypali to poszukam czegoś sam. Oczywiście postaram się znaleźć kompromis między niską ceną i przyzwoitym komfortem. Tzn żeby każdego było stać ale żeby na ścianach nie było grzyba ani pająków.

_________________
Części do prelude III gen


29 paź 2016, 21:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Ja osobiście jako jeden z najmłodszych stażem członków forum, jestem jak najbardziej za, bo nigdy nie byłem i uważam, że czas najwyższy się ujawnić ;) Ogólnie zgadzam się na wszystko a jeśli chodzi o mazury to już w ogóle jak najbardziej. Fajnie by było, jak faktycznie znaleźlibyśmy lokalizację odpowiadającą wszystkim, chętnie podjechałbym z żoną i córką... Niech wiedzą o co biega, że nie tylko ja mam ten problem, że jest nas więcej ... ;)


29 paź 2016, 23:00
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
ja Wam k***a dam mazury !! :( :krzeslo: :krzeslo: :krzeslo:












:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
http://www.wrapcollabo.com


29 paź 2016, 23:34
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Robert, ja bym chętnie pojechał w góry, w jakieś ciekawe miejsce. Najlepiej zimą ale ja zimowego nie zorganizuję. A co, boisz się, że Twoja beemka nie dojedzie tak daleko? ;)

_________________
Części do prelude III gen


30 paź 2016, 8:24
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 15:58
Posty: 357
Lokalizacja: Kraków
Auto:: BMW
silnik: 2.5
drajwer napisał(a):
Robert, ja bym chętnie pojechał w góry, w jakieś ciekawe miejsce. Najlepiej zimą ale ja zimowego nie zorganizuję. A co, boisz się, że Twoja beemka nie dojedzie tak daleko? ;)

polskie góry zimą czasem mogą się okazać niezimowe, dlatego nawet tego nie proponuję ;) jakby była gwarancja śniegu jak kilka lat temu w Żabnicy , ehhh :love: :love: :love:

co do BMW w tym roku Kraków --> Czarnogóra --> Balaton (przez Bośnię, czyli nigdy więcej tamtędy :P ) --> Kraków bez beknięcia ;)

dobra bo robimy burdel, a temat o tym cudownym aucie już jest :D :P

_________________
http://www.wrapcollabo.com


30 paź 2016, 10:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2015, 23:44
Posty: 132
Lokalizacja: małopolskie
Auto:: Prelude 2.0 EX '91 AC
silnik: B20A3
Polecam Spałę na zlot wiosenny. Byłem tam na zlocie Motokillera i było super, a ceny również dobre. Może w końcu parę osób poznam, i się ujawnię, a może nawet poznam kogoś ze swoich okolic :D

_________________
https://www.facebook.com/PreludeBA4byKitt


30 paź 2016, 19:52
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
kitt2496 napisał(a):
Polecam Spałę na zlot wiosenny.


i hymn zlotu już mamy ;)

https://www.youtube.com/watch?v=faHwAc4N00U

już widzę jak wszyscy drą ryja przy ognisku przy akompaniamencie Abażura ;) :rotfl: :rotfl: :yahoo:

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


01 lis 2016, 16:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
jak Abbaddon to na pewno nie może zabraknąć > https://youtu.be/XaduwQ6LGLw :lol:

_________________
Obrazek


01 lis 2016, 21:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 gru 2015, 23:44
Posty: 132
Lokalizacja: małopolskie
Auto:: Prelude 2.0 EX '91 AC
silnik: B20A3
Przede wszystkim, że lokalizacja całkiem fajna. Poza tym, Warunki nie najgorsze, a cenowo wychodzi fajnie. My od osoby płaciliśmy za 2 noclegi, śniadanie, obiadokolację chyba 240zł. Niezłe warunki do mieszkania, ale jedzenia nie polecam, było średnie.

_________________
https://www.facebook.com/PreludeBA4byKitt


01 lis 2016, 22:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 mar 2015, 16:09
Posty: 103
Lokalizacja: Tarnów
Auto:: Honda Prelude 3
silnik: ???
Tez chce blizej siebie niz mazury :ok: hahaha. morskie oko? Okuninka? Solina? :) na tamie w solinie jest spoko i ceny w miare :)


01 lis 2016, 23:30
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Spała jest o tyle dobra, że znajduje się niemal w centrum Polski, tuż przy trasie z Katowic do Warszawy. Jedynie koledzy ze Szczecina mogą narzekać, o ile któryś z nich byłby chętny. Ale z drugiej strony Solina byłaby dla nich jeszcze większym wyzwaniem.
Czasu mamy sporo więc temat miejscówki i organizatora pozostaje otwarty. Niemniej jednak co do Spały to ja osobiście jestem za i mógłbym tam podjechać i ogarnąć noclegi. Wiem, że takie rzeczy załatwia się przez telefon ale wolałbym obejrzeć domki zanim cokolwiek klepnę.

_________________
Części do prelude III gen


02 lis 2016, 7:04
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
Cieszy mnie to, że coś sie temat ruszył.

Wstępnie wybrałem Maj, ponieważ jest to miesiąc w którym na pewno dostanę urlop.
Już w czerwcu, gdzie jak Drajwer mówisz, najwięcej osób będzie skłonnych wziąć urlop, będzie mi trudniej się wyrwać.
Jak to miało miejsce rok temu. Wpadłem, żeby pomóc pozbierać puszki :P A jak już organizuje zlot to wypadałoby się na nim pojawić no nie? :P

Wstępnie wybrałem mazury bo ponoć jest tam zacnie (pewnie drogo) a nigdy tam nie byłem.
I nie, nie wybrałem tego miejsca bo jest blisko Gdańska. Wszak najpierw muszę przejechać Subaryną 1700 km :P
Ponadto mam w Łomży kolegę, który zorganizował już kilka imprez "masowych". Zgodził się poszukać czegoś na mazurach.

Sugeruję zrobić jakąś ankietę jak już temat się rozgrzeje. :)


02 lis 2016, 9:26
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
No to widzę, że nie zrozumiałeś niczego z tego co napisałem. Albo udajesz, że nie zrozumiałeś. Robisz zlot dla siebie czy dla forumowiczów?
Tym tempem za 2 - 3 lata na zlotach będzie się pojawiało maks 10 osób i jedna jeżdżąca prela.

Powodzenia w "organizacji" ;)

_________________
Części do prelude III gen


02 lis 2016, 9:54
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
Ależ oczywiście, że zrozumiałem.
Zrozumiałem, że możemy "założyć", że w czerwcu byłoby najwięcej osób ze względu na Boże Ciało.
Zrozumiałem też, że możemy "założyć", że w centrum Polski może pojawić się najwięcej osób.

Ty z kolei nie zrozumiałeś słowa "wstępnie" oraz ogólnego założenia topicku.
Temat założyłem, żeby posłuchać ludzi, bo ostatni zlot był w czerwcu, ale jakoś wielkim echem się nie odbił.

Zawsze byłeś zrzędliwy, ale ostatnio przechodzisz samego siebie :)


02 lis 2016, 10:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL