Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Zlot 2017 - Ostrów Pieckowski 15-18.06.2017 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lip 2015, 8:28
Posty: 52
Lokalizacja: Celestynów
Auto:: Accord VI, Prelude
silnik: F20B6, B20A9
Harry napisał(a):
Którędy pojechaliście?

Jechaliśmy na Celestynów więc na Sokołów skręciliśmy, potem na 50kę do Grójca.


19 cze 2017, 17:05
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Pozbierałem się więc mogę w końcu podziękować wszystkim z osobna. :)

Kolejność zupełnie przypadkowa.

Fuego3, dzięki Miruś, że wbrew wstępnym zapowiedziom jednak dojechałeś. Bez Prezesa zlot to nie zlot.
Mlodyrychu, szkoda, że nie którąś z białych prelek ale jednak. ;) Ja Ci tego karnego k.tasa daruję ale uważaj na Huberta. ;)
Harry, nie wiedziałem, że będę się cieszył na widok peżota. :) Mam nadzieję, że sprawy w domu się poukładały.
Clever77, szkoda, że dopiero teraz zdecydowałeś się na przyjazd na swój pierwszy zlot. Mam nadzieję, że złapałeś bakcyla i będziemy mieli okazję częściej zrywać boki ze śmiechu. Złoty pączek!
Kasia, sory za to, że Ci mało paznokcia nie zerwałem. :torba: Ciężko ustać prosto w poziomie po pijaku. Ale chyba tylko Ty wiesz ile wypiłem wódki z colą i spritem. ;)
Aga75, Ty ze swoimi dziewczynami zawsze stajesz na wysokości zadania. Szacun, że Ci się chciało tłuc przez pół Polski. Tak jak mówiłaś - następny zlot będzie trwał cały tydzień. :)
Abaddon, Paulina, dzięki za towarzystwo, wspaniałą oprawę muzyczną i znalezienie fajnej knajpy na niedzielny obiad. :)
GreenShadow, mam wyrzuty sumienia, że nie udało nam się pogadać i wypić razem tyle co planowaliśmy. Ale cytrynóweczka... baja! :D
AdamSTR, dzięki za pomoc w noszeniu drewna na ognisko. Ile to jagodzianek bez jagód trzeba zjeść żeby mieć tyle siły ;)
Hubert, z Tobą najkrócej się widziałem. Mam nadzieję, że następnym razem przyjedziesz na dłużej. Oczywiście razem ze swoimi kobietami. :) Przy okazji, dowiedziałem się później, że karnego k.tasa odkleja się na mokro. Wystarczy woda...
Marcin od saaba, miło było poznać. Mam nadzieję, że poczułeś klimat. :)
Tutaś, co się nie kąpałeś? :D Jedyne czego Ci współczuję to chwilowego braku preli. Ale ważne, że Ty się pojawiłeś.
Maserak (Maciek), trzy zloty trzeba było czekać żebyś się odezwał. :D

Mam nadzieję, że ośrodek i żarcie spełniło wymagania większości z Was. Mam też nadzieję, że wbrew zapowiedziom synoptyków nie narzekaliście też na pogodę. Maszyna od Putina daje radę. Czas zebrać w głowie wnioski po zlocie. Na pewno trzeba będzie wziąć pod uwagę, że ktoś będzie chciał być krócej. Mój błąd, który niektórych kosztował więcej kasy niż planowali zapłacić. Najważniejsze jednak żeby na kolejnym zlocie w domkach były lodówki. :)

_________________
Części do prelude III gen


19 cze 2017, 17:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Drajwer, dziękuję Ci przede wszystkim za to, że podjąłeś się organizacji zlotu i pomimo przeciwności losu i utrudnień jakie napotkałeś na kolejnych etapach jego organizacji, udało Ci się to wszystko doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Zlot był naprawdę zajebisty a dla mnie, była to pewnego rodzaju nobilitacja, że mogłem stać moją Prelą z waszymi Prelami ramię w ramię. (Tutek nie bierz tego do siebie ;) ).

Darek, wyrzutów sumienia nie miej, bo na następnym zlocie na pewno nadrobimy :) a ja nauczony tegorocznym, po prostu wezmę więcej cytrynowego specyfiku :ok:

Karolinie i Oli też się bardzo podobało i chyba załapały temat :D . W sumie to film, który niebawem powstanie był w zasadzie jej pomysłem :P .

Przy okazji dziękuję wszystkim obecnym, to dzięki Wam zlot miał tą niepowtarzalną atmosferę.

Pozdrawiam serdecznie :piwo:


19 cze 2017, 18:37
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 paź 2015, 16:54
Posty: 176
Lokalizacja: Wrocław
Auto:: prelude
silnik: B20A9
My jeszcze raz dziękujemy za spotkanie, krótkie bo krótkie ale fajne. Żałuję że prelka nie załapala się na zdjęcie a przecież była najładniejsza heh Pozdrawiam wszystkich poznanych i do następnego razu, oby jak najszybciej
p.s. Darkowi podziekowania i szacun za organizację, klasa


20 cze 2017, 8:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 lip 2015, 8:28
Posty: 52
Lokalizacja: Celestynów
Auto:: Accord VI, Prelude
silnik: F20B6, B20A9
Hubert napisał(a):
My jeszcze raz dziękujemy za spotkanie, krótkie bo krótkie ale fajne. Żałuję że prelka nie załapala się na zdjęcie a przecież była najładniejsza heh Pozdrawiam wszystkich poznanych i do następnego razu, oby jak najszybciej
p.s. Darkowi podziekowania i szacun za organizację, klasa

Szkoda że nie udało się mi Twojej uchwycić :P


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


20 cze 2017, 11:29
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Ja w końcu wyszedłem z garażu :) więc ... dziękuję wszystkim szmatom zlotowym za udział w tym jakże przemiłym spotkaniu :)

Miałem nadzieję, że karne kutasy nie zraziły Was do mojej osoby ... ja tylko chciałem, żeby Prele stały razem ze sobą, a nie porozrzucane po całym ośrodku :) Wybaczcie jeśli napsuły Wam nerwów - niepotrzebnie.

Dareczkowi dziękuję za organizację tego całego gnoju :P
Kici .. za temperament ;)
Fuegowi za to, że mogłem dowieźć dupsko strupkiem do Katowic, mimo urwanego wahacza :P (mam nadzieję, że to ogarniesz jakoś)
Marcinowi, Karolinie i Olusi za wożenie mnie przez dwa dni Prelą i nabijanie kilometrów, a to wszystko po to żebym mógł się zakochać w Mazurach .... udało się to Wam !!! Za kluczyk również dziękuję !! :)
Adamowi za plasticzek do patyka z maski :P
Państwu Abażur za akompaniament i Espasito :P
Żabka .. miło było znowu Cię zobaczyć, mam nadzieję że niebawem odbierzesz swój wóz
Kuba i Kasia .. następnym razem pamiętajcie że lepiej użyć wody ;)
Harry .. następnym razem widzę Cię p2g !!
Aga, jak zwykle dała radę, mimo że Prela stała hen hen ;)
Marcinowi za zajebiste mięcho z grilla :P
Maserak - mam nadzieję, że już doszedłeś do siebie ;)
Hubert .. miło było Cię w końcu poznać, mam nadzieję, że się już nie gniewasz ;)


Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękuję za możliwość spotkania się, śmiania się, podziwiania prelek ... to mi dało większą motywację do działania i od wczoraj nie wychodzę z garażu :)

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


20 cze 2017, 23:13
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
To i ja sie rozpisze, staż zobowiazuje :P
Jako, że Maserak nie ma konta na forum, podziękowania są równiez od niego. ;)

Drajwer - Mistrzu, dzieki za ogarniecie tematu. Zawsze mozna na Ciebie liczyc. Klasa sama w sobie. Co tu dużo mowic, szacun.
Kicia- koszulke schowalem do pojemnika próżniowego, juz zawsze bedziesz blisko :P
Fuego3 - moze sie powtórze, ale zlot bez prezesa to nie zlot. Dzieki szmato, ze byles :)
Rychu - Rowniez milo mi bylo znow zobaczyc Twoja morde. Na przyszly rok ogarniaj Chorwacje. No i poskladaj chociaz jedna prele bo za rok to ja bede sie nabijał ;)
Harry - nie wazne czy srebrna skoda czy pedalsko niebieskim pełgełotem. Wazne ze jak co roku mozemy sie spotkac i wspolnie spedzic czas. No i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. ;)
Clever77 - ja jebie, coraz dziwniejsi ci ludzie na tych zlotach, ja wszystko rozumiem, ale zeby spac na lawce i wabic obce dzieci? :D Mega pozytywny czlowiek, widze Cie na nastepnym zlocie, bo jak nie..... złoty pączek.... to zobaczysz ! :D
Kasia - całe szczescie, że nie poznaliscie sie w samolocie. Zajebiscie dzieli sie z Toba ławke. ;) Takiej Szamano-alchemiczki od drinów nam potrzeba ;)
Aga75 - kolejny zlot, kolejny wspaniale spedzony czas. Dzieki za przybycie, ale juz wiecej do samochodu z Toba nie wsiąde ;)
Abaddon - moj rówieśnik, tylko bardziej ogarniety :P jak zwykle trzymales najwyzszy poziom. Czy w ogole ktos wyobraza sobie ognisko bez Ciebie? :)
Paulina - Piekny wokal, dobrze ze spiewałas razem ze mna, jestes powodem, dlaczego wszyscy nie pouciekali ;) Armagedon nie mogl wymarzyc sobie lepszej zony, zycze Wam wszystkiego najlepszego :*
GreenShadow - pierwszy zlot, ale daliscie z dziewczynami rade, ja sie nie mige pochwalic takim debiutem ;) za rok wez wiecej cytrynowki, tak w ogole to na forum jest dzial "ogloszenia stale" ;)
AdamSTR - dzieki za podtrzymywanie na duchu. Szkoda ze minelismy sie rok temu. Swietna prelka, do zoba za rok :)
Hubert - mam nadzieje ze poczatkowo srednia pogoda i jeden paciulok nie sprawił ze źle zapamietacie ten zlot. Szkoda ze nie zostaliscie do konca.

Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialem. Z kolega z Saaba nie zamienilem ani slowa, ale rowniez dziekuje za zaznaczona obecnosc i za filmik wjazdu prelek ;)

Espasito !


21 cze 2017, 1:01
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
Zlot w tym roku był tak fajny, że aż ciężko to opisać. Wszystko mi się podobało: ośrodek, żarcie, spanie, jeziorko, prele i te wszystkie mordy, czego chcieć więcej? :) Tylko czekać do następnego! Ahh żeby chociaż taki weekendowy zimowy zlocik... W piątek wieczór zbiórka, ogień, sobota - ogień, niedziela do domu :D

Dziękuję wszystkim za wspólną świetną zabawę! :pijaki: Espasito złoty pączek !


21 cze 2017, 22:19
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Organizator Zlotu 2012
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 maja 2012, 21:23
Posty: 525
Lokalizacja: Czersk
Auto:: Prelude BA4
silnik: B20A9 , J35A1
Panowie nawet nie wiecie jak mnie serce boli ze nie moglem byc z wami

_________________
Obrazek
PRACOWNIA TAPICERKI SAMOCHODOWEJ -CZĘŚĆI DO P3G Dla forumowiczów zniżka !!! tel:503789900


22 cze 2017, 21:12
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Glina napisał(a):
Panowie nawet nie wiecie jak mnie serce boli ze nie moglem byc z wami


Panie... żałuj po stokroć :P :P :P :P

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


22 cze 2017, 23:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
mlodyrychu napisał(a):
Glina napisał(a):
Panowie nawet nie wiecie jak mnie serce boli ze nie moglem byc z wami


Panie... żałuj po stokroć :P :P :P :P


Nic straconego ;)
Za rok będzie jeszcze lepiej !
I będzie więcej cytrynówki !

A Tutek może nawet Prelą przyjedzie :)


22 cze 2017, 23:26
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Szanowny gremium....mam przykrą wiadomość... Padła mi karta w telefonie. Wszystkie filmiki z jazdy, zdjęcia itd poszły w pizdziet :((((

Jeśli macie coś ponagrywane to wrzuccie to na jakiś serwer i dajcie linka. Może się coś uda poskładać.

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


23 cze 2017, 19:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
mlodyrychu napisał(a):
Szanowny gremium....mam przykrą wiadomość... Padła mi karta w telefonie. Wszystkie filmiki z jazdy, zdjęcia itd poszły w pizdziet :((((

Jeśli macie coś ponagrywane to wrzuccie to na jakiś serwer i dajcie linka. Może się coś uda poskładać.


.... a ja skrętu szyji dostałem... nie da się nic odzyskać ?? :(


23 cze 2017, 19:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Od Marcina z Saaba

https://drive.google.com/file/d/0B7G5Vn ... 9WMXc/view

Harry, dawaj co masz, też tam kręciłeś widziałem ;)


23 cze 2017, 20:53
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
https://drive.google.com/open?id=0B29kq ... 0s5TkFnM1E
https://drive.google.com/open?id=0B29kq ... EFkaG1oWFk
https://drive.google.com/open?id=0B29kq ... WpzTHE2dkk
https://drive.google.com/open?id=0B29kq ... nRQMElEZUU
https://drive.google.com/open?id=0B29kq ... 0RiZVVvV2c
Zdjęcia wrzucę w weekend


23 cze 2017, 22:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL