Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Zlot 2018. Tresna. 31.05.-03.06.2018 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
Zapomniałem dodać, że mam dowód, że Iwona ma prawo jazdy z chipsów :P Accord przeżył prawie 1000 km, ale 3 km do pracy już było za dużo i rant felgi spotkał się konkretnie z krawężnikiem XD

_________________
Obrazek


05 cze 2018, 1:28
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2012, 18:07
Posty: 631
Lokalizacja: Koczargi Stare
Auto:: PRELUDE! BMW
silnik: B20A1
Nie musisz nic udowadniać, jechałem kawałek za wami :P może w następnych chipsach znajdzie talent do kierownicy :rotfl:


05 cze 2018, 8:32
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Kurcze, wypadałoby żeby odezwał się onanizator. Choć na miano takiego zasłużył bardziej mlodyrychu. I nie bez powodu zainkasował zasponsorowaną przeze mnie nagrodę - oscara za człowieka zlotu. ;)

Nie chcę wymieniać z imienia osób, którym chciałem podziękować za wspólny weekend. Na pewno na pierwszy miejscu jest moja druga, ładniejsza połówka, czyli Kicia. No i nasze niesforne dzieciaki. To chyba pierwszy zlot na którym nie było ani jednego awanturnika, rozrabiaki. Tu każdy tworzył mega klimat. Począwszy od tzw "starej gwardii" jak mlodyrychu, Aga75 z Werą i Nataszą, Abaddon z Pauliną i nawet Harry z Justyną. Poprzez Tutasia, Adama STR z Kamilą i Marcina (Greenshadow). Mega zaskoczeniem była dla mnie ogromna ilość nowych twarzy - Nika z Krzyśkiem, RaZieL (Olek) z Iwonką, Tomek93 z Baśką, Sebastian (2be3), i nawet niezarejestrowany Paweł z dziewczyną. Adam.richter, o Tobie i twojej przesympatycznej córeczce też pamiętam. :)

Jak tylko wziąłem się za ogarnianie zlotu to powiedziałem sobie, że to ostatni raz. Ale nie. Stworzyliście taki klimat, że wszelkie stresy zrekompensowało mi Wasze doborowe towarzystwo. Nawet kierowniczka ośrodka wymiękła przy Olku. Stary, potrafisz poprawić człowiekowi nastrój. :)
No i nowe dziewczyny naszych SINGLI. Mlodyrychu, mam nadzieję, że następnym razem też będziesz z Darią. Ma dziewczyna powera. Mega się wkleiła w temat.
Tutaś Kutaś... Maciek nie mógł tak wyładnieć. ;) Dobrze, że zmienił imię na Patrycja. ;) Tak trzymaj bracie. Następnym razem załatwię Ci bardziej intymny pokój.

I tu przechodzę do sprawy ośrodka. O ile media i czystość były na najwyższym poziomie, to wszystkich Was bardzo przepraszam za brak intymnych "dwójek". No jeszcze nigdy nie było takiego zlotu, na którym były same pary. Jedyny wyjątek to Marcin i Seba. A ośrodek mimo swoich zalet był przystosowany pod rodziny. I za to Was przepraszam.

Jeśli pozwolicie mi zorganizować kolejny zlot to obiecuję, że niezależnie czy to będą domki czy pokoje w hotelu / pensjonacie to będą to dwójeczki z osobnymi łazienkami. Choć poprzeczkę podnieśliśmy sobie na tyle wysoko, że od niedzieli nie mogę niczego przyzwoitego znaleźć. Tak, od niedzieli. Bo wracając z Tresny obczajaliśmy z Kicią ewentualne miejsca na kolejny zlot. Plan mamy fajny, miejsce też. Ale noclegowni nie możemy wyczaić. :(

_________________
Części do prelude III gen


07 cze 2018, 23:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Darek, dzięki.

Pamiętaj, tak jak my możemy zawsze na Ciebie liczyć, tak Ty możesz zawsze liczyć nas nas.

Plan jest jeden. Za rok, więcej aut i jeszcze więcej mega klimatu. Wiem, że to wysoko postawiona poprzeczka... zajebiście wysoko ;)

... ale damy rady :piwo:


08 cze 2018, 7:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
drajwer napisał(a):
Nawet kierowniczka ośrodka wymiękła przy Olku

Czerwienię się na samą myśl :mrgreen:
Nie wiem, jak Tutki, ale dla nas nie było większego problemu z pokojem :)
Od jakiegoś czasu jeździmy na różne zloty i ten zdecydowanie jest w ścisłej czołówce, ubawiliśmy się jak tralala! :yahoo:

_________________
Obrazek


08 cze 2018, 11:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2017, 22:41
Posty: 98
Lokalizacja: Łódź
Auto:: Honda Prelude 3gen
silnik: B20A3
To i ja coś skrobnę :) Dzięki wszystkim za mega atmosferę - to był również mój pierwszy zlot i na pewno nie będzie ostatnim. Trochę ze względów logistycznych nie bardzo miałem jak być z Wami przez cały czas, ale z córą dzielnie dotrzymywaliśmy Wam kroku na wycieczkach. Ala była wniebowzięta, cały czas się dopytuje "tato kiedy znów jedziemy na zlot" co dziwo nie wiem skąd wie że się to tak nazywa. Już teraz rozglądam się za imprezami w okolicy by z nią pojechać bo mi nie daje spokoju, oczywiście zapowiedziała mi, że jak dorośnie to chciałaby moją Preludę a jak nie to żebym zaprowadził ją do salonu hondy to ona sobie coś wybierze :).
Na następny zlot piszemy się już całą rodziną w 4 - moja żona będzie miała okazję Was wszystkich poznać.

Do usłyszenia i mam nadzieję, że może gdzieś do zobaczenia? W sumie lato dopiero się rozkręca a rożnych imprez jest w całej Polsce dość sporo - może się gdzieś zobaczymy.


08 cze 2018, 22:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Widzę, że z filmem będzie podobnie jak w tamtym roku... a miało być tak pięknie, smuteczek :cry:


26 sie 2018, 1:19
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
czekam na przesyłkę z filmami z kamerki...

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


27 sie 2018, 17:16
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
No dobra, już dawno po zlocie, a filmów żadnych ni ma...


13 wrz 2018, 12:26
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
nadal czekam na przesyłkę z filmami ....

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


14 wrz 2018, 6:26
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
Dalej nic? Prędzej spotkamy się na kolejnym zlocie xD


15 paź 2018, 20:32
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
...... niestety, dalej nic :/

Aga miała wysłać kartę z filmami ale dalej cisza :/ a w skrzynce pusto.

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


18 paź 2018, 22:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
W tym roku proponuję nie kręcić żadnych filmów... nie będzie wtedy tak szkoda, że nic z tego nie wyszło...


14 mar 2019, 19:45
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Adze skradziono aparat z kartą w środku. Trzeba było zgrać zdjęcia na lapka jeszcze na zlocie. ;) W razie czego w tym roku ja też będę miał sprzęt i wezmę dwie zapasowe karty.

_________________
Części do prelude III gen


14 mar 2019, 20:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 179 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL