Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
ZLOT 2019 Płaczewo 20-23.06.19 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
drajwer napisał(a):
Na pewno nie na sobotę.


Darek dobrze prawisz ! Ja w tamtym roku musiałem się schować w pokoju, żeby móc o .07.00 wyjechać a i tak trzęsło mnie do wtorku... :piwo:

Ale zlot był pryma sort, oby ten był tylko lepszy, czego Wam z całego serca życzę. Pamiętajcie tylko, żeby wypić moje zdrowie ;)


14 cze 2019, 15:44
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
boczak91 napisał(a):
PANOWIE I PANIE
Prosze potwierdzić kto na 100% będzie PRELUDĄ na zlocie?

Do chwili obecnej tylko 2, albo 3 osoby wysłały mi zdjęcia aut z potwierdzeniem ze będą, jeśli nie uzbieramy większej ilości aut, to nie gwarantuje że wpuszczą nas na "Classówke"


Jako smaczek dodam że jednym z gości na scenie będzie pan Tomasz, znany z projektu Patryka Mikiciuka pt. "Polskie Porsche" - dla tych co nie oglądali polecam na YouTube całą serie z odbudowy Porsche Sobiesława Zasady

Także raz raz!
Dla ułatwienia kontaktu wrzucam mojego prywatnego facebooka: https://www.facebook.com/sobczaktomas
A dla tych co nie używają pozostaje forumowe PW :)


Ciekawe ile przyjedzie Prelude....:)


15 cze 2019, 22:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
No ja jeszcze nie wiem czym przyjadę, na pewno nie Prelude, która nie jest gotowa na dalsze wyjazdy
Może ktoś ma możliwość i chęć zabrać mnie ze sobą? Oczywiście dorzucę się do kosztów przejazdu :)

_________________
Obrazek


15 cze 2019, 22:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2017, 13:26
Posty: 216
Lokalizacja: Kęty
Auto:: Prelude 3g
silnik: B20A5
Nie żebym się czepiał ale kiedy Prelude jest gotowa na dalsze wyjazdy? To 30 letnie auta, w każdej chwili może coś puścić.
Od które można się meldować w ośrodku? Będę chciał wyjechać dość wcześnie by uniknąć upału ale też nie pocałować klamki.


16 cze 2019, 22:40
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 paź 2015, 16:54
Posty: 176
Lokalizacja: Wrocław
Auto:: prelude
silnik: B20A9
Domel napisał(a):
No ja jeszcze nie wiem czym przyjadę, na pewno nie Prelude, która nie jest gotowa na dalsze wyjazdy
Może ktoś ma możliwość i chęć zabrać mnie ze sobą? Oczywiście dorzucę się do kosztów przejazdu :)

W jedną stronę chyba mógłbym Cię zabrać, powrót musiałbyś ogarnąć indywidualnie :-)


17 cze 2019, 7:51
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
2be3 napisał(a):
Od które można się meldować w ośrodku? Będę chciał wyjechać dość wcześnie by uniknąć upału ale też nie pocałować klamki.

Teoretycznie od 14.00. Ale jak będziecie wcześniej i będzie wolny jakiś domek to możecie się wbijać.
Ale nawet jak nie będzie możliwości kwaterowania się w domkach / apartamentach to na pewno będzie co robić. Można zwiedzać okolice, zaczynać degustować zimne piwko. Co kto lubi.
Ja planuję być najpóźniej o 12.00. Dokładnie ciężko określić bo mogę utknąć za jakąś procesją, tak jak to miało miejsce 2 lata temu w Pieckach. Ale procesje ruszają chyba o 12.00 więc mam nadzieję, że zdążę przed. Zresztą jako onanizator wypada żebym był najwcześniej. :)

_________________
Części do prelude III gen


17 cze 2019, 10:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
Hubert napisał(a):
Domel napisał(a):
No ja jeszcze nie wiem czym przyjadę, na pewno nie Prelude, która nie jest gotowa na dalsze wyjazdy
Może ktoś ma możliwość i chęć zabrać mnie ze sobą? Oczywiście dorzucę się do kosztów przejazdu :)

W jedną stronę chyba mógłbym Cię zabrać, powrót musiałbyś ogarnąć indywidualnie :-)


Dzięki zawsze to jakaś opcja :)
Postaram się jednak przyjechać jakimś swoim autem, byłem nawet odpalić hondę, która stoi kilka miesięcy nie palona, po odpaleniu słyszę nierówną pracę silnika, okazało się, że dwa wężyki od podciśnień sparciały i popękały przez zimę, mimo, że auto garażowane :o Jednak 30 lat zrobiło swoje...

_________________
Obrazek


17 cze 2019, 12:07
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Zarezerwowałem wiatkę na ognisko na pierwszy wieczór - na czwartek. Tylko ten dzień był wolny.
Niestety miałem nadzieje, że będzie to jak w Pieckach - ognisko zamiast obiadokolacji. Niestety tak nie jest. Trzeba zapłacić 50zł za rezerwację wiaty + 30 zł za każdą taczkę drewna. Teraz pytają mnie ile tych taczek drewna mają dowieźć. Nie chcę decydować za wszystkich ale w budżecie tego nie przewidziałem. :(
Pewnie kiełbaski i wszystko inne też musimy sami sobie ogarnąć. A to Święto więc dupa zbita. Zastanawiam się czy w ogóle tego nie zrezygnować ale trochę mi szkoda. Postaram się przerzucić to na piątek żebyśmy mogli sobie zorganizować prowiant. Jak się uda to się uda. Jak nie to poogarniamy zakupy indywidualnie przed wyjazdem i każdy kupi sobie to co będzie chciał jeść. Zrzucimy się tylko na drewno i na wiatkę.

_________________
Części do prelude III gen


17 cze 2019, 13:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, 19:49
Posty: 162
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Auto:: MAZDA MX5 NA / LEXUS IS300 SC
silnik: 1.8 Turbo / 3.0 2JZ
Dla mnie czwartek odpada :( Mnie w czwartek na 99% nie będzie, zmagam się 7 raz z zatokami w przeciągu roku i w końcu czas porządnie iść do dobrego specjalisty, a uda mi się to dopiero w piątek rano, także w piątek dopiero przyjadę jak najszybciej się da :)

_________________
Charade 1.0D + Charade 1.0B -> Prelude 3 B20A5 -> CIVIC EG5 D16Z6 -> Saxo 1.5D -> Charade GTTi 1.0T -> Prelude 3 B20A5 4WS + Toyota MR2 AW11 -> Charade 4WD -> MX5 NBfl 1.8 -> Clio II 1.5 DCI + MX5 NA 1.8 Turbo


17 cze 2019, 19:35
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
A w piątek nie będzie mlodegorycha. Wszystkim nie dogodzisz.
To, że ognisko będzie tylko jednego dnia nie oznacza, że nie będziemy balować cały zlot. :)

_________________
Części do prelude III gen


17 cze 2019, 21:46
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, 10:51
Posty: 152
Lokalizacja: Goleniów
Auto:: Honda Prelude Mazda Premacy
silnik: B20A4 1.8
Darku spoko pomysł z ogniskiem ,jedzonko każdy może ogarnąć i przywieść,jak nie w lodówkach to nawet w torbach termo obłożone lodem.Damy radę,bo kto jak nie my ;)


17 cze 2019, 22:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
Ja nie widzę problemu przywieźć sobie kiełbasę na ognisko w czwartek, przecież w każdym domku ponoć ma być lodówka, jeśli nawet chwilę poleży w aucie to nie powinno się zepsuć do czasu przełożenia, to nie jest surowe mięso...

_________________
Obrazek


17 cze 2019, 23:46
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Wstrzymajcie się z zakupami na ognisko.

Okazuje się, że w czwartek wieczorem mają wesele w sali gdzie wydają posiłki i już teraz kazali nam się zadeklarować, o której będziemy jeść. Albo przed albo po weselu. Nonsens, tym bardziej, że każdy przyjeżdża o innej porze.
Zaproponowałem więc patent sprzed dwóch lat. Zamiast obiadokolacji będziemy mieli prowiant na ognisko.
Wysłałem sms do tych osób, które zostawiły mi swoje numery.

Przy okazji - kwaterunek do domków od 14.00.

_________________
Części do prelude III gen


19 cze 2019, 10:14
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
Powoli Preludy zbierają się w watahy :)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


19 cze 2019, 21:08
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Wykruszyła się jedna para. Zaproponowałem, że oddamy cały jeden domek. Jednak pewnie już za późno i Ośrodek na to nie pójdzie.
W najgorszym wypadku zaliczka przepadnie a my będziemy mieli luźniej. Jeśli trzeba będzie dopłacić to niewiele.

_________________
Części do prelude III gen


19 cze 2019, 21:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL