Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
ZLOT 2019 Płaczewo 20-23.06.19 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2012, 12:55
Posty: 940
Lokalizacja: Brzeg / opolskie
Auto:: Prelude EX
silnik: B20A5
To i ja dodam parę słów od siebie Wspaniały zlot, super organizacja, doborowe towarzystwo, a nawet 8 prelek udało się zobaczyć Cieszę się, że są jeszcze osoby, które mają chęć na zorganizowanie (ukłony dla Drajwera) jak się okazuje nie łatwego przedsięwzięcia - dziesiątki wysłanych maili, wykonanych telefonów, niełatwych negocjacji i nerwów, ale jak było widać świetnie Drajwer sobie radzi
Miło było po czterech latach nieobecności zobaczyć te same twarze - Drajwer, Kicia, Aga, Tutaś, Harry, Abbadon, Glina, jak i poznać zupełnie nowe, mam nadzieję, że jeszcze będzie możliwość chociaż raz w roku się spotkać, mimo, że aut coraz mniej, ale jak pokazał Acura można jeszcze dorwać rodzynka z małym przebiegiem w stanie niemal dziewiczym :) Jak już jestem przy tej osobie to muszę pogratulować świetnego przygotowania do zlotu, czegoś takiego to chyba jedynie doświadczyłbym na zlocie Ferrari F40 ;))) Duże wrażenie robi na mnie praca Abbadona, odnowiona pralka AdamaSTR z racji tego, że posiadam auto w podobnej barwie naturalnie zwracała moją uwagę najbardziej :) Tak trzymaj Janek, myślę, że Tutaś będzie równie dobrze zadowolony :)
Jak już wspomniałem aut coraz mniej, ale to nie jest aż tak ważne, większość z nas zwłaszcza ze starszej braci zlotowej pozakładała rodziny, przyjeżdża z dziećmi, których z roku na rok jest coraz więcej, są zmuszeni przyjechać czymś bardziej komfortowym, co jest faktem naturalnym, a mimo to mają chęć się spotkać za co chylę nisko czoła Tak trzymać!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia mam nadzieję na kolejnym zlocie :)

_________________
Obrazek


25 cze 2019, 18:52
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2012, 0:28
Posty: 462
Lokalizacja: Białystok
Auto:: prelude 3gen 89', MR2 AW11
silnik: B20A5, 4A-GE
Kochani!
W tym roku miałem na zlot chyba najdalej z was wszystkich ale dla takich ludzi, atmosfery, aut, warto przyjeżdżać nawet z zagranicy :D Jak zwykle ubawiłem się jak mało kiedy i poznałem kilka nowych wspaniałych osób z tą samą zajawką co ja! Ośrodek jak i okolice super, więc należą się brawa dla pomysłodawcy (Raziel?) jak i wykonawcy/organizatora - Drajwera! Szacunek, że jeszcze Ci się chce tą hałastrę spraszać :lol:
Fakt, zabrakło mi kilku bliskich osób (Paulina z synkiem Aleksandrem, Rychu) no ale nie można mieć wszystkiego.
To co, za rok Czechy? (Kitka miałaby podwójny powód żeby pojechać :rotfl: )


26 cze 2019, 7:50
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Armagedon napisał(a):
Fakt, zabrakło mi kilku bliskich osób (Paulina z synkiem Aleksandrem, Rychu) no ale nie można mieć wszystkiego.


cytując klasyka "takie to miłe" :)

niestety, ilość różnych "atrakcji" jakich nam życie dostarczyło w czasie okołozlotowym sprawiło, że chcemy raczej puścić w niepamięć trzy tygodnie czerwca :( ... wesela przeplatane pogrzebami to nic przyjemnego :/

... ale nie będziemy się smucić.... za rok się spotkamy na pewno!!! :)

Poza tym, Katowice zawsze stoją otworem, a i leżanka się znajdzie ;) i bydymy polić guma ;)

Cieszę się, że brać zlotowa znowu się spotkała w tak pięknym miejscu za sprawą ciężkiej pracy Darka.
Kochani, wszyscy wyglądacie świetnie, dzieciaków przybyło, robi się coraz bardziej rodzinnie - super! Uwielbiam patrzeć na to jak dzieciaki są zarażane miłością do dawnego świata :)

Do zobaczenia!

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


28 cze 2019, 10:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2017, 13:26
Posty: 216
Lokalizacja: Kęty
Auto:: Prelude 3g
silnik: B20A5
Razem z Kingą dziękujemy za wspólnie spędzony czas :ok: Nie mogłem się doczekać by znowu przeżyć te kilka dni z maniakami którzy nie marudzą gdy się rozmawia o samochodach :lol: Super sprawa by się wychillować i zapomnieć o codzienności. Z atrakcji chyba nic nie przebije maszyny tortur którą zapamiętam bardzo długo choć widok karetki również pobudza :pije: :gwizdze: Ukłony w stronę drajwera że dopiął wszystko na ostatni guzik :piwo:

Aha, już zaklepujemy urlopy na 11-14 czerwca 2020 :D


28 cze 2019, 14:36
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
2be3 napisał(a):
już zaklepujemy urlopy na 11-14 czerwca 2020 :D

A ja już szukam miejscówki. ;)
Mam coś na oku ale jestem otwarty na propozycje.

_________________
Części do prelude III gen


28 cze 2019, 15:12
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
drajwer napisał(a):
2be3 napisał(a):
już zaklepujemy urlopy na 11-14 czerwca 2020 :D

A ja już szukam miejscówki. ;)
Mam coś na oku ale jestem otwarty na propozycje.


Z taka ekipą - to nawet na drugim,, końcu" Świata!!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 03 lip 2019, 10:14 przez Acura, łącznie edytowano 1 raz



28 cze 2019, 15:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 paź 2018, 19:40
Posty: 102
Lokalizacja: Krzeszowice
Auto:: Honda prelude 3
silnik: B20a3
Bardzo miło było mi poznać osoby które uczestniczyły na zlocie.Bawiłem się znakomicie,mega klimat.Wszyscy pozytywnie nastawieni.Serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas :D Już nie mogę się doczekać kolejnego zjazdu :) Do zobaczenia następnym razem


07 lip 2019, 21:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL