Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
ZLOT 2020 propozycje 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
No... w sumie to jednak nie tak do końca, wszystko jedno... aby nie z Tutkiem :P


31 sty 2020, 1:37
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 15:41
Posty: 195
Auto:: prelude 3g
Zależy mi żeby się z wami wszystkimi spotkać i miło spędzić czas, lecz chyba przyjemniej spędzić w fajnych warunkach a nie jak na koloni na łóżkach pietrowych zwłaszcza ,że się za to płaci . Tak czy siak chcemy przyjechać i będziemy się starać żeby do tego doszło :)
A zwłaszcza żeby zrobić wszystkie Preludy do zlotu, żeby ludzie mieli czym na niego przyjechać :).

_________________
https://picasaweb.google.com/115929754764600140544/Czesci?authkey=Gv1sRgCJ-K3qvm1pGBsAE


31 sty 2020, 16:07
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
No Bober, bo jak nie zdążymy to się nie pokazujemy, bo nam nogi z dupy powyrywają!

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


31 sty 2020, 19:11
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
Moje stoją i warują....by tylko przyjechać :) A grono osób wie ,że będę w barwach narodowych-białą( już widzieliście) i czerwoną :) ( widział tylko Hubert- na żywo )


31 sty 2020, 21:09
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Acura napisał(a):
Moje stoją i warują....by tylko przyjechać :) A grono osób wie ,że będę w barwach narodowych-białą( już widzieliście) i czerwoną :) ( widział tylko Hubert- na żywo )

Nie wk... mnie nawet. :x
Ja mam jedną, dwubarwną, rdzawoczerwoną. Czerwonego ubywa, rudego przybywa. :mur:

_________________
Części do prelude III gen


31 sty 2020, 21:47
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
Spręż d... i zakasaj rękawy i do roboty! Wyskocz z portfela i będą efekty :P Barwy trzymaj jak trzeba byle nie rude :oops:


31 sty 2020, 22:27
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz, Jełop
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 lis 2012, 0:50
Posty: 368
Lokalizacja: Gdańsk/Tromsø
Auto:: Prelude 3G / Prelude 3G
silnik: B20A7 / B20A5
GreenShadow napisał(a):
No... w sumie to jednak nie tak do końca, wszystko jedno... aby nie z Tutkiem :P



Ja pierwszy raz od 8 lat zastanawiam się czy w ogóle przyjeżdżać. Nie chce się znów narazić na głupie komentarze :P


01 lut 2020, 15:39
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, 10:51
Posty: 152
Lokalizacja: Goleniów
Auto:: Honda Prelude Mazda Premacy
silnik: B20A4 1.8
Tutaś napisał(a):
GreenShadow napisał(a):
No... w sumie to jednak nie tak do końca, wszystko jedno... aby nie z Tutkiem :P



Ja pierwszy raz od 8 lat zastanawiam się czy w ogóle przyjeżdżać. Nie chce się znów narazić na głupie komentarze :P

Nie ważne co mówią ,ważne ,że mówią :yahoo:
Być Tutaś bohaterem komentarzy, to prawie jak popular youtuber.Przypomnij mi na zlocie ,wezmę autograf od Ciebie. 8-)


01 lut 2020, 16:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Tutek... a jakie to komentarze masz na myśli ?? Ja sobie nie przypominam żeby ktokolwiek, kiedykolwiek wypowiadał się negatywnie o Tobie lub Twoim aucie... przynajmniej nie w Twojej obecności :lol:


01 lut 2020, 21:06
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
drajwer napisał(a):
A trzeci, że jakiś ciul naklejał na szyby karne kutasy. ;)

należało się, bo stanęli jak ciule :P
drajwer napisał(a):
Mlodyrychu, gwiazdorzysz.
Odpowiadam:
- jedzenie bierzemy wszyscy. Nikt 3 lata temu nie narzekał. Obiadokolację możemy wymienić na suchy prowiant lub na prowiant na ognisko / grilla. Jak ktoś chce rybkę na mieście to nie ma zakazu. ;)
- (...) Ewentualnie dopytam o wersję tylko ze śniadaniami,

Przypominam tylko o tym, że wycieczka do Mikołajek odbyła się w taki sposób, że połowa ludzi uciekła do ośrodka bo był zapłacony obiad. Jeśli jest opcja żeby to zamienić - zamieńmy chociaż w jeden dzień żeby sobie spokojnie gdzieś dalej pojechać :)

drajwer napisał(a):
Adam, poprzeczka została podniesiona rok temu. Fajna lokalizacja, dobre ceny, znośne żarcie i w miarę komfortowe warunki. A wisienką na torcie były białe pokrowce na krzesłach. W Żywcu było spoko ale nie było kateringu a pokoje były albo przechodnie albo czteroosobowe. Fakt, że to zawsze lepiej niż łóżka piętrowe ale do ideału trochę brakowało.


Ogólnie poprzeczka została podniesiona. Jesteśmy coraz starsi, więcej jest rodzin z dziećmi, małżeństw itd. Stąd moje spostrzeżenie aby dla każdego było komfortowo.

I nie chodzi o gwiazdorzenie, tylko o wygodę dla wszystkich.

aga75 napisał(a):
Bzyknąć się ktoś naprawdę musi na łóżku z baldachimem ? nO proszę,bierzecie prelkę ,jedziecie w las i wio do woli na tylnej kanapie,a na s.o to nawet i kanapa nie jest potrzebna.

Bzykają, to komary koło ucha :P
Tylna kanapa w preli? Ja się tam nie zmieszczę, więc jednak te łóżko z baldachimem będzie lepszą opcją - będę też osłonięty od wspomnianych komarów :P

GreenShadow napisał(a):
Aga, jeśli ktoś przyjedzie np. z kolegą to faktycznie, powinno go to pier... gdzie padnie, bo to i tak jest bez różnicy ale jak ktoś chce przyjechać z rocznym dzieckiem, to raczej powinien temu dziecku zapewnić jakieś warunki. I teraz skoro, jest problem, żeby się rozlokować, to najlepszym pomysłem będzie po prostu zostawić rodzinę w domu i przyjechać samemu... a to chyba nie o to chodzi... Tobie i dziewczynom, jest bez różnicy ale jak widzisz, praktycznie każda para chciałaby, spędzić ten czas z zachowaniem chociaż minimalnych standardów... Jeśli nie będzie takiej możliwości, trudno ją i tak będę, najwyżej sam... i wtedy faktycznie, nie będzie mi to robiło żadnej różnicy, gdzie upadnę...


Polać mu! :)


Słuchajcie, ja nie chcę "gwiazdorzyć" itp. Wtrącam swoje 5gr tylko ze względu na to, że chciałbym ogarnąć to nie za miliony monet i tak, ażeby większość była zadowolona. Rozumiem, że miejscówka w Grzybowie odpadła i że Piecki są gotowe na przyjęcie ochlaptusów, ale co z propozycjami od Preludelove i innych?
Darku - cieszę się że ogarniasz temat i nie chcę Ci robić pod górkę, tylko pomóc, może nawet zwolnić z tej niewdzięcznej roli .. kto wie :)
No chyba, że Piecki zostały już przez wszystkich zaklepane, to jedziemy tam :)

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


03 lut 2020, 12:19
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
Rysiu, no już jest chyba za późno na zmiany, ośrodki może i by się znalazły ale nie zorganizujesz nic poza tym...

Wielu osobom zależało na sypialniach więc dobrze że udało się ogarnąć te pokoje dla "par", całą resztę można zaakceptować, wysoki standard nie jest wymagany, tak jak pisała Aga, ważne żeby się zobaczyć. Jednak sypialnie to podstawa, no nie ?

Ten obiad faktycznie trochę ogranicza, nie mamy jeszcze planu więc może się wstrzymamy z jedzeniem? Ono nie ucieknie, zawsze można iść i coś zamówić, grupą lub osobno, a jeśli ktoś będzie chciał gdzieś jechać to pojedzie bez żalu ze zapłacone, ktoś będzie na kacu to też mu nie będzie żal i zje sobie o dogodnej porze.
Śniadania - jak najbardziej.

Zrobić koszulki ? Moge zrobić takie drukowane nie klejone, tym samym trwalsze ale tylko białe, inne kolory - klejone.

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


05 lut 2020, 14:34
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Kochani,
są wolne pokoje w hotelu gdzie są dwa łóżka pojedyncze i jedno piętrowe. Łóżka pojedyncze można połączyć a z piętrowego w ogóle nie korzystać. Zrobi się wtedy przyjemna kameralna dwójeczka małżeńska. Oczywiście bez szału bo na łączeniu łóżek będzie pewnie twarda decha ale z moich wspomnień ze zlotu PTP nie stanowiło to problemu.
Zaklepałem większą liczbę takich pokoi. Cena pójdzie nieznacznie w górę bo o 10 zł od osoby za nocleg z wyżywieniem. Dajcie znać kto woli spać w pokoju hotelowym a kto w domku. Jeśli w domku będzie mniej niż 6 osób to kwota od osoby też będzie większa i wyniesie coś koło tych 110 zł od osoby.
Z wyżywieniem ustalimy przed samym zlotem. Ile osób same śniadania a ile pełne żarcie. Ale tak jak wspominałem - obiad możemy wymienić na prowiant na ognisko. Jak sami będziemy ogarniać żarcie na ognicho to wyjdzie nas to pewnie drożej i będziemy musieli ogarniać czym i na czym to zjeść.
Chciałem zrobić ankietę czy robimy zlot w tym czy innym miejscu ale uważam, że nie ma czasu. Sporo osób potwierdziło mi poza forum, że im to pasuje i mam już wstępny rozkład domków i pokoi.
Niemniej proszę pisać tu lub na PW swoje wymagania co do noclegów a ja to sobie skoryguję. Jutro muszę potwierdzić liczbę pokoi i domków!

_________________
Części do prelude III gen


05 lut 2020, 16:57
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 paź 2015, 16:54
Posty: 176
Lokalizacja: Wrocław
Auto:: prelude
silnik: B20A9
Hubert, Kuba +1 - jeden pokój, a dla mnie wszystko jedno (ze względu na wiek odmawiam mieszkania w męskim domku heh). Taką ilość osób mam potwierdzoną, gdy się zmieni będę kombinował na własną rękę.


05 lut 2020, 17:33
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
Ja z bobrem pokój

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


05 lut 2020, 18:34
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Założyłem nowy temat. Fajnie się trochę pochorować i mieć czas na coś innego niż praca. ;)
viewtopic.php?f=27&t=4872

_________________
Części do prelude III gen


05 lut 2020, 19:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL