Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Zlot 2020 - Ostrów Pieckowski 11-14.06.2020 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Uuu, to nieciekawie... Z tego co patrzę, to jutro do 20.00 faktycznie ma być mokro ale już piątek mam być bardzo ładny :D

A właśnie tak a propos wody. Myślicie, że grupowy wypad na basen do Gołębia to dobry pomysł ? Dzieci też by się tam raczej nie nudziły ;)


10 cze 2020, 9:02
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Kto poszedł spać ten cipa.

_________________
Części do prelude III gen


12 cze 2020, 1:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
lol

_________________
Obrazek


12 cze 2020, 11:02
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, 10:51
Posty: 152
Lokalizacja: Goleniów
Auto:: Honda Prelude Mazda Premacy
silnik: B20A4 1.8
Łał Darek ,ale niektórym pojechałeś :D


12 cze 2020, 22:39
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Sory.

_________________
Części do prelude III gen


13 cze 2020, 11:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 cze 2016, 21:57
Posty: 465
Lokalizacja: Siedlce
Auto:: BA4 EX Dual Trup
silnik: B20A3
Nieładnie... :rotfl:


13 cze 2020, 22:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
Teraz dopiero skojarzyłem, gdzie się ten zlot odbył :D Ślady palenia gumy na wyjeździe z ośrodka jeszcze jakieś zostały? ;) Tam się nam prezentowała Prelude RWD :D
Obrazek
Moja druga, obok czerwonej ;)

_________________
Obrazek


16 cze 2020, 8:47
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Kosteczka na wyjeździe czyściutka. :) Ale minęły dwa lata od Waszego zlotu więc się nie dziwię. My mieliśmy tu zlot 3 lata temu a ja byłem na zlocie PTP w tym samym ośrodku jeszcze wcześniej.

Widzę, że zrobiliście sobie parking pod środkowym pawilonem hotelowym.
My mieliśmy trzy domki i pięć pokoi z brzegu w pawilonie nr 1 najbliżej stołówki i to tam ustawione były prele.

Niech ktoś tu wrzuci choć jedną fotkę.

_________________
Części do prelude III gen


16 cze 2020, 9:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 mar 2017, 15:20
Posty: 77
Lokalizacja: Bydgoszcz / Lubanie
Auto:: Prelude 1G, 3G i 4G, Accord CG2
silnik: EL / B20A3 / H22A / J30A1
Pamiętam, że to była sprawdzona miejscówka, jednak podczas rozmowy, gdzie ma się odbyć, całkiem zamuliłem ;) Fotki są na dysku, właśnie oglądałem :)

_________________
Obrazek


16 cze 2020, 10:11
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Zadzwonił do mnie Maciek i mnie opieprzył, że w temacie nie napisałem niczego na podsumowanie naszego spotkania. I miał rację bo zawsze tak robiłem ja i każdy kto był na zlocie. Trochę się porobiło przez tą grupę fejsbukową. Zaraz ją zamkniemy.

Kochani, bardzo się cieszę, że mimo panoszącej się zarazie w naszym kraju udało nam się spotkać w tak licznym gronie. I, że pojawiły się nowe osoby w postaci KKwiecienia, Kkwietnia, Kkwiatka czy po prostu Kacpra oraz Przemka o nicku Mikołaj2017 wraz z rodziną - Anią, właściwym Mikołajem i Michałkiem. Szacun Panowie bo droga nie była lekka.

Osobiście zlot uważam za udany. Głównie dzięki zaangażowaniu Marcina zwanego Zielonym Cieniem. Dzięki chłopie za fajną traskę i zwiedzanie Mikołajek. I Karolinie Boberowej. Dzięki za fajne pamiątkowe koszulki, które nas wyróżniały w tłumie.

Ale atmosferę tworzą ludzie. I tak było i tym razem. Maciek i Danusia. Od Was zaczynam bo Wy przyjechaliście jako pierwsi. Dzięki za rozmowy i za Waszą obecność. Kuba, Kasia, Alina, Piotrek duży i Piotrem Mały oraz Basia. No takiej rodzinki zlotowej to nigdy nie było. Dzieciaczki mam nadzieję, że też się dobrze bawiły.
Bober i Boberowa. Dzięki za pomoc Żabce. I za pieski, które rozbawiały moją Polę. Fajne były.
Mlodyrychu i Daria. Lepiej Skodą niż wcale. Już się bałem, że nie dojedziecie. Fajnie, że ze starej gwardii wciąż się ktoś pojawia oprócz mnie i Agi. No właśnie. Aga. Dałaś radę jak zwykle. Zauważyłem, że od pierwszego zlotu, na którym byłaś jesteś co rok. I to z dziewczynami. Szok! Jesteście już tak stałymi bywalcami, że zdziwiłbym się gdyby Was zabrakło. :)
Tutaś. Sam ale jednak. I bez karetki się obyło. Ale prela daje radę.
Greenshadow. No chłopie. Pomijając fajną wycieczkę i bimberek o smaku cytrynowym to cieszę się, że wpadłeś.
Mateunio. Drugi raz z rzędu ale chyba nie ostatni. :) Rozkręcasz się chłopaku. :)
Kacper. Nie ukrywam, że jesteś dla mnie zaskoczeniem zlotu. Takiego debiutu to nie pamiętam. Styluwa i muza z walkmana zrobiły robotę. ;)
Na koniec ostatni przybyły czyli Przemek z rodzinką. No szkoda, że ta krótko. Dzieciaki nie cierpią na pogryzienia przez komary? ;)

Jeszcze raz dzięki za obecność Was wszystkich. To ludzie budują atmosferę a dzięki Wam było mega!
Do zobaczenia za rok! A może wcześniej? ;)

_________________
Części do prelude III gen


17 cze 2020, 22:25
Zobacz profil

Dołączył(a): 08 lip 2019, 22:22
Posty: 28
Lokalizacja: Ścieki
Auto:: Prelude3gen
silnik: 2.0-16i
Również dziękujemy za miłe przyjęcie i czekamy na kolejny zlot czy też jakiś spot ;) A dzieciaki też ok śladów nie ma po komarach


18 cze 2020, 10:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 paź 2018, 19:40
Posty: 102
Lokalizacja: Krzeszowice
Auto:: Honda prelude 3
silnik: B20a3
Napewno nie ostatni :p chętnie znów przywioze ze sobą dawkę dobrego humoru :D Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony weekend !! Milo było poznać nowe osoby jak również spotkać tych z którymi się już poznałem.


18 cze 2020, 12:13
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
Bardzo cieszymy się z naszego drugiego(dopiero) uczestnictwa w zlocie Forum Prelude3web. Prawdą jest ,że mega atmosferę tworzą uczestnicy i ich pasja do naszych samochodów. Choć nasz pobyt był dłuższy o jeden dzień, to i tak dla mnie zbyt szybko się skończył....
Miło było poznać nowe osoby, z którymi będziemy jeszcze mieli wiele do przegadania :yahoo:
Dziękujemy współtowarzyszom naszej drogi powrotnej- Preludelovelove & Bob3r oraz Mateunio.
Do zobaczenia na następnym Zlocie 2021 !!!!! a może szybciej ;)



18 cze 2020, 18:37
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2013, 10:51
Posty: 152
Lokalizacja: Goleniów
Auto:: Honda Prelude Mazda Premacy
silnik: B20A4 1.8
Darku właśnie do tego nas przyzwyczaileś,do podziękowań i wspomnień pozlotowych.Tego mi brakowało i na to czekałam.Dobrze ,że Maciej Cię zdyscyplinował.
Onanizatorowi podziękowania za ogarnięcie tematu,Darku tylko Twojej inwencji zawdzięczamy to ,że możemy się spotkać.
Kicia dziękuję za kajak i cenne rady,brakuje mi Ciebie w formie bardziej nawalonej :piwo:
Polcia jest cudownym dzieckiem i to Wasza zasługa :love: Darii i Andzi wielkie słodkie buziaki,bez Was ten zlot nie byłby pełny.
Jak to ujął Darek,naszej rodzince zlotowej Kasi ,Kubie,Piotrowi i Alinie podziękowania za towarzystwo,już jesteście skazani na to aby w tym zespole pozostać.Piotrowi i Kubie dzięki za meczyk w badmintona,fajnie było pobiegać.Kasia mam nadzieję ,ze spodnie uratowane po trawce :gwizdze:
Danusia i Maciej,takiej dwójki jak Wy to ze świecą szukać,jesteście wyjątkowi,oczywiście zaraz za maszyną ;)
Boberki,Karola już tak zostaniecie,takimi Boberkami,Wasze pieski też ,ważne że kot przeżył.Karola dzięki za śmiechówki przy grze ,ktora była strzałem w dziesiątkę i za koszulki.
Tutaś,hm brzydalu ,muszę z oporami napisać ,ze mocno mnie zadziwiłeś na tym zlocie i bardzo pozytywnie.No chłopie nie ma o kim gadać :rotfl: Tak trzymaj mądralo :!:
Daria,Adam fajnie było Was zobaczyć,chudzinko dzięki za rady,za moje pyskate ja najszczersze przeprosiny ale ja już tak mam.Adama na Roberta też przekręcałam ,ale pracuję na tym ;) Karma z naklejkami wróciła :o
Marcin,oj Marcin,nastepnym razem w wiekszym składzie masz być,fajnie było Cię zobaczyć,spoko człek z ciebie jest :D
Kwiecień zaskoczenie roku (zlotu),chłopak o starym sercu,nie z tej epoki,wpisałeś się w kanon zlotu dość nietypowo,bo przekręciłeś nas starych ,swoją wizją muzyki,to był szok.Dzięki za to chłopaku :piwo:
Ketchup dzięki za to ,że już zawsze będę myślała,ze PKB to sos pomidorowy,a to co sypie ksiądz ,to nawet mam nagrane :rotfl: :rotfl: I wszystkie kelnerki Twoje :P
Przemek z Anią,Wasz pierwszy zlot,pewnie nie wiedzieliście co z czym się tam je,ale byliście i już pierwsze koty za płoty.Fajnie ,ze byliście ,nam starym trochę łatwiej ;)
Ze swojej strony dziękuję Wam za świetną zabawę,pooglądanie preludek ,pomacanie,wspólne biesiadowanie,I przepraszam jeśli kogoś uraziłam,bo trochę bywam szczekliwa ;) Do nastepnego :love:


19 cze 2020, 22:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2019, 9:18
Posty: 17
Lokalizacja: Zawiercie
Auto:: Honda prelude III 90' 91'
silnik: B20A3, B20A7
Moi Kochani!

Bardzo się cieszę, że mogłem być tam z Wami. DZIĘKUJĘ za tak ciepłe przyjęcie z waszej strony i za atmosferę jaką tworzycie.
Nie byłem przygotowany na spotkanie tak niesamowitych ludzi :D .
Tęskni mi się już za wami strasznie i mam nadzieje że już niedługo znowu będziemy siedzieć razem przy ognisku (oczywiście przy dobrej muzyce ;) )

Pozdrawiam cieplutko wasz Kfjatek :P


P.S.

Jakby coś ten tego to ten, bardzo bym prosił o zmianę nick'u na "Kfjatek" :yahoo:


21 cze 2020, 17:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL