Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji





Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
ZLOT 2021 PROPOZYCJE 
Autor Wiadomość
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Drodzy,
kierując się błędami lat poprzednich zakładam ten temat żeby szybko sprawnie i w pełnej demokracji przygotować się na przyszłoroczny zlot.

Nie ukrywam, że jestem trochę zniechęcony żeby się za to brać za rok. Najbardziej zależy mi jednak na tym żeby zlot się odbył i żeby się z Wami zobaczyć.

Nie mam monopolu na organizację zlotu dlatego zakładam temat, w którym każdy może zgłosić nie tylko miejsce ale i swoją kandydaturę jako kogoś kto to wszystko ogarnie. A potem zbierze zjeby albo pochwały. Prosto w oczy albo za plecami.
W tym temacie zbieramy więc propozycje terminu, miejsca i ewentualne chęci organizacji. Jak zbierzemy dość propozycji to założę temat z ankietą.

Ja miejscówkę już jakąś mam ale na razie jej nie zgłaszam. Muszę się tam najpierw przejechać. Napiszę później jak będę wiedział czy warto i czy są terminy.
Z tego co wiem ludzie wyjątkowo wcześnie rezerwują sobie wypoczynek na przyszły rok.

Do dzieła!

_________________
Części do prelude III gen


05 lip 2020, 22:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2017, 22:41
Posty: 98
Lokalizacja: Łódź
Auto:: Honda Prelude 3gen
silnik: B20A3
Mam dobre recenzje dotyczące Przysuchy https://www.facebook.com/osrodekMarysienka/


05 lip 2020, 23:00
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Adam, tam był zlot accorda. Słyszałem o tym miejscu. Ale okolica jest mega nudna. :/ Wiem bo to prawie moje okolice. Na pewno wezmę tą miejscówkę pod rozwagę i będzie w ankiecie.

_________________
Części do prelude III gen


05 lip 2020, 23:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2017, 22:41
Posty: 98
Lokalizacja: Łódź
Auto:: Honda Prelude 3gen
silnik: B20A3
Tak HAKAP się tam ustawił. Fajne miejsce i ośrodek jakby się miało spędzić więcej czasu na miejscu przy ładnej pogodzie - jest trochę dzieciaków więc byłoby miejsce dla nich. A co do aktywnych to zawsze tripy można zrobić i gdzieś się wybrać.


05 lip 2020, 23:12
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
Dobrze byłoby podawać propozycje razem z cenami, po konsultacji z ośrodkiem w sprawie terminu. Jak już wiemy że termin jest wolny i jakie są ceny wtedy wrzucajmy wpis.

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


06 lip 2020, 8:58
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2012, 1:01
Posty: 831
Lokalizacja: Kattowitz Gieschewald
Auto:: p3g b20a9
Myślę, że termin jest znany wszystkim :) Tradycja długiego weekendu w Boże Ciało jest na prawdę super!
W przyszłym roku wypada: 3-6 czerwca
Pogoda ostatnimi laty jest łaskawa początkiem czerwca, więc myślę że będzie dobrze :)
Co do miejsca, ja jeszcze nie proponuję niczego.

_________________
Biała Honda, właśnie ją mam, biała Honda, szybsza niż wygląda !!


07 lip 2020, 18:28
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2019, 22:30
Posty: 307
Lokalizacja: Rawicz
Auto:: Honda Prelude BA4, Acura RL
silnik: B20A9 ,B20A5,B20A3, J37A2
Podczas spotkania na Osace padła propozycja na ośrodek Anpol -Sulejów. Miejsce w centralnej Polsce. Drajwer zobowiązał się zorientować czy będzie wolny termin i poda cenę.
Jeśli macie jakieś propozycje jeszcze to wrzucajcie ,bo już koniec sierpnia ,a terminy ludzie bardzo szybko rezerwują!!!!


26 sie 2020, 17:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2017, 13:26
Posty: 216
Lokalizacja: Kęty
Auto:: Prelude 3g
silnik: B20A5
Lokalizacja bomba, ktoś zna jakiekolwiek atrakcje dookoła oprócz zalewu?


27 sie 2020, 13:07
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
2be3 napisał(a):
Lokalizacja bomba, ktoś zna jakiekolwiek atrakcje dookoła oprócz zalewu?

Ja.
Niebieskie źródła, Groty Nagórzyckie.
Do tego sporo zabytków. Jadąc wzdłuż Pilicy mamy Spałę a potem Inowłódz, gdzie są ruiny fajnego zamku a kawałek obok jeden najstarszych kościołów w Polsce.
Nie ukrywam, że wolałbym coś bliżej drugiej części zalewu, gdzie jest tama. Stamtąd bliżej do wymienionych wyżej atrakcji. Niestety nad samym zalewem jest straszna bida jeśli chodzi o fajne ośrodki. Jest Hotel Molo ale to jest typowo konferencyjne miejsce, za to dość tanie, z dobrym wyżywieniem i sporym parkingiem.
W latach 90tych przez kilka lat z rzędu jeździłem tam na działkę więc trochę znam te okolice. Jedyne czego mi brakowało to fajnego ośrodka. A na ten natrafiłem obserwując gdzie swoje zloty robiło forum accorda. Dlatego tym razem zobowiązuję się zadbać o coś więcej niż noclegi i wyżywienie. ;)

Wysłałem wczoraj zapytanie do ośrodka. Jak nie odpiszą to jutro dzwonię i jak mają wolne miejsca to klepię wstępną rezerwację.

_________________
Części do prelude III gen


27 sie 2020, 15:29
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
mlodyrychu napisał(a):
Myślę, że termin jest znany wszystkim :) Tradycja długiego weekendu w Boże Ciało jest na prawdę super!
W przyszłym roku wypada: 3-6 czerwca
Pogoda ostatnimi laty jest łaskawa początkiem czerwca, więc myślę że będzie dobrze :)
Co do miejsca, ja jeszcze nie proponuję niczego.


ja to wiem, chodziło mi o to, aby każdy kto ma coś do zaproponowania skontaktował się z ośrodkiem i podał nasz termin, dowiedział się czy jest wolny i poznał ewentualne kwoty.

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


31 sie 2020, 10:20
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2012, 8:35
Posty: 3267
Lokalizacja: Otwock
Auto:: forester SJ XT, lexus ct 200h
silnik: 2.0 DIT, 5ZR
Dodzwoniłem się. Generalnie mają wolne miejsca w okresie 3-6 czerwca, choć na lipiec i sierpień mają już prawie komplet.
Mam zadzwonić jutro i dogadać szczegóły. Są domki - dwu, cztero i sześcioosobowe. Niestety zdjęcia domków nie zachęcają. Na szczęście są też pokoje.

Minus jest taki, że jak chcemy dokonać rezerwacji to trzeba wpłacić 1/3 kosztów.
Drugi minus (choć może wcale niekoniecznie) to konieczność wykupienia pobytu z wyżywieniem. Podobno mają złe doświadczenia z turystami żywiącymi się na własną rękę i zostawiającymi góry śmieci. Grilla można rozpalać jak coś.

Muszę się tam chyba przejechać. Ale czas będę miał najwcześniej 26-27 września. Jak czytam opinie o tym ośrodku na google to jestem coraz bardziej zniechęcony.

Czy ktoś ma jakieś inne propozycje? Zrobiłbym ankietę. Trzeba działać i nie czekać. Coraz więcej ludzi w obawie przed koronką rezerwuje sobie pobyty w Polsce na rok do przodu.

Tak na stronie wygląda ich najładniejszy domek.

Obrazek

A poniżej jeden z opisów z google:

Miejsce urokliwe tylko na pierwszy rzut oka.
W rzeczywistości miejsce bardzo zniszczone i zaniedbane.
Otoczenie przypomina raczej horror z Blair Witch....

Olbrzymia cześć obiektów nie nadaje się do użytku. W domkach brudno, wszędzie pajęczyny i kurz. Niewygodne, wyklepane, wyeksploatowane łóżka, śmierdząca, brudna lodówka.
Wyposażenie wnęki kuchennej pozostawia wiele do życzenia. Wygląda jakby zostało zebrane i złożone z odpadów.
W łazience grzyb, wilgoć i brud.
Wszędzie leżą śmieci.

Pracownicy nie zwracają uwagi na gości, w szczególności pijaną, agresywną młodzież, która urządza imprezy z wrzaskami, przekleństwami i rozbijaniem wszystkiego do okola do czwartej nad ranem.
Jedynym plusem jest bardzo życzliwy właściciel.
Jeśli chcecie odpocząć w ciszy, spokoju i komforcie to raczej nie tutaj


Co Wy na to?

Ponieważ uparłem się na ten Zalew Sulejowski ze względu na lokalizację i fajną nieznaną wielu okolicę szukam dalej.
Oto kolejne ośrodki:
http://www.dresso.pl/
http://www.ilki.pl/

Niestety oba mają słabe opinie i również zalatują PRLem.

_________________
Części do prelude III gen


31 sie 2020, 11:31
Zobacz profil
Aktywny Zlotowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2012, 20:50
Posty: 409
Lokalizacja: Warszawa
Auto:: Prelude BA4; Accord CW1
silnik: B20A9/A5; R20A3
Jakby znalazł się ośrodek gdzie można podjechać z przyczepą kempingową to może i mi się uda rodzinę namówić na zlot...
Tylko chyba byłby lincz jakbym założył hak do preli i przyciągnął nią przyczepę na zlot :-D

_________________
ObrazekObrazek


31 sie 2020, 14:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2017, 13:26
Posty: 216
Lokalizacja: Kęty
Auto:: Prelude 3g
silnik: B20A5
Patrząc na domki ośrodka dresso i czytając opinie też niestety nie zachęca :( Iłki lepiej ale będziemy musieli ogarnąć całe gastro we własnym zakresie


31 sie 2020, 22:02
Zobacz profil
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2019, 13:54
Posty: 348
Lokalizacja: Kraków
Auto:: Prelude 3
silnik: B20A5
2be3 napisał(a):
Patrząc na domki ośrodka dresso i czytając opinie też niestety nie zachęca :( Iłki lepiej ale będziemy musieli ogarnąć całe gastro we własnym zakresie


W dzisiejszych czasach to nie jest problem :D

_________________
Karola
BOB3R GARAGE:
Robert tel. 514 781 432
Karola tel. 664 978 561


01 wrz 2020, 7:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2017, 13:26
Posty: 216
Lokalizacja: Kęty
Auto:: Prelude 3g
silnik: B20A5
Trochę bieda nad tym zalewem :P Jeszcze coś takiego mi się rzuciło w oczy, próbuje się dodzwonić zapytać ile miejsc są w stanie zaoferować w terminie który nas interesuje.
http://karolinow.pl/Karolinow.html


03 wrz 2020, 13:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group szablony forum phpbb3

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL