Forum użytkowników Hondy Prelude 3 Generacji

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Sprzedam Honda Accord CA5 sedan 1989 - limited edition 
Autor Wiadomość

Auto:: CRX Ballade
silnik: 1.6i-16 ZC1
Witam!

Wystawiam na forum, bo w dobie wirusa prędko auta nie wystawię.

Honda Accord CA5, 1 właściciel od nowości, od 1989 roku (!!). Auto zachowane w pełnym oryginale. Pełna historia serwisowa do 2016 roku (komplet dokumentów TUV od 1992 roku do 2016). Książka serwisowa w pełni wypisana do 2016 roku. Auto wyciągnąłem dosłownie z garażu od rodziny właściciela auta, który nie był w stanie już poruszać się autem.

W 90% oryginalny lakier. Tak naprawdę nieoryginalne jest tylko kilka zaprawek zrobionych w aucie (mogę podesłać dokładne zdjęcia). Silnik i skrzynia biegów w bardzo dobrym stanie. Silnik A20 już na wtrysku 116 KM. W pełni oryginalny przebieg, około 180 000 km (muszę dokładnie sprawdzić ile ma :D).

Biały kolor, oryginalna kalka wkoło auta (czarne pasy). Komplet książek (instrukcja, książka serwisowa, oryginalne etui), 3 oryginalne klucze, bardzo ładnie zachowane wnętrze.

Auto w pełni sprawne: elektryka szyb, luster, antena, szyber, wspomaganie, centralny zamek - wszystko działa.

Do roboty początek prawego nadkola (naprawdę jest tego niewiele) i końcówka tylnego prawego progu. Reszta absolutnie bez rdzy.

Wrzucam tylko dwa zdjęcia, bo więcej nie mam na dzień dzisiejszy. Dla zainteresowanych podeślę tyle zdjęć ile ktoś będzie chciał.

Cena: HMM... do dogadania, powiedzmy że zacznijmy od 5 300 zł. Jak ktoś będzie poważnie zainteresowany, dogadamy temat. Myślę, że cena rozsądna, tych aut już nie ma. Ciężko doświadczcyć już ten model na ulicy.

Obrazek
Obrazek

Kontakt: preferuję telefoniczny 601 163 387 lub pw.

23 mar 2020, 15:51
Aktywny Zlotowicz

Auto:: p3g b20a9
Piękna :) gdybym miał tylko czas, żeby tym pojeździć :) Prelą ostatnio na przeglądzie byłem .. śmiali się ze mnie, że zrobiła 327km od poprzedniego przeglądu :P

24 mar 2020, 21:07
Aktywny Zlotowicz

Auto:: prelude, accord, forester SJ XT
silnik: H22A, K20, 2.0 DIT
mlodyrychu napisał(a):
śmiali się ze mnie, że zrobiła 327km od poprzedniego przeglądu :P

Ja od przeglądu zrobiłem 120 km. A między przeglądami minęło ponad półtora roku. Czerwona mimo rdzy i głośnego wydechu przeszła bez problemu i bez znajomości.
Sory za OT :torba:

24 mar 2020, 21:11

Auto:: CRX Ballade
silnik: 1.6i-16 ZC1
Swoją drogą uwierzcie mi, miałem już styczność z CA5 i uważam go za najlepiej wykonany i najbardziej klimatyczny Accord w historii

25 mar 2020, 12:00
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]